Gal šiandien vakarienės – į prabangų restoraną? Ragauti rafinuotų patiekalų prie subtiliai ir elegantiškai serviruoto stalo… Tokią mažytę šventę bent retkarčiais sau leisti galime kiekvienas, ypač kai kainos su Beta.lt tokios patrauklios! Šioje skiltyje gundančių idėjų, kur pasikviesti antrąją pusę, šeimą ar draugus, ras kiekvienas: čia surinkti geriausi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Trakų ir kitų miestų restoranai ir paruošti patrauklūs vakarienių pasiūlymai 1-2 asmenims ar didesnėms kompanijoms. Meniu išties platus: nuo mėsainių ir cepelinų iki steiko, austrių, ikrų ar omaro. Jei atrodo, kad jau viską išbandėte ir išragavote, pasiūlysime Jums netikėtą vakarienės koncepciją: visiškoje tamsoje, bajorišką vakarienę su autentiškais istoriniais patiekalais ar maisto gaminimo pamoką. Patiekalus ruošia aukščiausios klasės, profesionalūs virtuvės šefai pagal įvairių šalių tradicijas, tad turite puikią galimybę atrasti dar nepažintus skonius. Vakarienė restorane – tai mažytė šventė, galimybė įvertinti virtuvės meistro talentą ir palepinti gomurį subtiliais skoniais. Dovanokite atradimo džiaugsmą sau ir mylimiems žmonėms!

 

Romantiška, šventinė, ant jūros kranto, o gal ore virš Vilniaus ar Kauno?! Gardi vakarienė tikrai neprivalo būti brangi – pasinaudoję Beta.lt pasiūlymais įvairias degustacijas bei suminius restoranų kuponus galėsite įsigyti su nerealia akcija! Nereikėtų laukti Valentino dienos ar gimtadienio, kad rastumėte progą skaniai pavakarieniauti su vaikais, antra puse ar draugais. Nuostabios vakarienės kokybiškuose restoranuose, miesto centre ar gamtos apsuptyje gali tapti išties įsimintina akimirka. Paįvairinkite savo kasdienybę ir pailsėkite nuo įgrisusių namų sienų apsilankydami senamiestyje ar aplink įsikūrusiame aukšto lygio restorane. Kartais užtenka poros valandų visiško atsitraukimo nuo buities, telefonų ir el. paštų, kad vėl jaustumėtės pailsėję ir žvalesni.

 

VAKARIENĖS IDĖJOS

Jeigu jau seniai audžiate mintį apie romantišką vakarienę dviems, tačiau nesugalvojate nieko originalaus, patariame rinktis aklą vakarienę tamsoje. Principas tame, kad lankytojai nemato to, ką valgo, todėl turi sudėti įtempti nosį ir liežuvį, kad suprastų, kas randasi lėkštėje. Atsiliepimai rodo, kad ši pramoga labai smagi ir siūlanti unikalias patirtis bei išskirtinius pojūčius.

 

Jeigu labiau prie širdies greitos vakarienės ir individualus laikas su artimiausiais žmonėmis, rinkitės vakarienės pristatymą į namus arba gurmaniškus malonumus viešbučio kambaryje neišlipant iš lovos! Viešbutyje visos paslaugos teikiamos čia pat, tad pavargus nuo pasivaikščiojimų, maudynių ir dienos SPA procedūrų kartais tikrai galima sau leisti tingiai praleisti laiką lovoje su skania vakariene neišėjus iš savo numerio.

 

Planuojant šventinę vakarienę šeimai ar draugų kompanijai svarbu rezervaciją atlikti gerokai anksčiau nei planuojama šventės data, nes paklausa būna didelė. Dažniausiai tai būna kalėdinė, Kūčių, prabangi vestuvinė, naujametinė patiekalų degustacija, tad ir meniu būna išskirtinis. Vietų kur švęsti gražiausias metų šventes apstu – nuo į geriausių Lietuvoje 30-tuką patenkančių restoranų iki, sakykim, puikios viešnagės Televizijos bokšte. Šiuo metu itin populiari vadinamoji balta vakarienė, kadaise atsiradusi Prancūzijoje.

 

Nuostabi dovana antrai pusei, šeimos nariams ar draugams yra ir klasikinė degustacinė vakarienė aukšto lygio restorane. Dažniausiai jos metu ragaujami 3-4 patiekalai (šaltas ir/ar karštas užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas). Ragaujami specialūs, neretai sezoniniai šefo patiekalai, reikalaujantys meistriškumo.

 

Nesvarbu, norėtumėte sveikos, pigesnės, o gal kaip tik gurmaniškos vakarienės, labai daug pasiūlymų rasite Beta.lt svetainėje. Sutaupyti dar labiau padės mūsų lojalumo programa – susikūrus savo paskyrą ir apsipirkus už bet kokią pinigų sumą, į jūsų Beta sąskaitą grįš nuo 5% pirkinių krepšelio vertės. Visus sukauptus Beta eurus galėsite panaudoti sekančio apsipirkimo metu, nepriklausomai nuo to, kokią paslaugą ar pramogą pirksite. Tokiu būdu galima tikrai nemažai sutaupyti, ir leisti sau paįvairinti savo bei savo artimųjų laisvalaikį dažniau. Beta.lt įsigytas dovanų kuponas ar čekis leis paslaugas įsigyti pigiau, tad nelaukite, kol geriausi pasiūlymai ištirps!

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiek laiko iš anksto būtų geriausia atlikti restorano rezervaciją?add

Jei norite, kad Jūsų sumanytas vakaras restorane būtų iš tiesų šventinis, patariame vietą restorane rezervuoti bent prieš 2-3 dienas. Toks pats pasiūlymas galioja ir tada, jei įsigijote vėlyvų pusryčių ar šventinių pietų restorano pasiūlymą. Iš anksto užsakę staliuką restorane išvengsite galimų netikėtų nepatogumų. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val. Informuojame, kad tam klientui, kuris yra prisiregistravęs prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje.

Ar galima pratęsti kupono galiojimo laiką?add

Kupono galiojimo laiką galima pratęsti papildomam laikotarpiui. Ši procedūra atliekama nemokamai, likus 2 savaitėms iki kupono galiojimo baigimosi datos. Galimas kupono pratęsimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose. Jeigu Jums šios informacijos surasti nepavyko, kreipkitės į BETA.LT klientų aptarnavimo skyrių telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.