Išsisėmėte ir nežinote, kuo nustebinti save ar savo draugų kompaniją? Tiems, kam vakarojimai namuose su draugų kompanija jau pabodo, o į miestą išeiti pašvęsti nedrąsu, nes tikėtina, kad vakaras baigsis gerokai paplonėjusia pinigine, galime jums pasiūlyti idėją - gėrimų degustaciją. Šis pasiūlymas ne tik  garantuos jums gerai praleistą laiką, bet ir suteiks labai įdomios informacijos apie ragaujamus gėrimus: jų istoriją, etiketą, gaminimo metodus, gėrimų rūšis, porūšius, maisto suderinamumą su gėrimais ir kitą naudingą informaciją.  Degustuodami gėrimus į juos pažvelgsite iš kitos pusės. Gėrimai taps daug skanesni, kai žinosite, kaip jie atkeliavo į jūsų taurę ar bokalą. Taigi, degustacijos metu vos per 1,5 ar 2 valandas galima sužinoti išties daug!

ALAUS DEGUSTACIJA 

Iki galo sunku įrodyti, bet ekspertai spėja, kad alus buvo išrastas pirmiau nei kiti alkoholiniai gėrimai. Turbūt dėl to, kad jo gamybai nereikėjo ypatingų produktų ar įrangos. Alaus gamyba nesikeičia nuo atsiradimo laikų - jo gaminimui reikia vandens, salyklo ir apynių. Gamyba susideda iš kelių etapų: salyklo gamybos, misos paruošimo, rauginimo bei išpilstymo. Salyklas tai miežių (kartais iš kviečių, kukurūzų, ryžių) fermentacija. Misa yra išvirto salyklo nuoviras, arba salyklo ekstraktas. Rauginimas vyksta palaipsniui dedant mieles ir reguliuojant temperatūrą. Visas rauginimo etapas trunka apie 8 dienas, po to alus atskiriamas nuo mielių ir išpilstomas į brandinimo talpas. Šiame etape dedami prieskoniai, tokie kaip apyniai ar medus. Brandinimas trunka apie 21 dieną, priklausomai nuo alaus rūšies.

Skamba paprastai? Turėtų taip būti, juk jį gėrė net 4000 metų prieš Kristų. Per šitiek laiko alaus gamyba ištobulėjo ir prisitaikė prie išlavinto kliento gomurio, turbūt todėl alus yra populiariausias silpnasis alkoholinis gėrimas pasaulyje.

2017 metais atliktame tyrime buvo paskaičiuota, kad 209 šalyse veikia virš 19 tūkst. bravorų, kurie gamina įvairiausias alaus rūšis. Galime didžiuotis tuo, kad Lietuva patenka į šį skaičių. Alus – nuo seno lietuvių itin mėgiamas, tad šio gėrimo degustacija  tiek tautiečiams, tiek svečiams iš užsienio bus išties įsimintina ir smagi pramoga. Gėrimų degustacijos vyksta įvairiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Biržuose, bei Pakruojo dvare, kurie nuo seno garsėja savo aludarystės amatu ir gardžiu alumi. 

Gėrimų degustacijos rengiamos ir dviems asmenims, ir grupei. Tiek privačių, tiek grupinių degustacijų metu ragaujami ir aptariami ne tik lietuviški, bet ir populiariausi belgiški, vokiški, angliški ir kitų šalių tradiciniai alūs. Degustuoti alų galėsite baruose, restoranuose ar alaus daryklose. Gėrimų degustacijos metu išsamiau susipažinsite su tūkstantmečius gyvuojančia aludarystės kultūra, daugiau sužinosite apie alaus stilių įvairovę.

VYNO DEGUSTACIJA

Norintys išbandyti šiek tiek stipresnio gėrimo degustaciją, siūlome vyno gedustaciją. Tai puikus gėrimas - nei per sunkus, nei per lengvas, nei per daug, nei per mažai, o ir degustuoti kartais nebūtina, užtenka pavilgyti vyną burnoje ir skoniui atsiskleidus jį tiesiog išspjauti. Tobula!

Vyndarystė pasaulio istorijoje yra labai sena. Manoma, kad pirmieji vyną pradėjo gaminti dabartiniai gruzinai, persai, italai ir armėnai, o senovės rašytiniuose šaltiniuose apie jį rašo net egiptiečiai. 

Vynas gaminamas fermentuojant vynuogių sultis. Fermentacijos metu naudojamos visiškai prinokusios, sultingos uogos, nes jos sukaupia daugiausiai cukraus ir naudingų medžiagų. Vynas taipogi gaminamas iš kitų uogų ar vaisių - vynuoginiai, obuoliniai ir serbentiniai vynai yra populiariausi vynai, gaminami Lietuvoje. Iš fermentuoto vyno gaminami ir kiti alkoholiniai gėrimai: midus, sidras, konjakas, brendis, likeris. 

Fun fact - vynas minimas Biblijoje, tad galbūt galima teigti, kad jis yra šventas gėrimas? Kas ten žino, bet faktas tas, kad nė vienas alkoholinis gėrimas nepadarė tokios įtakos visuomenei, kaip tai padarė vynas. Senovės Europoje tik stiprios ir išsivysčiusios šalys galėjo palaikyti klestinčią ir konkurencingą vyno pramonę, o vyno mainai tarp šalių atvėrė kelius religijos ir filosofijos idėjoms plisti. 

Tokios pažintinės gėrimų degustacijos rengiamos ir dviems asmenims, ir grupei. Tiek privačių, tiek grupinių degustacijų metu ragaujami importuoti ir/arba lietuviški vynai iš įvairių vynuogių rūšių. Kvalifikuoti vyno žinovai atskleis vyno ragavimo subtilybes bei vyno ir maisto derinimo paslaptis. Degustacijos metu taipogi sužinosite apie vyndarystės meną, vyno aromato ir skonio savybes. Degustuoti vyną galite ne tik vyno restorane, bet ir jūsų pasirinktoje vienoje. Šią paslaugą dažnai renkasi didesnės grupės, kurios nori turėti privačią degustaciją savo šventės metu. Šio gėrimo degustacija rafinuota, verčianti pasitempti ir trumpam nukeliauti į skonių, poskonių bei aromatų kupiną vynų pasaulį.

GĖRIMŲ DEGUSTACIJA - BETA.LT

Jau kurį laiką gėrimų ir maisto degustacijos Lietuvoje yra ganėtinai populiarios ir paklausios. Turbūt dėl to, kad suteikia galimybę smagiai praleisti laiką kartu su bendraminčiais ir tuo pačiu praturtina naujomis žiniomis. Gėrimų degustacijos metu degustuojami ir stiprieji gėrimai, tokie kaip brendis ar viskis, o maisto degustacijų populiariausias pasirinkimas yra austrės. Tiek maisto, tiek gėrimų degustacijos vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose). 

Ragauti, smagiai leisti laiką bei švęsti gyvenimą kviečia ir Beta.lt! Mūsų pasiūlymų asortimentas tikrai platus, o juos įsigyti vilioja dar ir neįtikėtinai geros kainos bei patrauklios akcijos. Jei esate alaus mėgėjas, o jūsų partneris vyno, padovanokite vienas kitam galimybę pažinti šias abi (ir kitas) kultūras gėrimų degustacijoje. Juk geriausia dovana yra turiningai praleistas laikas kartu! Tereikia įsigyti kuponą arba dovanų čekį ir kuo greičiau jį panaudoti. Pasiruoškite, nes jūsų laukia nauji, netikėti ir labai įsimintini potyriai!

Kokias degustacijas verta išbandyti?add

Kai galvojate apie degustacijas, pagalvokite, ko pageidaujate - maisto ar gėrimų degustacijos? Tada pagalvokite, ar tai būtų šventė dviems, šeimai, ar degustacija su draugais? Visi šie atsakymai padės greičiau apsispręsti dėl tinkamos degustacijos pasirinkimo. Jeigu į šiuos klausimus atsakymų neradote, tuomet siūlome tiesiog užeiti į BETA.LT RESTORANAI kategoriją ir pasirinkti DEGUSTACIJOS. Mes rekomenduojame 3-ių arba 5-ių patiekalų degustacinę vakarienę, maisto gaminimo pamokas, šokoladinę ekskursiją arba Belgiškų vaflių degustaciją. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip išsirinkti tinkamiausią restoraną?add

Kai renkatės restoraną, neskubėkite. Pirmiausia pagalvokite apie tai, kokios virtuvės patiekalai Jums yra patys mėgstamiausi arba kokių gardumynų, iki šiol neragautų, norėtumėt paskanauti? Ir tik po to spręskite, kokiame restorane ir kada apsilankyti, kas jums labiau tiktų: ar vėlyvi pusryčiai, ar pietūs visai šeimai, ar šventinė vakarienė dviems? Pagalvokite ir apie tokio šventinio pasisėdėjimo progą: ar tai bus gimtadienis, o gal maloni staigmena artimiesiems? Visi šie atsakymai padės greičiau apsispręsti dėl tinkamo restorano pasirinkimo. Jeigu tinkamo pasiūlymo savo jėgomis nepavyksta rasti, užeikite į BETA.LT kategoriją RESTORANAI ir pasinaudokit filtru. Pasirinkite, kas Jums svarbiausia: pusryčius, pietus ar vakarienę, po to išsirinkite pasaulio virtuvę ir nurodykite miestą, kurio restorane norėsite šventiškai leisti laiką bei šventėje dalyvaujančių asmenų skaičių. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus norimus restoranų pasiūlymus.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai