Degustacijos – puiki proga prasiblaškyti ir tiesiai iš ekspertų lūpų daugiau sužinoti apie mėgstamus maisto produktus bei įvairius gėrimus. Pastaruoju metu degustacijos itin populiarios: jas gurmanai renkasi ir kaip pramogą sau, ir kaip dovaną artimiesiems bei draugams, ir kaip būdą pravėdinti galvą po darbų su kolegomis. Degustacijų metu smalsūs, žingeidūs ir gurmaniškiems atradimams neabejingi žmonės susiburia, šnekučiuojasi, bendrauja, juokiasi, dalinasi patirtimis, įdėmiai klauso ekspertų, su malonumu ragauja ir tiesiog gerai leidžia laiką, pamiršę visus rūpesčius ir negandas. Skamba viliojančiai, tiesa? Nepraleiskite progos ką nors padegustuoti ir Jūs!

 

ĮSIMINTINA SKONIŲ KELIONĖ MAISTO IR GĖRIMŲ DEGUSTACIJOS 

Įdomios, naudingos ir nuotaikingos aukščiausios kokybės maisto bei gėrimų degustacijos rengiamos įvairiuose miestuose kone visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose, Anykščiuose, Trakuose, Lietuvoje, Druskininkuose, Birštone, Alytuje ir kituose miestuose). Dažniausiai jas rengia restoranai, kur karaliauja ir svečius gardžiu maistu stebina patyrę virtuvės šefai, neretai jo vyksta dvare, kur pristatomas tam tikram regionui būdingas maisto paveldas bei unikalios kulinarijos tradicijos, net ir visiškoje tamsoje arba užrištomis akimis bei kitose atvirose ar uždarose erdvėse bei švenčių metu su galimybe surengti susirinkusius svečius nustebinantį degustacinį šou.

 

Vieni degustacijų rengėjai kviečia ypatingos degustacinės vakarienės ir siūlo paragauti išskirtinių, dar neragautų ir ypatingai ptiektų patiekalų bei prie jų profesionaliai priderintų rinktinių gėrimų, kiti kviečia ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pabandyti patiekalus pasigaminti patiems, treti siūlo saikingai gurkšnojant ragauti įvairius gėrimus, pasakoja jų atsiradimo istoriją, dalinasi gėrimų ir užkandžių ar maisto derinimo subtilybėmis, patarimais ir pan. Pastaruoju metu su maisto ir gėrimų degustacijomis susijusių laisvalaikio užsiėmimų bei tokio pobūdžio pramogų pasiūla ir, žinoma, paklausa, tikrai didelė, tad galimybės rinktis pagal savo poreikius – didžiulės. Tereikia noro ragauti, sužinoti ką nors naujo ir įdomiai praleisti laisvalaikį su bendraminčiais. O ką pasirinksite Jūs?

 

MAISTO DEGUSTACIJOS

Tiems, kurie mėgsta skaniai pavalgyti ir domisi maistu, tikrai patiks maisto degustacijos. Jų metu kulinarijai neabejingi, gaminti ir ragauti mėgstantys žmonės iš lėto degustuoja kokybiškus produktus bei ypatingai paruoštus patiekalus, iš patyrusių šefų lūpų sužino daug įdomių dalykų apie maisto derinimą, patiektų patiekalų atsiradimą, skonių derinius bei paruošimo technikas, taip pat pasisemia namų virtuvėje praverčiančių naujų idėjų – trumpai tariant, degustacijų dalyviai leidžiasi į neįprastą, bet labai smagią ir naudingą gurmaniškų atradimų kelionę. Prestižiniuose restoranuose vykstančios degustacijos pasižymi itin aukšto lygios patiekalais, kurių gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, dažniausiai vietinės kilmės arba iš kitų šalių eksportuojami ir patys šviežiausi produktai. Kiekvienas degustacijos metu patiektas patiekalas – išieškotas, unikalus, kokybiškas ir maloniai nuteikiantis gomurį. Kalbant apie maisto degustacijas, galimas įvairios variacijos: desertų, šokolado, belgiškų vaflių, sūrių, austrių, žuvų, sušių, 3–5 ar net didesnio kiekio konkretaus restorano virtuvės bei joje besisukiojančių šefų braižą atspindinčių patiekalų degustacijos. Kiekvienas gali pasirinkti pagal tai, ką mėgsta arba ką naujo nori paragauti. 

 

GĖRIMŲ DEGUSTACIJOS

Skonį lavina, puikiai nuteikia bei nuotaiką praskaidrina ir gėrimų degustacijos, pvz.: importinių ir lietuviškų vynų (dažnai vyno ir sūrio) degustacijos suteikia galimybę atrasti mėgstamiausias rūšis ir daugiau sužinoti apie originalius jų gamybos būdus bei derinimą su maistu, šampano degustacija – tikra šventė taurėse šelmiškai šokančių svaigių burbuliukų mėgėjams, alaus degustacija supažindina su giliomis šio gėrimo tradicijomis ir suteikia galimybę išragauti daug rūšių, viskio degustacija byloja apie šio tauraus alkoholinio gėrimo tipus, istoriją, gamybos procesus bei skonio savybes, romo degustacija nukelia į saulėtas ir egzotiškas Karibų jūros regiono salas, kavos degustacijos kupinos nosį kutenančių aromatų ir įvairių skonių, ragaujant skirtingas pasaulio kavas. Taigi, gėrimų degustacijos – išties originali dovana sau, artimiesiems, draugams ir kolegoms, ypač tiems, kurie yra tikri minėtų gėrimų mėgėjai ir nori sužinoti apie juos daugiau nei žinojo iki šiol. Tokių pramoginių-pažintinių degustacijų metu patirtos emocijos ir įgytos žinios niekur nedingsta, įstringa atmintyje ir tikrai praverčia ateityje. 

 

P. S. Akoholinių gėrimų degustacijose dalyvauti gali 20 metų sulaukę asmenys ir, žinoma vyresni. Dėmesio! Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Turėkite tai omenyje!

 

NUOTOLINĖS DEGUSTACIJOS

Praūžusios pandemijos ir užsitęsusio karantino pasekmė – nuotoliniai renginiai, persikėlę į virtualią erdvę ir transliuojami online, t. y. internetu. Ne išimtis ir degustacijos... Darbo kolektyvui, kitokioms grupėms ir asmeniniams vakarėliams dažnai organizuojamos ne tik tiesioginės, bet ir nuotolinės grupinės degustacijos (dažniau gėrimų), kurių metu ragaujami pasirinktos rūšies gėrimai, o profesionalus degustacijos vedėjas apie viską įdomiai pasakoja. Daugiau informacijos apie tokias degustacijas galima rasti internete. Nuotolinės – online būdu/internetu – vykstančios degustacijos yra išties puiki išeitis, kai nėra galimybės palikti namus arba šventė ir bet koks kitas susibūrimas organizuojamas namuose arba darbo vietoje, biure. Pasirinkus tokį degustacijos formatą, papildomų rūpesčių nekyla: viskas, ką reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir suderinti nuotolinį renginį per pasirinktą online platformą patogiu laiku. Nuotolinėms degustacijoms reikalingus gėrimus, užkandžius ir/ar maistą į nurodytą vietą paprastai pristato renginio organizatoriai arba kurjeris. Taigi, viename laido gale – degustacijos svečiai ir dalyviai, kitame – vedėjas, gėrimų ekspertas.

 

DEGUSTACIJOS SU AKCIJA – VILIOJANTYS BETA.LT PASIŪLYMAI

Gėrimų bei maisto degustacijos Lietuvoje ganėtinai populiarios – jos dažnai pasirenkamos kaip dovana sau ir kitiems, kai norisi paįvairinti laisvalaikį įdomia, turininga ir smagia veikla. Beta.lt portale publikuojami pasiūlymai įvairioms tiek maisto, tiek gėrimų degustacijoms didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) atrodo išties patraukliai – juos įsigyti vilioja ne tik ypač gera kaina ar neretai taikoma akcija, bet ir geri atsiliepimai bei rekomendacijos. Taigi, degustacijos – tai ne tik smagi bei įdomi pramoga, bet ir originali dovana gero maisto bei kokybiškų gėrimų mėgėjams. Ir visai nesvarbu, kokią degustaciją pasirinksite, – ji tikrai praskaidrins nuotaiką, suteiks kasdienybėje praversiančių žinių ir padovanos progą smagiai praleisti laiką KITAIP su artimais žmonėmis ar kolegomis. Tereikia įsigyti kuponą arba dovanų čekį ir pasinaudoti galimybe sudalyvauti degustacijoje pigiau! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokias degustacijas verta išbandyti?add

Kai galvojate apie degustacijas, pagalvokite, ko pageidaujate - maisto ar gėrimų degustacijos? Tada pagalvokite, ar tai būtų šventė dviems, šeimai, ar degustacija su draugais? Visi šie atsakymai padės greičiau apsispręsti dėl tinkamos degustacijos pasirinkimo. Jeigu į šiuos klausimus atsakymų neradote, tuomet siūlome tiesiog užeiti į BETA.LT RESTORANAI kategoriją ir pasirinkti DEGUSTACIJOS. Mes rekomenduojame 3-ių arba 5-ių patiekalų degustacinę vakarienę, maisto gaminimo pamokas, šokoladinę ekskursiją arba Belgiškų vaflių degustaciją. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Ar galima pratęsti kupono galiojimo laiką?add

Kupono galiojimo laiką galima pratęsti papildomam laikotarpiui. Ši procedūra atliekama nemokamai, likus 2 savaitėms iki kupono galiojimo baigimosi datos. Galimas kupono pratęsimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose. Jeigu Jums šios informacijos surasti nepavyko, kreipkitės į BETA.LT klientų aptarnavimo skyrių telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val. Informuojame, kad jei klientas prisiregistruoja prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jam yra suteikiama galimybė atgauti dalį pinigų iš sumokėtos už įsigytus kuponus sumos, kurios dydis visuomet yra nurodytas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
ALL IN
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės