Vos tik pavasaris persirita į antrą pusę ir sparčiu žingsniu ima artintis vasara, suskumbame svajoti apie vandens pramogas po atviru dangumi. Kelionės prie jūros, ežero tampa vienais reikšmingiausių savaitgalio ar atostogų planų, o taip pat daugelis lietuvių į savo vasaros pramogų sąrašus įtraukia ir vandens batutus. Prieš kelerius metus mūsų vandens pramogų rinkoje atsiradę vandens batutai tikrai neužtruko, kol pelnė daugelio pramogautojų simpatijas – ir vaikai, ir suaugusieji čia mėgaujasi smagiausiomis vasaros akimirkomis. Norite išbandyti ir Jūs? O galbūt jau spėjote juos pamėgti ir ieškote progų, kaip pramogauti daugiau ir pigiau? Tuomet pirmyn – mūsų kuponai leis pasirūpinti vandens pramogomis už labai patrauklią kainą. Nepamirškite ir draugų, šeimos – kuponai pramogoms vandens batutuose tikrai bus įvertinti!

Pramogos ant vandens: kas laukia vandens batutų parke?

Pirmiausia, galime patikinti, jog vandens batutų parke kiekvieno iš Jūsų laukia pats geriausias laikas, puiki nuotaika, įsimintinos akimirkos, o taip pat, žinoma, adrenalinas, greitis ir vanduo. Paskutinioji trijulė neleis suabejoti, jog čia bus labai smagu.

Vandens batutų parkas paprastai lankytojus pasitinka su didžiule įvairove batutų, besiskiriančių dydžiais, formomis, komplektacijomis (pavyzdžiui, su čiuožyklomis, įvairiausiomis kliūtimis, trasomis ir pan.). Vandens batutai yra skirti ir vaikams, ir suaugusiems. Staigūs posūkiai, jėgos ir ištvermės reikalaujančios kliūtys, reaktyvinės skraidyklės, ekstremalūs šuoliai ir daug kitų atrakcijų neleis čia nuobodžiauti.

Vandens batutai – gera dovana ir mažiems, ir dideliems

Dovanų čekiai pramogoms vandens batutų parke bus puikus pasirinkimas nepriklausomai nuo to, kam dovanos ieškote: vyrui ar moteriai, vaikui ar suaugusiam. Tai labai geras variantas, jei reikia dovanos šeimai.

Jei kuponas bus skirtas vaikui ar šeimai su vaikais, rinkdamiesi atsižvelkite į tai, kokio amžiaus žmonėms batutai pritaikyti, ar yra vaikams skirtos zonos. Vandens batutų parkų yra nemažai ir jie skirtingi.

Tokia dovana tikrai sužavės asmenį, neabejingą vandens pramogoms, adrenalinui, dievinantį ekstremalias pramogas ir aktyvų laisvalaikį. Gal tai Jūsų vyras, žmona, sūnus, tėtis, mama, brolis ar geras bičiulis? Maloniai nustebinkite gimtadienio, mokslų baigimo, vasaros pradžios ar kita proga!

Vandens batutai: Ką siūlome Jums?

Mūsų svetainėje išsirinksite Jums tinkamiausią kuponą smagioms pramogoms vandens batutų parke. Rinkitės kuponus, skirtus vienam asmeniui arba dviem. Daug mūsų klientų simpatijų pelno kuponai pramogoms viename didžiausių pripučiamų vandens batutų parkų Lietuvoje – „Water Inn". Čia pramogauti kviečiami suaugusieji ir vaikai nuo šešerių metų (6–11 metų vaikai turi būti su suaugusiųjų priežiūra). Kuponais galite pasinaudoti birželio–rugsėjo mėnesiais.

Mūsų svetainėje esantys pasiūlymai pramogoms vandens batutų parke gali būti panaudoti Vilniuje ar kituose miestuose Lietuvoje.

Kuponai į vandens batutus iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

Ar ieškote kupono sau, ar šauniai dovanai brangiam žmogui, Beta.lt el. parduotuvėje rasite Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Pasirinkimo procesas labai patogus, nes pasiūlymus galite filtruoti pagal miestą, kuris Jums patogiausias, taip pat pagal kainą ar kitus aspektus. Alternatyvas rikiuokite pagal kainą, ar pagal tai, kurie populiariausi, ar kuriems taikoma didžiausia nuolaida. Tai paiešką padarys itin operatyvią – taupysite brangų savo laiką.

Kiekvienas pasiūlymas detaliai aprašytas, nurodyta tiksli kaina, taip pat matyti, ar konkrečiam pasiūlymui taikoma akcija. Išsami informacija skatina pasitikėjimą ir leidžia lengviau pasirinkti.

Kuponai Jus pasieks labai operatyviai, todėl bus ypač pasiteisinęs sprendimas tada, jei dovanos paiešką atidėjote paskutinei minutei.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: