Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Irklentės ir irklavimas

  Kokia gi vasara be vandens pramogų ir naujų potyrių? Su Beta.lt išbandykite naujas vandens pramogas - čiuožimą vandenlentėmis arba lengvą pasiirstymą irklentėmis.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina


  Turiningai leiskite laiką su draugais ar antrąja puse, mėgaukitės ekstremaliomis pramogomis ir atraskite naują pomėgį. Nesvarbu, ar vandens sporte esate naujokas, ar jau patyręs profesionalas - ieškokite specialių Beta.lt pasiūlymų ir savo šiltojo sezono laisvalaikį praturtinkite gaiviomis linksmybėmis.

  Irklentės

  Šiltuoju metų laiku ypač atgyja vandens pramogų sektorius – vandens motociklai, batutų parkai, pasiplaukiojimai jachtomis, laiveliais, baidarėmis, o kur dar daugelio atrandamos ar kitų jau itin pamėgtos irklentės! Išties ši pramoga Lietuvoje, palyginti, yra naujokė, tačiau spėjusi pelnyti ją išbandžiusiųjų palankumą. Irklentes pamėgo net tie, kurie nėra itin dideli vandens pramogų entuziastai. Taip yra todėl, kad, priešingai nei daugelis kitų vandens pramogų, irklentės nėra labai aktyvi laisvalaikio forma, jos nesuteikia daug adrenalino, ekstrymo, o kaip tik leidžia mėgautis vandens telkinio ramybe ir unikalia proga plaukti per vandens paviršių, iriantis irklu.

  Irklentės: kas lemia jų populiarumą?

  Irklentės unikalios tuo, jog dovanoja labai smagų, išskirtinį laisvalaikį, leidžia mėgautis tikrai ne kasdiene pramoga, tačiau drauge yra paprastos. Šios plaukimo priemonės labai naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Nors fiziškai tai nėra itin sunku, tačiau iriantis treniruojami beveik visi kūno raumenys, todėl tai gali būti idealus variantas norintiems suderinti smagų laisvalaikį su sportu.

  Irklentės labai smagus užsiėmimas vienam, porai, bičiulių būriui.

  Kas svarbu sėkmingam plaukimui irklente?

  Norint sėkmingai startuoti ir greitai įvaldyti plaukimo irklente subtilybes, tikslinga žinoti kelis labai reikšmingus aspektus. Vienas svarbiausių dalykų yra tinkamas ir patogus stovėjimas ant lentos. Stovėkite tiesiai, pasitikėdami savimi, tvirtai ir irkitės – galima lėčiau, o galima net labai greitai. Pusiausvyra ir užtikrintumas itin reikšmingi veiksniai.

  Plaukimui irklente nebūtini dideli vandens telkiniai, nereikia dėti ir daug pastangų, tad įkandama kone visiems. Visgi prieš pirmąjį plaukią išklausysite trumpą instruktažą – profesionalų patarimai labai pagelbės.

  Sėkmei svarbus ir atsipalaidavimas – tikrai neverta nerimauti ar jaudintis, jog kažkas gali nepavykti. Mėgaukitės plaukimu, grožėkitės įstabia gamta ir semkitės pačių geriausių emocijų!

  Pasiplaukiojimas irklente – gera dovana vandens pramogų mylėtojui

  Jei ieškote dovanos vandens pramogų mylėtojui, tai dovanų čekiai plaukimui irklentėmis bus bene geriausias pasirinkimas. O galbūt dovanos gavėjas būtent šios pramogos dar nė neišbandęs?

  Irklentės labai pamėgtos tiek vyrų, tiek moterų, tad kuponas šiai pramogai tobulai tiks dovanoti bet kam iš brangių žmonių, nepriklausomai nuo lyties. Įteikite dovanų kuponą antrai pusei, tėvams, vaikinui, merginai, tetai, bičiuliui ar kažkam kitam. Tokia dovana tiks bet kokia proga.

  Kuponai plaukimui irklente iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

  Mūsų pasiūlymai suteiks progą labai gera kaina lepintis šaunia pramoga arba įsigyti tobulą dovaną mylimam žmogui. Rinkitės pasiplaukiojimą irklente Kaune valandai, dviem ar kitam laikui. Visi mūsų pasiūlymai turi išsamius aprašymus, prie kiekvieno nurodyta kaina, taip pat akcija, jei taikoma. Tai leidžia išsamiai susipažinti su pasiūlymu ir jo sąlygomis. Kuponus galite filtruoti pagal aktualius kriterijus bei išrikiuoti Jums prioritetine tvarka, pavyzdžiui, pagal tai, kur didžiausia nuolaida ar kurie pasiūlymai populiariausi.

  Įrangos nuoma dažniausiai nereikalinga, nes viskas įskaičiuota į pasiūlymą.
   
  Su Beta.lt pramogauti ar greitai įsigyti šauniausias dovanas labai lengva!
   

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: