Šokių įvairovė bei galimybė jų mokytis suaugusiems Lietuvoje gali stebinti. Vis populiarėjanti pramoga bei sporto šaka dabar vis labiau domimasi, rengiama įvairūs šokių renginiai, vasaros metu smagiai leidžiamas laikas nemokamose bandomosiose pamokose po atviru dangumi, o žmonės vis dažniau pradeda suprasti, kad šokiai nėra skirti tik jaunoms moterims ar kaip būrelis vaikams – taip pat kuo puikiausiai tinka ir vyrams, ir netgi vyresnio amžiaus žmonėms. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą šokių tipą ir judrumo lygmenį pagal savo amžių bei poreikius. Kviečiame susipažinti su įvairiausiomis šokių rūšimis.

 

KOKIE ŠOKIAI YRA POPULIARIAUSI?

Atrinkti ir skirstyti kai kuriuos šokius į konkrečius apibrėžimus yra gana sudėtinga – daug kur pridedamas improvizacijos elementas, o neskaitant klasikinių šokių, daug jų vis dar kinta, tobulėja, tad ir judesių tiksliai neapibrėši. Visgi, galima daugmaž suskirstyti šokius pagal muziką, vietą ir laikotarpį, kuriame jie susiformavo, taip pat pagal judrumą, judesių sklandumą, net pagal jame naudojamas priemones (pavyzdžiui, stulpą). Siūlome pasiskaityti, pasižiūrėti, kas konkrečiai jus domina, o tuomet jau šokių pamokos ar net jų abonementas galės būti sekantis žingsnis svajonių įgyvendinimo link!

 

Gatvės šokiai

 

Gatvės šokiai yra gana platus terminas, apimantis įvairius šokių stilius, tokius, kaip hip-hopas, funk ir breikas. Akcentuotas pulsavimas ir sinkopuoti ritmai derinami su stipriais, aštriais kūno centro ir kitų kūno dalių, pavyzdžiui, alkūnių, lankstymu ir judinimu. Jie yra itin populiarūs vaikų ir jaunimo tarpe, tačiau tikrai rekomenduojami ir suaugusiems. Šiuolaikinė, tranki, linksma muzika ir gera nuotaika – garantuota!

 

Tautiniai šokiai

 

Tradiciniai lietuvių tautiniai šokiai – lietuvių tautos meninės kūrybos dalis bei tradicinės choreografijos palikimas. Jį sudaro lyriniai, buitiniai ar humoristiniai šokiai, kurie dažnai šokami ne tik poroje: būna jungiami žmonių rateliai, šokama ratu bei įkomponuojami žaidimai. Dauguma tautinių šokių yra būdingi pasilinksminimams, tačiau taip pat būna daug įdomių apeiginių ratelių, siejamų su kalendorinėmis lietuvių bei pasaulio šventėmis (pavyzdžiui, Joninės ir saulėgrįža). Taip pat tautiniai šokiai siejami su sezoniniais darbais bei asmeninėmis šventėmis, kaip vestuvės.

 

Sportiniai šokiai

 

Tai – ne tik hobį atspindinti pramoga, bet ir sporto šaka, kurioje šokėjai gali būti tiksliai įvertinti pagal šokių taisykles. Į sportinius šokius įeina pramoginiai standartiniai (Valsas, Tango, Vienos valsas, Fokstrotas, Kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (Čia čia čia (dar rašoma ča ča ča, cha cha cha), Samba, Rumba, Pasodoblis, Džaivas) šokiai. Juos siūlome rinktis, jeigu norite ko nors konkretaus, aiškaus, kur aiškiai matysite savo progresą ir jeigu nestruktūruoti judesiai bei improvizacija – ne Jums.

 

Ekstatiniai šokiai

 

Ekstatiniai / ekstaziniai šokiai – tai šokio forma, kai iš šokėjų nereikalaujama sekti konkrečiais žingsniais, rekomenduojama tiems judėti visiškai laisvai, leistis vedamiems muzikos. Būsena tokių šokių metu dažnai veda į transą ar ekstazę, iš ko ir kilęs pavadinimas. Ekstatiniai šokiai dažnai taikomi kartu su įvairiomis dvasinėmis praktikomis, nes šokio poveikis apima ryšio su savimi ir kitais jausmą, lyg „visuotinį ryšį" , tad tarnauja kaip meditacija, suteikia galimybę įveikti stresą ir atkurti ramybę.

 

Šiuolaikiniai šokiai

 

Ši ekspresyvių šokių rūšis jungia įvairių šokių žanrų elementus: modernaus, džiazo, netgi klasikinį baleto. Šokis pradėjo kurtis ir vystytis dar 20-to amžiaus viduryje, tačiau šiais laikais jis vis dar be galo populiarus. Šiuolaikinių šokių šokėjai pasirodymo metu bando jungti kūną ir protą, derinti struktūruotų klasikinių šokių bei bestruktūrius judesius, improvizuoja bei kartais net sukuria savotiškas istorijas ar personažus per judesį. Tokie šokiai skirti tiems, kurie nori rasti struktūrą šiuolaikiniame chaose ir kartu atsiduoti improvizacijos bei tiesiog džiaugsmo judėti menui.

 

Šokiai ant stulpo

 

Šiems šokiams yra be reikalo priskiriama seksualizuota reikšmė – jis kilo visai ne striptizo tikslais. Originaliai, šokiai ant stulpo apima akrobatinius triukus ir judesius naudojant stulpą ir nereikalauja nusirengimo ar erotinių judesių. Tai – vienas daugiausiai jėgos reikalaujančių šokių: be viršutinės kūno dalies jėgos, šokiai ant stulpo suteikia stiprius korpuso ir preso raumenis. Pilvo ir apatinės nugaros dalies raumenys šokio metu naudojami atliekant judesius, kur reikia lipti, pakelti kojas ar išlaikyti svorį.

 

Šokiai ant ledo

 

Dažnai ledo šokis painiojamas su dailiuoju čiuožimu. Ledo šokėjai turi šokti pagal muziką, kurios ritmas ar ritmas yra pastovus, ir tai yra vienintelė disciplina konkursų metu, kurioje galima naudoti muziką su vokalu. Šokiai ant ledo visada šokami poromis, neleidžiami šuoliai ar metimai. Dailiajame čiuožime tuo tarpu daugiau dėmesio skiriama šuoliams, kėlimams, spiralėms ir sukimams.

 

Pramoginiai šokiai

 

Pramoginiai šokiai – gerai žinomi visame pasaulyje. Šiuo metu juos sudaro keli klasikiniai Europos bei Lotynų Amerikos šokiai. Prie pramoginių šokių priskiriama daugiau, nei nurodome apačioje, tačiau iš tiesų juos labai sunku suskirstyti: šokis yra tokia sporto / pramogos rūšis, kuri siejasi tarpusavyje, neretai neturi aiškių taisyklių – susiformavo tiesiog natūraliai, ir išsiskiria dėl mažiausių detalių. Tačiau vis tiek supažindiname su keliais, greičiausiai Jums girdėtais ar net bandytais:

 

 Valsas. Iš vokiško žodžio waltzen išvertus valsas reiškia riedėjimą / sukimąsi. Jo metu šokama poroje, daugiausiai uždaroje pozicijoje, žingsniuojama kas ketvirtinę ir per du taktus apsisukama aplink tariamą centrą 360°. Dar labai populiari dvigubai greitesnė šio šokio versija – Vienos valsas.

 

 Fokstrotas. Tai – sklandus, progresyvus šokis su būdingais ilgais, nenutrūkstamais, sklandžiais judesiais. Fokstrotas yra šiek tiek panašus į valsą, tačiau amerikietiškojo stiliaus fokstrote pridedami kiek daugiau laisvumo suteikiantys judesiai.

 

 Tango. Šis poroje šokams šokis atsirado 19a. paskutiniais dešimtmečiais, kažkur palei Argentinos ir Urugvajaus sieną skurdžiuose šalių uostų rajonuose, kurie daugiausiai buvo apgyvendinti afrikiečių. Šokio judesiai – gana staigūs, reikalaujantys nemažai ištvermės bei gero partnerių svorio ir jėgos pasiskirstymo, nes į jį įeina momentinių akrobatiškų – vartymo ir mėtymo judesių.

 

 Cha-cha-cha. Cha-cha-cha (skaitoma čiačiačia) – tai iš Kubos kilęs šokis, kuris yra šokamas pagal to paties pavadinimo muziką. Aiškus skaičiavimas ir žingsniai daro jį tinkamą ir kaip sportinių šokių discipliną.

 

 Svingas. Svingas yra itin greito tempo šokis, kurio metu šokėja daug siūbuoja (kaip ir užfiksuota ankliškame žodyje swing), o į šokio judesius patenka nemažai vartymo ir mėtymo. Svingas daugiausiai atliekamas vienoje vietoje, nes išpopuliarėjo kaip tinkamas itin sausakimšoje šokių aikštelėje.

 

 Kvikstepas. Tai yra lengvabūdiškas standartinių pramoginių šokių šokis. Būtent kvikstepui naudojami judesiai atliekami siūbuojant aukštyn ir žemyn, kylant ir nusileidžiant greitu tempu. Šio šokio muzika yra linksma ir greito tempo.

 

 Rumba. Tai yra afro-kubiečių liaudies šokių kilmės pramoginis šokis, tarptautiniu mastu išpopuliarėjęs 20 amžiaus pradžioje. Rumba geriausiai žinoma dėl savo subtilių šokėjų judesių iš šono į šoną stačiu liemeniu. Šokis šokamas pagal pagrindinį dviejų greitų šoninių žingsnių ir lėto žingsnio į priekį modelį.

 

 Samba. Samba – Brazilijoje susiformavęs pramoginis šokis, išpopuliarėjęs Vakarų Europoje ir JAV po Antrojo Pasaulinio karo. Samba šokama paprastais žingsneliais pirmyn-atgal, šokiui būdinga pasvirę, siūbuojantys kūno judesiai, šokama keturių ketvirtinių ritmu pagal grojamą muziką.

 

 Pasodoblis. Atsirasti ir šį tradicinį ispanų šokį ir muzikos žanrą, dažnai grojamą bulių kautynių matu, paskatino greitas Ispanijos karinis pėstininkų kariuomenės žygiavimas tokiu pat pavadinimu. Pagrindiniai pasodiblio bruožai yra greiti, aštrūs ir staigūs judesiai.

 

 Džaivas. Daugelis džaivo pagrindinių bruožų yra panašūs į svingą – tai yra linksmas ir energingas šokis, kurio  metu kilnojami keliai, lenkiami ir siūbuojami klubai. Džaivas yra laikomas vienu iš penkių tarptautinių Lotynų Amerikos šokių, nors jis kilęs iš afroamerikiečių.

 

ŠOKIŲ PAMOKOS SU BETA.LT

Tam, kad padėtume Jums susidomėti šokiais, sukūrėme specialių pasiūlymų pigiau: Beta.lt partnerių dėka dabar šokių pamokos rengiamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir įvairiausiuose mažesniuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Pakaks tiesiog įsigyti mūsų dovanų čekį arba kuponą internetu ir susiderinti su mokytojais, pavyzdžiui, bachata ar valso, o gal net ekstatinių šokių pamokai. Žinoma, jeigu džiaugsmą norite dovanoti brangiam žmogui gimtadienio ar kita gražia proga, taip pat yra tokia galimybė. Na, o tikrai gera dovana bus taip pat ir gražiai apipavidalinta, tad siūlome kartu užsisakyti ir mūsų prabangų, raudoną dovanų voką su pasirinktu pasiūlymo dizainu. Šokių studija ar pasirinkta šokių mokykla bei ten dirbantys šokėjai pasirūpins geru laiku Jums – tereikės patogių drabužių, batų ir gero nusiteikimo. Kaina – nedidelė ne tik akcijų metu, o patirtis – neįkainojama!

 


 


 


 

Ar reikalingas specialus pasiruošimas sporto pramogoms?add

Jei jus domina įvairios sportinės pramogos, žinokite, jog tam specialaus pasiruošimo nereikia. Tik būtina objektyviai įvertinti savo fizinius sugebėjimus ir pajėgumą. Pavyzdžiui, jeigu renkatės šuolį parašiutu ar skrydį parasparniu, reikėtų pagalvoti apie tai, ar Jūsų tikrai nesukaustys aukščio baimė. Jeigu Jūsų pasirinkimas būtų vandens sporto pramogos, būtinai reikia mokėti plaukti. Nors naudojantis šia pramoga ir išduodama gelbėjimo liemenė, vien to saugiam pramogavimui gali neužtekti. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos