Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Wake parkai

  Vasarą turime išties labai platų vandens pramogų spektrą, tad kiekvienas pagal savo poreikius atranda tai, kas teikia daugiausia gerų emocijų ir įspūdžių.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Čiuožimo vandenlente sesija + nemokama įranga
  SAVAITĖS PASIŪLYMAS
  -40%
  15
  25 €
  Čiuožimas vandenlente vandenlenčių parke Molėtuose
  Nuo 12
  15 €
  Čiuožimo vandenlente sesija + nemokama įranga
  20
  25 €
  Plaukimas vandenlente + įranga
  25
  Plaukimas su įranga vandenlenčių parke
  1-2 asmenys 1-2 asmenys
  30-60 minučių 30-60 minučių
  iki 2021 09 15 iki 2021 09 15
  Nuo 22
  27 €
  Plaukimas vandenlente + visa reikiama įranga
  1-3 asm. 1-3 asm.
  20 min. arba 1 val. 20 min. arba 1 val.
  12 mėnesių 12 mėnesių
  Nuo 17
  23 €
  20 min čiuožimas vandenlente + įranga
  1 asmuo 1 asmuo
  20 minučių 20 minučių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  17

  Aukštas pozicijas mylimiausių vandens pramogų sąraše užima vandenlentės, o Wake parkai šiltuoju metų laiku tampa vieta, neabejotinai sutraukiančia didžiulius pramogautojų srautus. Nori būti vienas iš daugelio, kuris mėgausis šauniausiu laiku ant vandens? Tau pasisekė – Beta.lt siūlo kuponų geriausiam laikui Wake parkuose!

  Wake parkas: ką reikia žinoti pradedantiesiems?

  Nusprendę išbandyti daugelio taip mėgiamas vandenlentes turėtų žinoti kelis dalykus, kurie padės kur kas greičiau prisijaukinti šį laisvalaikio būdą. Visuose Wake parkuose yra darbuotojai, kurie pasirengę pagelbėti pradedantiesiems, todėl nebijokite klausti, prašyti pagalbos, domėtis ir diskutuoti visais iškylančiais klausimais – kuo išsamiau viską žinosite apie vandenlentes, čiuožimą jomis, tuo didesnį pasitikėjimą savimi jausite.

  Asmenims iki 16 metų paprastai reikalingas tėvų sutikimas.

  Jei Wake parke pramogausite pirmą kartą, nepersistenkite – pradedantiesiems paprastai visiškai užtenka pusvalandžio pramogų čia. Jau pirmo apsilankymo metu gausite daug informacijos, todėl įsisavinkite ją kuo geriau ir dar šį tą palikite kitam kartui.

  Viena svarbiausių taisyklių čiuožiant vandenlente – pradedant čiuožti rankos turi būti ištiestos, o kojos, atvirkščiai, kiek sulenktos. Tai įsisavinę ir įgudę, tikėtina, sparčiai perprasite šios pramogos ypatumus.

  Pramogos Wake parke – gera dovana vandens atrakcijų entuziastams

  Ieškodami dovanos brangiam žmogui sugaištame daug laiko. Jei nenorite įteikti nieko banalaus, o siekiate nustebinti, tai dovanų čekiai pramogoms bus pats geriausias sprendimas. Jei dovanos gavėjas dievina vandens pramogas, aktyvų laisvalaikį, mėgsta iššūkius, greitį bei adrenaliną, tai kuponai į Wake parką bus pati taikliausia dovana. Įteikdami tokį kuponą drauge padovanosite ir šūsnį geriausių emocijų, juoko, pozityvo bei įspūdžių. O galbūt būtent Jūsų dovana taps nauju dovanos gavėjo pomėgiu?

  Wakeboard parkas laukia įvairaus amžiaus asmenų, tad nustebinkite šaunia dovana paauglį sūnų ar dukrą, antrą pusę, iššūkiams neabejingą tėtį ar mamą, vaikiną, merginą, bičiulius ir kt.

  Kuponai į Wake parkus iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

  Beta.lt pasiūlymų spektras leis kiekvienam atrasti kuponą pagal asmeninius poreikius. Rinkitės čiuožimą vandenlente patyrusiems ar pamoką čiuožti vandenlente pradedantiesiems. Įsigydami kuponą atkreipkite dėmesį, ar įranga bei hidrokostiumas yra įtraukti į kainą. Jei ne, už juos reikės susimokėti papildomai. Paprastai tai nebūna didelė suma, nes įrangos nuomai dažnai taikoma nuolaida arba galima kur kas pigiau įsigyti įrangos nuomos kuponą.

  Mūsų el. parduotuvėje bus paprasta rinktis, nes visus pasiūlymus galite filtruoti pagal kainą, asmenų skaičių, miestą. Pastarasis kriterijus svarbus – įvertinkite, kur atvykti Jums patogiausia. Jei kuponą perkate dovanai, atsižvelkite į dovanos gavėjo gyvenamąją vietą. Mūsų asortimente yra kuponai, kuriuos panaudosite Wake parkuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Anykščiuose.

  Visi pasiūlymai labai detaliai aprašyti, prie kiekvieno pateikiama kaina ir nurodoma akcija, jei tokia taikoma. Patogu, greita ir saugu pirkti iš Beta.lt!
  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: