Žiemą keliauti prie ežerų, upių ar jūros, kaip ir visada – verta, tačiau tikrai ne maudytis. Jeigu šaltuoju sezonu norisi vandens pramogų, vandens parkai ir baseinai Lietuvoje padės trumpam pajusti alsuojančią vasarišką laimę! Beveik kiekvienas Lietuvos miestas turi baseinų, bet pagrindiniai Beta.lt pasiūlymai – didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tad šių miestų gyventojai be vargo pasieksite vietas viešuoju transportu ar automobiliu. Mes nuolat plečiame pramogų asortimentą, tad tikime, kad nei mūsų pasirinkimų konkrečiose vietose kiekis, nei baseinų darbo laikas nesutrukdys Jums mėgautis baseinų pramogomis visoje Lietuvoje! Internetu įsigyti Beta.lt pramogas, tokias, kaip baseinai Lietuvoje, tikrai verta – nuolat vykstančios akcijos užtikrins, kad pramogausite geriausia kaina – pigiau, nei pas partnerius! Kuponas ar čekis, tuo tarpu, gali pasitarnauti ir kaip dovana Jūsų artimiesiems, kolegoms, draugams... Juk kas nemėgsta vandens? Na, o jeigu svarstote, ar tikrai verta taip leisti laiką, siūlome pasiskaityti informaciją žemiau.

 

PRAMOGAUJANT SU VAIKAIS RINKITĖS VANDENS PARKUS

Suaugusieji paprastai gali sėkmingai džiaugtis patirtimi plaukiojant 50 metrų baseine ar tiesiog mėgaujantis buvimu vandenyje – nesvarbu, ar baseinas lauko, ar vidaus, ar jis turi papildomų privalumų, ar ne.

 

Tuo tarpu vaikams, suprantama, tik baseino paplaukiojimui neužteks. Mažuosius užimti pavyks geriausiai vandens parkuose – ten, kur yra jiems skirtas mažiau gilus, šiltesnis baseinas ir čiuožykla. Žinoma, tai priklauso nuo atžalų amžiaus – kelerių metų vaikučiams ieškokite tikrai saugių, jiems pritaikytų vietų, kur jie galės pliuškentis patys neverčiant tėvų nerimauti kiekviename žingsnyje. Jeigu jūsų vaikai jau beveik mokyklinukai ar pradinukų amžiaus, tuomet juos tikrai sužavės jau didesni vandens parkai su daugybe smagių čiuožyklų. Tai – puikus nuotykis Jūsų paūgėjusiems vaikams! Tik svarbu juos kuo anksčiau pradėti mokinti plaukti, tuomet tikrai galėsite dėl vaikų gerovės nerimauti mažiau, gal net palikti juos baseine smagiai leisti laiką vienus – su jų broliais, seserimis ar draugais.

 

Na, o jeigu laiką leidžiate šeimoje, o Jūsų vaikas – dar nemoka plaukti – tikrai siūlome pamėginti nusivesti juos ir į gilesnius baseinus ir pamėginti juos išmokyti plaukti. Tėvams tai – kokybiškas laikas kartu su vaiku, o taip pat daugiau niekas taip neišlaisvins ir nedžiugins Jūsų atžalos, nei tobulėjimas tokioje jam naujoje srityje! Na, o po intensyvios treniruotės vaikam, su šeima galėsite pasistiprinti ir išsirinkti skanių patiekalų iš baseinų restoranų meniu.

 

KODĖL VERTA LANKYTI BASEINĄ?

  • Plaukimas – puiki viso kūno treniruotė. Plaukdami naudojate beveik visas pagrindines raumenų grupes, įskaitant rankas, kojas ir korpusą. Jei ieškote švelnios mankštos, plaukimas – kaip tik Jums! Ši sporto pramoga padidina širdies susitraukimų dažnį, nesukeldama pernelyg didelio streso sąnariams, o reguliarus plaukiojimas baseine didina jėgą, tonizuoja raumenis, stiprina kūną ir greitina medžiagų apykaitą.
  • Stiprina širdį ir kraujagysles. Plaukimas yra geriausia mažai pavojinga širdies ir kraujagyslių treniruotės forma. Kardio pratimai apima širdį, plaučius ir kraujotakos sistemą. Bet kokia aerobinė veikla, pavyzdžiui, plaukimas, važiavimas dviračiu ar bėgimas, pagerins Jūsų širdies ir kraujagyslių būklę, tad įtraukdami į savo kasdienybę kardio treniruotes galite ženkliai pagerinti savo gyvenimo kokybę.
  • Sportas, tinkamas visą gyvenimą. Plaukimas yra unikali sporto šaka, nes ji tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Kai kurių rūšių pratimai gali būti sudėtingi arba neįmanomi vyresnio amžiaus žmonėms ar turintiems ribotus techninius įgūdžius, tačiau iš esmės plaukimas leidžia keliauti savo tempu, rinktis sau tinkamesnius būdus judėti vandenyje. Tai – tikrai vienintelis sportas, kuriuo galima užsiimti nuo kūdikystės iki senatvės.
  • Reabilitacija po traumos. Jei turite traumą ar lėtinę ligą, pvz., artritą, plaukimas yra puikus būdas vėl sustiprinti savo kūną ir kontroliuoti, sušvelninti simptomus. Vanduo švelniai veikia Jūsų raumenis, o vandens skaidrumas yra papildomas pranašumas kūno stiprinimui – taip Jūsų instruktoriai gali stebėti, ar pratimai atliekami tinkamai. Tuo tarpu reguliarus plaukimas padės auginti raumenis ir pagerinti ištvermę, kas padės išvengti traumų ateityje!
  • Tinkama žmonėms su negalia. Žmonėms su fizine negalia vanduo gali būti puikus būdas mankštintis. Yra daug fizinę negalią turinčių sportininkų, kurie mėgsta plaukti, o baseinai Lietuvoje vis dažniau padaro šią sporto šaką prieinamą kiekvienam. Plaukimas taip pat gali būti puiki mankšta ir žmonėms su psichikos negalia, nes padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi ir padeda mokintis disciplinos.
  • Saugus sportas nėštumo metu. Nėščios moterys labai dažnai patiria sąnarių ir raumenų skausmus dėl drastiškų kūno pokyčių. Plaukimas yra puikus sportas nėštumo metu, nes jis yra saugus, mažai veikiantis ir švelnus sąnariams. Nėštumo metu galite plaukti beveik iki pat gimdymo. Žinoma, būtina prieš tai pasikonsultuoti su savo gydytoju.
  • Gerina miegą. Kuo daugiau plaukiosite, tuo geriau miegosit! Tyrimai rodo, kad reguliariai besimankštinantys asmenys miega geriau. Konkrečiai plaukimas yra puikus, nes jis įtraukia visą Jūsų kūną.
  • Pakelia nuotaiką. Plaukimas daro jus laimingus! Įrodyta, kad mankštos metu išsiskiria endorfinai, kurie pagerina bendrą nuotaiką ir laimę. Plaukimas taip pat yra puikus būdas suburti socialinę bendruomenę įtraukiant norinčius čia tobulėti žmones, sutelkti dėmesį į tikslų nustatymą ir padidinti pasitikėjimą savimi.
  • Valdo stresą ir daro jus laimingesnius. Sunki diena? Rekomenduojame išsimaudyti! Plaukimas yra geras būdas sumažinti stresą ir nerimą. Plaukiodami pabėgate nuo pasaulio ir būnate vieni su vandeniu. Nepriklausomai nuo to, ką veikėte prieš plaukimą, po plaukimo jausitės tikrai laimingesni. Daugiausiai taip vyksta dėl endorfinų išsiskyrimo, bet taip pat ir dėl to, kad jaučiatės darantys kažką svarbaus ir produktyvaus. Tad keliaukite pasimėgauti vandeniu – vandens parkai ir baseinai Lietuvoje Jūsų laukia!

 


 


 

Ką reikia žinoti prieš įsigyjant vandens pramogas?add

Vandens pramogų spektras yra labai platus, todėl prieš jas įsigydami, atsakykite į esminį klausimą, ar vandens pramogomis naudositės Jūs pats, ar dovanosite kitam žmogui? Paskui objektyviai įvertinkite savo fizines galimybes: ar tikrai nebijote vandens ir ar mokate plaukti. Taip pat savo klientams siūlome pagalvoti: ar vandens pramogų jie nori viduje ar lauke? Pasirinkusiems vandens pramogas viduje, primename, jog dažniausiai tai būna SPA malonumai, baseinai, vandens parkai ir pirtys. O jeigu pasirenkamos vandens pramogos lauke, tada rekomenduojame prieš naudojimąsi jomis pasidomėti išankstinėmis orų prognozėmis. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas