Jeigu kilo mintis paįvairinti laisvalaikį su draugais ar šeima, tačiau nenorite išvažiuoti iš miesto, galvosūkių kambariai – išties puikus pasirinkimas. Įvairiuose Lietuvos miestuose įsikūrę galvosūkių kambariai pritaikyti įvairaus amžiaus grupėms bei turi skirtingas tematikas, tad visuomet galima išbandyti naujas vietas. Nebūtina būti galvosūkių ir apskritai žaidimų fanu – šmaikščios tematikos pabėgimo kambariai visuomet tampa linksma pramoga net ir skeptiškiausiems dalyviams, nes toks žaidimas suburia komandą ir priverčia rasti tinkamiausią komunikacijos būdą. Visgi ši smagi laisvalaikio pramoga labiausiai patinka nuotykių ieškotojams, tiems, kurie kuriems patinka įvairūs galvosūkiai ir proto mankštos. Išbandykite savo ir savo kolegų jėgas bandant ištrūkti iš kambario per valandą laiko. Ar pasiruošę priimti šį iššūkį?

 

PABĖGIMO KAMBARYS – ĮTRAUKIANTIS KOMANDINIS ŽAIDIMAS

Pastaraisiais metais galvosūkių (dar žinomi kaip pabėgimo) kambariai šovė į populiariausių vidaus pramogų Lietuvoje topus. Jų populiarumą galima pagrįsti tuo, kad įsitraukti gali visa šeima – vaikai, paaugliai, suaugę ir vyresnio amžiaus žmonės. Patys lengviausi pritaikyti jaunesnėms amžiaus grupėms, vidutinis sudėtingumo lygis tinka didžiajai daliai auditorijos, o net ir pasikausčiusiems žaidėjams teks palaužyti galvą bandant ištrūkti iš aukšto sudėtingumo lygio kambario. Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Ignalinoje, Jurbarke, Marijampolėje ir kituose Lietuvos kampeliuose įsikūrę kambariai siūlo visiškai skirtingas kambarių tematikas – nuo lobio ieškojimo iki bandymo ištrūkti iš nimfomanės spąstų. Kad ir kokio pobūdžio kambarį pasirinksite, būtinai atsineškite ir savo komandos nariams liepkite atsinešti gerą nuotaiką!

 

Artėjant gimtadieniui, mergvakariui/bernvakariui ar kitai ypatingai progai, daug žmonių ieško pramogų be būtinybės išvažiuoti iš miesto. Vienas didžiausių šios pramogos pranašumų yra tas, kad, nesvarbu, lauke karšta ar šalta, liūtis ar giedra, pramogautojų pabėgimų rengėjai laukia ištisus metus. Žaidimas paprastai trunka valandą, o dalyvių skaičius prasideda nuo 2 ir gali baigtis iki dešimčių (paprastai žaidžia 4-7 asmenys, bet dalyvių skaičius gali būti ir didesnis). Jeigu komanda susiduria su iššūkiais ir nepavyksta susidoroti su užduotimis (galvosūkiais), galima kreiptis pagalbos į administratorių. Jei nespėjate į laiko limitą, ne problema – dažniausiai žaidimo organizatoriai leidžia jį tęsti tol, kol sėkmingai ištrūkstate iš kambario, nors ir ne laiku. Prieš atvykstant būtina atlikti išankstinę rezervaciją.

 

Galvosūkių kambarys vaikams yra puiki ne tik pramogų, bet ir šventės vieta! Didelė dalis pabėgimo kambarių rengėjų kviečia ne tik ieškoti išėjimo iš savo erdvių, bet ir jose su draugų kompanija ir vaišėmis paminėti vaiko, paauglio gimtadienį. Iš anksto susitarus dažnai įmanoma fotosesijos galimybė – idėjų tikrai daug. Pabėgimo kambarių pramogą siūlantys Beta.lt partneriai iš anksto susitarus priima ir įmonių team building’us, leidžia ir padeda organizuoti kompanijų gimtadienius ir kitas šventes.

 

KODĖL GALVOSŪKIŲ KAMBARYS YRA GERA DOVANA?

Beta.lt arba partnerio kuponas-čekis apsilankymui pasirinktame pabėgimo kambaryje yra originali ir universali dovana. Kadangi kupono galiojimo laikas yra 12 mėnesių, dovanos gavėjas neliks įpareigotas laike, ir kuponą panaudos jam tinkamu metu. Kadangi pabėgimo kambarys yra komandinė pramoga, įsitraukti gali dovanos gavėjo bičiuliai ar šeima. Geras laikas šios veiklos metu garantuotas, tad čiupkit į parankę geriausius draugus ir lėkite į miestą išbandyti vieną įdomiausių vidaus pramogų Lietuvoje!

 

KOKĮ KAMBARĮ PASIRINKTI?

Rinkdamiesi kambarį atkreipkite dėmesį, kokio jis yra sudėtingumo lygio. Jeigu esate adrenalino mėgėjas ir laisvalaikiu mielai žiūrite siaubo filmus, rekomenduojame išbandyti siaubo kambarį. Tokie kambariai skirti ne juokais sukrėsti ir pačiam pamatyti, kokį siaubo lygį galite pakelti, ir kaip jūsų protas veikia ekstremaliose situacijose. Toks užsiėmimas siaubo filmų scenarijus perkelia į realybę, paįvairina drąsių kompanijų laisvalaikį ir priverčia į kasdienę rutiną pažvelgti visai kitomis akimis. Žaidimo dalyvis patiria patiria fizinį ir emocinį diskomfortą – nejaukioje aplinkoje yra graibstomas, tempiamas į panikos prarają, priverstas būti tyliai, slapstytis ir paklusti nurodymams. Sakote, su kolegomis drąsiau? Klystate – bandymas laikytis kartu ir kalbėtis prives prie dar didesnio išgąsčio. Tamsa, nejauki aplinka ir uždara erdvė yra labai paveikūs, tad tikėtina, kad labai lauksite, kada pagaliau galėsite ištrūkti iš kambario. Jeigu vienas iš žaidėjų blogai pasijaučia, žaidimas yra stabdomas. Paruoškite nervus, nes jie ekstremalioje situacijoje bus ištampyti. Jautrios psichikos žmonėms, sergantiems chroniškomis ligomis, nėščiosioms ir žindančioms ši pramoga yra nerekomenduojama.

 

Galvosūkių kambariai vaikams siūlo leistis į nuotykį nusikeliant į laivų mūšį, senovės šventyklą, slaptą laboratoriją, mokslininko kabinetą ar kitą erdvę. Vaikai spręs logines užduotis, bus priversti veikti komandiškai ir greitai reaguoti, nes laikas nebus jų pusėje. Vaikų galvosūkių kambariuose laukia gerai praleistas laikas ir nepamirštami įspūdžiai.

 

Jeigu nežinote, kokių linksmų pramogų prigalvoti mergvakariui ar bernvakariui, erotinės tematikos pabėgimo kambarys tikrai sukels daug juoko! Tokio tipo kambariai būtent šiai šventei tinka tiesiog idealiai, nes gali įsitraukti visi jos dalyviai, o draugų tikslas dažniausiai būna padaryti vakarėlį tokį, kad jaunikis ar jaunoji maksimaliai atsipalaiduotų. Jei kompanija ir šventės kaltininkas nusiteikusi linksmai, geras laikas – garantuotas. Jūsų tikslas gali būti rasti išėjimą iš ,,nimfomano’’ ar ,,dominanto’’ kambario, kuris paprastai nebūna per daug sudėtingas, visgi paprasta irgi nebus – kad ištrūktumėt ir sunaikintumėt slapto romano įkalčius, turėsite įvykdyti vyro/moters X užduotis.

 

IEŠKAI NAUJŲ PRAMOGŲ?

Kviečiame pakviesti savo šeimą, draugus smagiai ir turiningai praleisti savaitgalio popietę. Įsigyti galvosūkių kambario pramogą mūsų platformoje kainuoja pigiau nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. Karšti pasiūlymai su akcija padės sutaupyti ir leisti sau pramogauti dažniau. O gudriausi mūsų klientai dar pasinaudos Beta.lt lojalumo proghramos teikiamomis naudomis – kaskart apsiperkant į jūsų Beta sąskaitą grįš nuo 5% išleistos pinigų sumos.

 

Nenustokite pramogauti!

 

Kaip išsirinkti pramogą dviems?add

Rinkdamiesi pramogą dviems, pagalvokite apie savo pomėgius ir svajones. Geriausia pramoga dviems visada bus nauji įspūdžiai ar senų svajonių įgyvendinimas. BETA.lt portale, PRAMOGOS kategorijoje, naudokitės Jūsų ekrano kairėje pusėje esančiu filtru ir pasirinkite Jus labiausiai dominančias pramogas dviems. Siūlome oro, vandens pramogas šeimai, aktyvias ir daugybę kitų pramogų. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje spustelėkite PRAMOGOS pasirinkimą. Atsiradus papildomiems pasirinkimams rinkitės norimą pramogą, nustatykite miestą. Jeigu žinote kiek pramogoms norite išleisti, nustatykite kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus norimus pramogų pasiūlymus.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis