Birštonas – vienas nuostabiausių Lietuvos sveikatingumo kurortų, ir tai įrodo tik patys geriausi atsiliepimai iš šiame mieste esančių viešbučių bei sanatorijų. Kalbant apie sanatorijas, šiame mieste jų paslaugos klesti, tad gali pasirodyti, kad daugiau čia nėra kuo užsiimti, jeigu atkeliavote ne „sveikatintis". Tačiau tai – klaidingas įspūdis, nes Birštonas gali pasiūlyti gerokai daugiau įdomybių! Be to, pasinaudoję Beta.lt puslapyje skelbiamomis akcijomis konkretiems pasiūlymams, galite gerokai sumažinti išlaidas pramogoms ir įsigyti jas pigiau, nei bet kur kitur. Internetu perkant mūsų kuponus ar čekius viskas paprasta – rodome datas, kuriomis galite atlikti registraciją tam tikroms paslaugoms (pavyzdžiui, viešbučiams). Kuponai poilsiui Birštone gali būti ir gera dovana mylimiems žmonėms! Na, o konkrečiai į Birštoną tikrai verta atvykti tiek kelioms savaitėms, tiek trumpam turiningam savaitgaliui. Kodėl? Skaitykite toliau!

 

VANDENS PRAMOGOS BIRŠTONE

Žinoma, platų sąrašą reikėtų pradėti nuo vandens pramogų. Be jokios abejonės – Birštone jos yra vienos iš kokybiškiausių Lietuvoje, nes čia yra be galo daug SPA ir sveikatingumo centrų, o konkurencija tarp verslų visada verčia paslaugas būti geresnėmis. Vandens pramogos Birštone yra puikios tuo, kad dauguma vandens kompleksų yra viduje – taigi, prastesni orai Jūsų viešnagės nesutrukdys ir mėgautis vandens pramogomis galėsite visais sezonais – tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Su SPA, žinoma, pirmiausiai asocijuojasi garinės, turkiškos, suomiškos pirtys. Pirtys yra be galo naudingos mūsų organizmui – išsivalo oda bei prakaito liaukos, pagreitėja medžiagų apykaita Dažnas pirčių lankymas skatina ir svorio kritimą, greitesnę kraujotaką, su pirties – vandens temperatūrų kaita mąžta lėtiniai skausmai, atsinaujina oda ir stiprėja imunitetas. Taip pat po pirčių, tikėtina, gerokai geriau išsimiegosite, o stresas, jeigu tenka jį jausti gana dažnai, sumažės.

 

Kita vertus, jeigu į Birštoną atkeliaujate su šeima, SPA su pirties paslaugomis dažniau yra patrauklesnės poroms ir apskritai suaugusiems. Tuo tarpu vaikams dažnai kur kas smagiau yra baseinuose. Priklausomai nuo to, kurį viešbutį, vilą ar apartamentus pasirinksite, turėsite ir skirtingo dydžio ir paskirties baseinus. Vienose vietose galėsite sėkmingai užsiimti savo plaukiojimo treniruotėmis, kitose greičiau gausite progą pamirkti sūkurinėse voniose. Be jokios abejonės, bet kuri pramoga, susijusi su vandeniu bus verta dėmesio – juk įrodyta, kad lengvai prieinamas vanduo žmones daro laimingus!

 

Galiausiai, vandens pramoga galima pavadinti ir plaukimą laivu. Tą padaryti galite didžiausioje Lietuvos upėje, kuri teką per šį nuostabų kurortą – Nemune, tik labiau rekomenduojame tai daryti vasaros sezonu. Plaukimas laivu Birštone yra šeimoms draugiška pramoga, tad atrakciją galima pasidaryti ir su vaikais. Pasidairyti po nuostabias regiono apylinkes iš kitos perspektyvos verta visada!

 

BIRŠTONE – VALGYSITE KOKYBIŠKAI IR SKANIAI

Kas sakė, kad maistas negali būti pramoga? Juk tai – vienas didžiausių malonumų žmogaus gyvenime! Džiaugsmas tiek miestelio gyventojams, tiek lankytojams – vis labiau besitvarkantis savo infrastruktūrą ir besipuošiantis miestelis taip pat prigludęs po savo sparnu daugybę puikių restoranų, kuriuose pavalgysite ir geromis kainomis, ir skaniai. Daug iš visų puikiausių vietų pavalgyti bus viešbučiuose, kur jau vien apsistoję su įskaičiuotais pusryčiais ar vakarienėmis tikrai nesigailėsite – jų meniu papildyti itin kokybiškais patiekalais. Tačiau taip pat kokybiškų restoranų ir kavinukių rasite miesto centre bei pakraštyje. Nedvejokite ir lankykite skirtingas vietas – tikrai įmanoma, kad vietoje, kurioje visai to nesitikėsite, rasite tikrą skonių perlą!

 

AKTYVIAM LAISVALAIKIUI – PASIVAIKŠČIOJIMAI IR DVIRAČIŲ TAKAI

Tiems, kuriems atsipalaidavus po masažų ir pirčių visgi norėsis aktyvesnės veiklos, siūlome atrasti puikųjį Birštono pušyną ir lėtus pasivaikščiojimus. Gaivus oras visais metų laikais, jaukūs Nemuno krantai, šiltuoju sezonu kviečiantys piknikui tikrai privers bet truputį atsiriboti nuo pabodusių ar stresą keliančių darbų. Pušyno takai puikiai sutvarkyti, jame įrengtos aikštelės žaisti vaikams bei meninės instaliacijos ir skulptūros, kurios paįvairins Jūsų kasdienius maršrutus.

 

Bevaikštant verta užsukti ir į biuvetes – vietas, kuriose galite įsipilti ir atsigerti šviežio, ką tik ir žemės gelmių pakilusio mineralinio vandens. Taip ne tik rūpinsitės savo sveikata aktyviau leisdami laiką, bet ir papildysite savo mineralinių medžiagų racioną. Mineralinis vanduo itin naudingas Jūsų skrandžiui ir visai kūno sveikatai, tad net jeigu skonis ir nesužavės, siūlome bent po kelis gurkšnius mineralinio vandens per dieną čia viešint nuryti. Ar Birštone būsite žiemą, kai labiausiai norisi sustiprinti imunitetą, ar vasarą, kai ligos atrodo lengviau pakeliamos, organizmas Jums bet kokiu atveju padėkos!

 

Na, o jeigu pasivaikščiojimo kaip aktyvios pramogos Birštone neužtenka, galite apžvelgti visą sveikatingumo kurortą dviračiais. Neatsivežėte savų? Ne problema – dviračių punktų, kur šią transporto priemonę galėsite pasiimti nuomai Birštone taip pat yra. Apsistokite viešbučiuose netoliese – dauguma nuomos punktų yra prie pat miestelio centro, tad tikrai neteks keliauti toli jų atsiimti ir grąžinti. Nesvarbu, ar keliaujate poroje, ar su šeima, čia sau dviratį rasite kiekvienas. Papildomas privalumas – miestelis nėra kalnuotas, tad stipriai nepavargsite, o tuo atveju, jeigu viešite su vaikais, jiems taip pat ši aplinka bus draugiška.

 

ORO PRAMOGOS BIRŠTONE – ĮSIMINTINAI PATIRČIAI

Galiausiai, tikrai stiprių pojūčių ieškotojams bei tiems, kurie nori nuostabias Birštono apylinkes pamatyti iš viršaus – skrydis oro balionu arba parasparniu! Oro balionu skrisdami po kojomis turite tvirtą pagrindą ir instruktorių šalia, tad jeigu šiek tiek baiminatės aukščio, siūlytume apžvelgti Birštoną iš viršaus būtent taip. Kita vertus, jeigu norite turėti tikrai be galo įsimintiną patirtį ir pasidaryti įdomios filmuotos medžiagos, tuomet siūlome pakilti į orą parasparniu – galite tai daryti ir su instruktoriumi, ir vieni, tad variantų sau atras ir visiškas ekstremalas, ir dažnesnis aštrių pomėgių gerbėjas.

 


 


 

Kaip išsirinkti pramogą dviems?add

Rinkdamiesi pramogą dviems, pagalvokite apie savo pomėgius ir svajones. Geriausia pramoga dviems visada bus nauji įspūdžiai ar senų svajonių įgyvendinimas. BETA.lt portale, PRAMOGOS kategorijoje, naudokitės Jūsų ekrano kairėje pusėje esančiu filtru ir pasirinkite Jus labiausiai dominančias pramogas dviems. Siūlome oro, vandens pramogas šeimai, aktyvias ir daugybę kitų pramogų. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje spustelėkite PRAMOGOS pasirinkimą. Atsiradus papildomiems pasirinkimams rinkitės norimą pramogą, nustatykite miestą. Jeigu žinote kiek pramogoms norite išleisti, nustatykite kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus norimus pramogų pasiūlymus.

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.