Kiekvienas iš mūsų mėgsta vis kitokias laisvalaikio veiklas. Vieni dievina vandens pramogas, kiti – pasyvų laiką gamtoje, dar kiti mėgsta laisvalaikį derinti su auto ir moto pramogomis, labai paklausios ir pramogos ore, dovanojančios išties įspūdingą emocijų bagažą. Šio tipo pramogų gausoje ryškiai išsiskiria viena ekstremaliausių veiklų – šuolis parašiutu. Daug adrenalino, neretai ir jaudulys ar net baimė nuo šios pramogos neatgraso ir tų, kurie jaučia itin didelę aukščio baimę. Mat noras patirti, ką reiškia sklęsti viršum žemės, pasijusti absoliučiai laisvu ir mėgautis unikaliais potyriais masina labiau nei kai kurios baimės. Jei jau esate tai išbandę, neabejotinai norite kartoti dar ir dar, o jei pirmasis šuolis parašiutu dar laukia, tuomet nedelskite – mūsų kuponų spektras atveria plačias pasirinkimo galimybes kiekvienam iš Jūsų!

Šuolis parašiutu: koks jis gali būti?

Šiuo atveju kalbame apie šuolio parašiutu rūšis, o jų paprastai skiriamos trys:

  • Tandeminis šuolis. Šis šuolis nuo kitų skiriasi daugiausia tuo, jog yra atliekamas ne vieno asmens, bet šokama su instruktoriumi. Tandem šuolis yra geriausias pasirinkimas pirmą kartą šokantiems. Tikrai jusite mažesnę baimę ir kur kas daugiau užtikrintumo. Pasiruošimas šuoliui truks labai trumpai – iki 20 minučių. Jei be galo trokštate išbandyti šią pramogą, patirti laisvo kritimo jausmą, tačiau drauge Jus kausto baimė vien pagalvojus apie tai, jog galbūt nežinosite, ką reikia daryti iššokus į orą, tai šuolis su instruktoriumi bus tobulas „aukso viduriukas". Tandeminio šuolio metu šokama su dideliu sparno tipo parašiutu, laisvojo kritimo metu išvystomas maždaug 200 km/val. greitis. Likus maždaug pusei atstumo iki žemės instruktorius išskleidžia parašiutą. Toliau laukia ramus sklendimas žemyn, mėgaujantis apačioje plytinčiais vaizdais.
  • Šuolis kupolo formos parašiutu. Šiuo atveju šoksite vienas, be instruktoriaus, todėl instruktažas prieš šuolį truks kur kas ilgiau – apie pusantros valandos. Instruktažo metu sužinosite, kaip reikia teisingai su parašiutu elgtis, ką daryti šokant ir jau iššokus, kaip teisingai ir saugiai nusileisti. Dažnai laukiantys šuolio (ypač tie, kurie neturi patirties) nerimauja, kaip teisingai išskleisti parašiutą. Tad kupolo formos oro parašiutas bus labai geras variantas, mat jis išsiskleidžia pats, automatiškai, praėjus po šuolio vos kelioms sekundėms. Ir, palyginti su tandeminiu šuoliu, šokama iš kur kas mažesnio aukščio – 800 metrų.
  • Šuolis sparno tipo parašiutu. Iš šių trijų variantų šuolis sparno tipo parašiutu yra sudėtingiausias. Pasiruošimas trunka kelias valandas, o instruktažo metu supažindinama su teorine medžiaga, rodoma vaizdo medžiaga, aptariamos įvairios galimos situacijos, išsamiai aiškinama, kaip ir kuriuo metu elgtis, kaip parašiutą valdyti, kaip teisingai nusileisti ir pan. Po instruktažo lėktuvu kylama maždaug į vieno kilometro aukštį ir šokama. Šiuo atveju parašiutas taip pat išsiskleis automatiškai, todėl galite jaustis ramūs ir saugūs. Šio tipo parašiutas suteikia galimybę sklęsti pirmyn, o ne tik leistis.

Kada galima planuoti šuolį parašiutu?

Jei norite įsigyti kuponą šuoliui parašiutu sau ar kitam asmeniui dovanų, tai atsižvelkite į kupono galiojimo laiką, nes šuoliai nevykdomi visus metus. Šuolių parašiutu sezonas startuoja paprastai balandžio–gegužės mėnesiais ir baigiasi spalį. Galimi šiokie tokie pokyčiai, priklausomai nuo orų. Čia galima pridurti ir tai, jog apskritai ši pramoga yra labai stipriai priklausoma nuo orų, tad reikėtų būti nusiteikus ir tam, jog net atvykę į vietą šuoliui, galite būti informuoti, jog dėl saugumo šuolis negali būti vykdomas, jis atidedamas ir pan.

Vienam ar su instruktoriumi?

Visi čekiai šuoliui parašiutu galėtų būti suskirstyti į dvi dideles grupes pagal tai, kiek asmenų šoka. Galite šokti vienas arba rintis šuolį su instruktoriumi. Pastarasis sprendimas labai populiarus tarp tų, kurie rengiasi šokti pirmą kartą, tarp pradedančiųjų, taip pat šuolį su instruktoriumi renkasi tie, kurie labai bijo ir jaudinasi, o instruktorius suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo bei saugumo jausmą. Tai kur kas drąsiau nei šokti ir valdyti parašiutą vienam aukštai virš žemės. Tai daug adrenalino, ekstremalių pojūčių suteikianti pramoga.

Šuolis su instruktoriumi išsiskiria tuo, jog nereikalauja ilgo pasirengimo. Dviem asmenims tinkamo skristi parašiuto kupolas yra didesnis nei įprastas.

Tiesa, šuolio su instruktoriui ir kaina bus didesnė.

Ką dar reikėtų įvertinti?

Svarbiausias aspektas yra tai, ar neturite sveikatos problemų, mat šokti parašiutu gali tik sveiki, nusiskundimų neturintys žmonės.

Įvertinkite ir savo baimę. Kartais ji tikrai nesureikšminama, o koncentruojamasi tik į tai, kaip ją nugalėti ir iššokti. Visgi verta baimės neignoruoti, jei ji yra pernelyg didelė, galbūt šuolį geriau atidėti kuriam laikui, nes laukdami jo, tikėtina, patirsite itin daug neigiamų emocijų, jaudulio ir diskomforto.

Atsižvelkite į savo aprangą – privalu pasirinkti sportinę tiek aprangą, tiek avalynę.

Kur paslauga teikiama: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar dar kitame mieste Lietuvoje? Kuo arčiau paslaugos teikimo vieta yra Jūsų ar dovanos gavėjo gyvenamosios vietos, tuo daugiau patogumo paslaugos naudotojui.

Svarbu: prieš šuolį parašiutu negalima vartoti alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų svaigiųjų medžiagų.

Kam skirta ši pramoga?

Šuolis parašiutu – pramoga, kuria gali mėgautis ir vaikai, ir suaugusieji. Tiesa, reikia atminti, jog parašiutu negali šokti jaunesni kaip 14 ar 16 metų amžiaus asmenys (konkretus amžius priklauso nuo paslaugos teikėjo sąlygų). Dar vienas apribojimas yra svorio – paprastai šokantysis parašiutu negali sverti daugiau kaip 110 ar 120 kg (konkretus svoris taip pat priklauso nuo paslaugos teikėjo).

Ką siūlome Jums?

  • Šuolis parašiutu su instruktoriui net iš 3 000 metrų aukščio! Tai bus tobulas pasirinkimas visiems, trokštantiems ekstrymo, norintiems nugalėti baimes, dievinantiems aukštį, svajojantiems patirti, ką reiškia laisvas kritimas iš aukštybių, norintiems mėgautis iš paukščio skrydžio atsiveriančiais vaizdais ir galybe kitų privalumų.
  • Galite rinktis šuolius parašiutu net iš 3 kilometrų aukščio! Tai įspūdingas aukštis, todėl laisvo kritimo (kurio metu išvystomas net 200 km / val. siekiantis greitis) laikas taip pat labai ilgas – net apie 30–50 sekundžių! Tiesa, nusprendę šokti su instruktoriumi, pasirengimui užtruksite vos apie ketvirtį valandos!
  • Galite rinktis ir šuolį parašiutu su filmavimu. Tai puikus sprendimas, jei norite įamžinti savo pirmąjį, o gal jau ne pirmą šuolį parašiutu. Filmuos profesionalus operatorius, laisvo kritimo metu skrisiantis greta Jūsų. Jo darbo rezultatas – maždaug 5 minučių trukmės filmukas, kuriame įamžintas Jūsų šuolis. Vaizdo medžiagą gausite netrukus po šuolio.

Tai tik keli pasirinkimai šuoliui parašiutu. Nustebinkite artimą gera dovana!

Kuponai šuoliui parašiutu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje bus patogu kiekvienam, net patiems išrankiausiems ar norintiems paslaugos pigiau. Čia pateikiami išsamūs prekių aprašymai, nurodome kainas, taip pat matyti ir akcija, jei prekė parduodama su tam tikra nuolaida!

Su Beta.lt Jūsų laukai šaunūs pasiūlymai šuoliui iš 4 km, 3, 1 ir t.t. nesivaržykite, įteikite sau ar kitam asmeniui nepamirštamą laiką ir adrenalinui.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą Best Baltic Palanga Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Vytautas EGO SPA Metropolis Victoria Hotel Kaunas Palangos vėtra Prie parko Ramios bitės Palangos žuvėdra Palangos Linas POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas Speedway PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura Skin Olympus Clinic Gatineau grožio salonas Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Saulėja SPA Medestetus klinika Pasilepink - masažo studija The Doll House - grožio namai Cult Of Beauty Mirror Beauty Room Merci Merci Beauty Lounge Aušros SPA namai V.G. Meimar grožio namai Nidos kopos GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda Elite Odontologijos klinika Lietuvos draudimas Dantukų pasaulis Inmedica Rezus.lt kraujo laboratorija Uosto poliklinika Divadenta Šypsenos akademija Brilliant Smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: