Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Šuolis parašiutu

  Kiekvienas iš mūsų mėgsta vis kitokias laisvalaikio veiklas. Vieni dievina vandens pramogas, kiti – pasyvų laiką gamtoje, dar kiti mėgsta laisvalaikį derinti su auto ir moto pramogomis, labai paklausios ir pramogos ore, dovanojančios išties įspūdingą emocijų bagažą.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina


  Šio tipo pramogų gausoje ryškiai išsiskiria viena ekstremaliausių veiklų – šuolis parašiutu. Daug adrenalino, neretai ir jaudulys ar net baimė nuo šios pramogos neatgraso ir tų, kurie jaučia itin didelę aukščio baimę. Mat noras patirti, ką reiškia sklęsti viršum žemės, pasijusti absoliučiai laisvu ir mėgautis unikaliais potyriais masina labiau nei kai kurios baimės. Jei jau esate tai išbandę, neabejotinai norite kartoti dar ir dar, o jei pirmasis šuolis parašiutu dar laukia, tuomet nedelskite – mūsų kuponų spektras atveria plačias pasirinkimo galimybes kiekvienam iš Jūsų!

  Šuolis parašiutu: koks jis gali būti?

  Šiuo atveju kalbame apie šuolio parašiutu rūšis, o jų paprastai skiriamos trys:

  • Tandeminis šuolis. Šis šuolis nuo kitų skiriasi daugiausia tuo, jog yra atliekamas ne vieno asmens, bet šokama su instruktoriumi. Tandem šuolis yra geriausias pasirinkimas pirmą kartą šokantiems. Tikrai jusite mažesnę baimę ir kur kas daugiau užtikrintumo. Pasiruošimas šuoliui truks labai trumpai – iki 20 minučių. Jei be galo trokštate išbandyti šią pramogą, patirti laisvo kritimo jausmą, tačiau drauge Jus kausto baimė vien pagalvojus apie tai, jog galbūt nežinosite, ką reikia daryti iššokus į orą, tai šuolis su instruktoriumi bus tobulas „aukso viduriukas". Tandeminio šuolio metu šokama su dideliu sparno tipo parašiutu, laisvojo kritimo metu išvystomas maždaug 200 km/val. greitis. Likus maždaug pusei atstumo iki žemės instruktorius išskleidžia parašiutą. Toliau laukia ramus sklendimas žemyn, mėgaujantis apačioje plytinčiais vaizdais.
  • Šuolis kupolo formos parašiutu. Šiuo atveju šoksite vienas, be instruktoriaus, todėl instruktažas prieš šuolį truks kur kas ilgiau – apie pusantros valandos. Instruktažo metu sužinosite, kaip reikia teisingai su parašiutu elgtis, ką daryti šokant ir jau iššokus, kaip teisingai ir saugiai nusileisti. Dažnai laukiantys šuolio (ypač tie, kurie neturi patirties) nerimauja, kaip teisingai išskleisti parašiutą. Tad kupolo formos oro parašiutas bus labai geras variantas, mat jis išsiskleidžia pats, automatiškai, praėjus po šuolio vos kelioms sekundėms. Ir, palyginti su tandeminiu šuoliu, šokama iš kur kas mažesnio aukščio – 800 metrų.
  • Šuolis sparno tipo parašiutu. Iš šių trijų variantų šuolis sparno tipo parašiutu yra sudėtingiausias. Pasiruošimas trunka kelias valandas, o instruktažo metu supažindinama su teorine medžiaga, rodoma vaizdo medžiaga, aptariamos įvairios galimos situacijos, išsamiai aiškinama, kaip ir kuriuo metu elgtis, kaip parašiutą valdyti, kaip teisingai nusileisti ir pan. Po instruktažo lėktuvu kylama maždaug į vieno kilometro aukštį ir šokama. Šiuo atveju parašiutas taip pat išsiskleis automatiškai, todėl galite jaustis ramūs ir saugūs. Šio tipo parašiutas suteikia galimybę sklęsti pirmyn, o ne tik leistis.

  Kada galima planuoti šuolį parašiutu?

  Jei norite įsigyti kuponą šuoliui parašiutu sau ar kitam asmeniui dovanų, tai atsižvelkite į kupono galiojimo laiką, nes šuoliai nevykdomi visus metus. Šuolių parašiutu sezonas startuoja paprastai balandžio–gegužės mėnesiais ir baigiasi spalį. Galimi šiokie tokie pokyčiai, priklausomai nuo orų. Čia galima pridurti ir tai, jog apskritai ši pramoga yra labai stipriai priklausoma nuo orų, tad reikėtų būti nusiteikus ir tam, jog net atvykę į vietą šuoliui, galite būti informuoti, jog dėl saugumo šuolis negali būti vykdomas, jis atidedamas ir pan.

  Vienam ar su instruktoriumi?

  Visi čekiai šuoliui parašiutu galėtų būti suskirstyti į dvi dideles grupes pagal tai, kiek asmenų šoka. Galite šokti vienas arba rintis šuolį su instruktoriumi. Pastarasis sprendimas labai populiarus tarp tų, kurie rengiasi šokti pirmą kartą, tarp pradedančiųjų, taip pat šuolį su instruktoriumi renkasi tie, kurie labai bijo ir jaudinasi, o instruktorius suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo bei saugumo jausmą. Tai kur kas drąsiau nei šokti ir valdyti parašiutą vienam aukštai virš žemės. Tai daug adrenalino, ekstremalių pojūčių suteikianti pramoga.

  Šuolis su instruktoriumi išsiskiria tuo, jog nereikalauja ilgo pasirengimo. Dviem asmenims tinkamo skristi parašiuto kupolas yra didesnis nei įprastas.

  Tiesa, šuolio su instruktoriui ir kaina bus didesnė.

  Ką dar reikėtų įvertinti?

  Svarbiausias aspektas yra tai, ar neturite sveikatos problemų, mat šokti parašiutu gali tik sveiki, nusiskundimų neturintys žmonės.

  Įvertinkite ir savo baimę. Kartais ji tikrai nesureikšminama, o koncentruojamasi tik į tai, kaip ją nugalėti ir iššokti. Visgi verta baimės neignoruoti, jei ji yra pernelyg didelė, galbūt šuolį geriau atidėti kuriam laikui, nes laukdami jo, tikėtina, patirsite itin daug neigiamų emocijų, jaudulio ir diskomforto.

  Atsižvelkite į savo aprangą – privalu pasirinkti sportinę tiek aprangą, tiek avalynę.

  Kur paslauga teikiama: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar dar kitame mieste Lietuvoje? Kuo arčiau paslaugos teikimo vieta yra Jūsų ar dovanos gavėjo gyvenamosios vietos, tuo daugiau patogumo paslaugos naudotojui.

  Svarbu: prieš šuolį parašiutu negalima vartoti alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų svaigiųjų medžiagų.

  Kam skirta ši pramoga?


  Šuolis parašiutu – pramoga, kuria gali mėgautis ir vaikai, ir suaugusieji. Tiesa, reikia atminti, jog parašiutu negali šokti jaunesni kaip 14 ar 16 metų amžiaus asmenys (konkretus amžius priklauso nuo paslaugos teikėjo sąlygų). Dar vienas apribojimas yra svorio – paprastai šokantysis parašiutu negali sverti daugiau kaip 110 ar 120 kg (konkretus svoris taip pat priklauso nuo paslaugos teikėjo).

  Ką siūlome Jums?

  • Šuolis parašiutu su instruktoriui net iš 3 000 metrų aukščio! Tai bus tobulas pasirinkimas visiems, trokštantiems ekstrymo, norintiems nugalėti baimes, dievinantiems aukštį, svajojantiems patirti, ką reiškia laisvas kritimas iš aukštybių, norintiems mėgautis iš paukščio skrydžio atsiveriančiais vaizdais ir galybe kitų privalumų.
  • Galite rinktis šuolius parašiutu net iš 3 kilometrų aukščio! Tai įspūdingas aukštis, todėl laisvo kritimo (kurio metu išvystomas net 200 km / val. siekiantis greitis) laikas taip pat labai ilgas – net apie 30–50 sekundžių! Tiesa, nusprendę šokti su instruktoriumi, pasirengimui užtruksite vos apie ketvirtį valandos!
  • Galite rinktis ir šuolį parašiutu su filmavimu. Tai puikus sprendimas, jei norite įamžinti savo pirmąjį, o gal jau ne pirmą šuolį parašiutu. Filmuos profesionalus operatorius, laisvo kritimo metu skrisiantis greta Jūsų. Jo darbo rezultatas – maždaug 5 minučių trukmės filmukas, kuriame įamžintas Jūsų šuolis. Vaizdo medžiagą gausite netrukus po šuolio.
  Tai tik keli pasirinkimai šuoliui parašiutu. Nustebinkite artimą gera dovana!

  Kuponai šuoliui parašiutu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

  Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje bus patogu kiekvienam, net patiems išrankiausiems ar norintiems paslaugos pigiau. Čia pateikiami išsamūs prekių aprašymai, nurodome kainas, taip pat matyti ir akcija, jei prekė parduodama su tam tikra nuolaida!

  Su Beta.lt Jūsų laukai šaunūs pasiūlymai šuoliui iš 4 km, 3, 1 ir t.t. nesivaržykite, įteikite sau ar kitam asmeniui nepamirštamą laiką ir adrenalinui.
  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: