Kiekvienas iš mūsų mėgsta vis kitokias laisvalaikio veiklas. Vieni dievina vandens pramogas, kiti – pasyvų laiką gamtoje, dar kiti mėgsta laisvalaikį derinti su auto ir moto pramogomis, labai paklausios ir pramogos ore, dovanojančios išties įspūdingą emocijų bagažą. Šio tipo pramogų gausoje ryškiai išsiskiria viena ekstremaliausių veiklų – šuolis parašiutu. Daug adrenalino, neretai ir jaudulys ar net baimė nuo šios pramogos neatgraso ir tų, kurie jaučia itin didelę aukščio baimę. Mat noras patirti, ką reiškia sklęsti viršum žemės, pasijusti absoliučiai laisvu ir mėgautis unikaliais potyriais masina labiau nei kai kurios baimės. Jei jau esate tai išbandę, neabejotinai norite kartoti dar ir dar, o jei pirmasis šuolis parašiutu dar laukia, tuomet nedelskite – mūsų kuponų spektras atveria plačias pasirinkimo galimybes kiekvienam iš Jūsų!

Šuolis parašiutu: koks jis gali būti?

Šiuo atveju kalbame apie šuolio parašiutu rūšis, o jų paprastai skiriamos trys:

  • Tandeminis šuolis. Šis šuolis nuo kitų skiriasi daugiausia tuo, jog yra atliekamas ne vieno asmens, bet šokama su instruktoriumi. Tandem šuolis yra geriausias pasirinkimas pirmą kartą šokantiems. Tikrai jusite mažesnę baimę ir kur kas daugiau užtikrintumo. Pasiruošimas šuoliui truks labai trumpai – iki 20 minučių. Jei be galo trokštate išbandyti šią pramogą, patirti laisvo kritimo jausmą, tačiau drauge Jus kausto baimė vien pagalvojus apie tai, jog galbūt nežinosite, ką reikia daryti iššokus į orą, tai šuolis su instruktoriumi bus tobulas „aukso viduriukas". Tandeminio šuolio metu šokama su dideliu sparno tipo parašiutu, laisvojo kritimo metu išvystomas maždaug 200 km/val. greitis. Likus maždaug pusei atstumo iki žemės instruktorius išskleidžia parašiutą. Toliau laukia ramus sklendimas žemyn, mėgaujantis apačioje plytinčiais vaizdais.
  • Šuolis kupolo formos parašiutu. Šiuo atveju šoksite vienas, be instruktoriaus, todėl instruktažas prieš šuolį truks kur kas ilgiau – apie pusantros valandos. Instruktažo metu sužinosite, kaip reikia teisingai su parašiutu elgtis, ką daryti šokant ir jau iššokus, kaip teisingai ir saugiai nusileisti. Dažnai laukiantys šuolio (ypač tie, kurie neturi patirties) nerimauja, kaip teisingai išskleisti parašiutą. Tad kupolo formos oro parašiutas bus labai geras variantas, mat jis išsiskleidžia pats, automatiškai, praėjus po šuolio vos kelioms sekundėms. Ir, palyginti su tandeminiu šuoliu, šokama iš kur kas mažesnio aukščio – 800 metrų.
  • Šuolis sparno tipo parašiutu. Iš šių trijų variantų šuolis sparno tipo parašiutu yra sudėtingiausias. Pasiruošimas trunka kelias valandas, o instruktažo metu supažindinama su teorine medžiaga, rodoma vaizdo medžiaga, aptariamos įvairios galimos situacijos, išsamiai aiškinama, kaip ir kuriuo metu elgtis, kaip parašiutą valdyti, kaip teisingai nusileisti ir pan. Po instruktažo lėktuvu kylama maždaug į vieno kilometro aukštį ir šokama. Šiuo atveju parašiutas taip pat išsiskleis automatiškai, todėl galite jaustis ramūs ir saugūs. Šio tipo parašiutas suteikia galimybę sklęsti pirmyn, o ne tik leistis.

Kada galima planuoti šuolį parašiutu?

Jei norite įsigyti kuponą šuoliui parašiutu sau ar kitam asmeniui dovanų, tai atsižvelkite į kupono galiojimo laiką, nes šuoliai nevykdomi visus metus. Šuolių parašiutu sezonas startuoja paprastai balandžio–gegužės mėnesiais ir baigiasi spalį. Galimi šiokie tokie pokyčiai, priklausomai nuo orų. Čia galima pridurti ir tai, jog apskritai ši pramoga yra labai stipriai priklausoma nuo orų, tad reikėtų būti nusiteikus ir tam, jog net atvykę į vietą šuoliui, galite būti informuoti, jog dėl saugumo šuolis negali būti vykdomas, jis atidedamas ir pan.

Vienam ar su instruktoriumi?

Visi čekiai šuoliui parašiutu galėtų būti suskirstyti į dvi dideles grupes pagal tai, kiek asmenų šoka. Galite šokti vienas arba rintis šuolį su instruktoriumi. Pastarasis sprendimas labai populiarus tarp tų, kurie rengiasi šokti pirmą kartą, tarp pradedančiųjų, taip pat šuolį su instruktoriumi renkasi tie, kurie labai bijo ir jaudinasi, o instruktorius suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo bei saugumo jausmą. Tai kur kas drąsiau nei šokti ir valdyti parašiutą vienam aukštai virš žemės. Tai daug adrenalino, ekstremalių pojūčių suteikianti pramoga.

Šuolis su instruktoriumi išsiskiria tuo, jog nereikalauja ilgo pasirengimo. Dviem asmenims tinkamo skristi parašiuto kupolas yra didesnis nei įprastas.

Tiesa, šuolio su instruktoriui ir kaina bus didesnė.

Ką dar reikėtų įvertinti?

Svarbiausias aspektas yra tai, ar neturite sveikatos problemų, mat šokti parašiutu gali tik sveiki, nusiskundimų neturintys žmonės.

Įvertinkite ir savo baimę. Kartais ji tikrai nesureikšminama, o koncentruojamasi tik į tai, kaip ją nugalėti ir iššokti. Visgi verta baimės neignoruoti, jei ji yra pernelyg didelė, galbūt šuolį geriau atidėti kuriam laikui, nes laukdami jo, tikėtina, patirsite itin daug neigiamų emocijų, jaudulio ir diskomforto.

Atsižvelkite į savo aprangą – privalu pasirinkti sportinę tiek aprangą, tiek avalynę.

Kur paslauga teikiama: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar dar kitame mieste Lietuvoje? Kuo arčiau paslaugos teikimo vieta yra Jūsų ar dovanos gavėjo gyvenamosios vietos, tuo daugiau patogumo paslaugos naudotojui.

Svarbu: prieš šuolį parašiutu negalima vartoti alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų svaigiųjų medžiagų.

Kam skirta ši pramoga?

Šuolis parašiutu – pramoga, kuria gali mėgautis ir vaikai, ir suaugusieji. Tiesa, reikia atminti, jog parašiutu negali šokti jaunesni kaip 14 ar 16 metų amžiaus asmenys (konkretus amžius priklauso nuo paslaugos teikėjo sąlygų). Dar vienas apribojimas yra svorio – paprastai šokantysis parašiutu negali sverti daugiau kaip 110 ar 120 kg (konkretus svoris taip pat priklauso nuo paslaugos teikėjo).

Ką siūlome Jums?

  • Šuolis parašiutu su instruktoriui net iš 3 000 metrų aukščio! Tai bus tobulas pasirinkimas visiems, trokštantiems ekstrymo, norintiems nugalėti baimes, dievinantiems aukštį, svajojantiems patirti, ką reiškia laisvas kritimas iš aukštybių, norintiems mėgautis iš paukščio skrydžio atsiveriančiais vaizdais ir galybe kitų privalumų.
  • Galite rinktis šuolius parašiutu net iš 3 kilometrų aukščio! Tai įspūdingas aukštis, todėl laisvo kritimo (kurio metu išvystomas net 200 km / val. siekiantis greitis) laikas taip pat labai ilgas – net apie 30–50 sekundžių! Tiesa, nusprendę šokti su instruktoriumi, pasirengimui užtruksite vos apie ketvirtį valandos!
  • Galite rinktis ir šuolį parašiutu su filmavimu. Tai puikus sprendimas, jei norite įamžinti savo pirmąjį, o gal jau ne pirmą šuolį parašiutu. Filmuos profesionalus operatorius, laisvo kritimo metu skrisiantis greta Jūsų. Jo darbo rezultatas – maždaug 5 minučių trukmės filmukas, kuriame įamžintas Jūsų šuolis. Vaizdo medžiagą gausite netrukus po šuolio.

Tai tik keli pasirinkimai šuoliui parašiutu. Nustebinkite artimą gera dovana!

Kuponai šuoliui parašiutu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje bus patogu kiekvienam, net patiems išrankiausiems ar norintiems paslaugos pigiau. Čia pateikiami išsamūs prekių aprašymai, nurodome kainas, taip pat matyti ir akcija, jei prekė parduodama su tam tikra nuolaida!

Su Beta.lt Jūsų laukai šaunūs pasiūlymai šuoliui iš 4 km, 3, 1 ir t.t. nesivaržykite, įteikite sau ar kitam asmeniui nepamirštamą laiką ir adrenalinui.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: