Kas gali geriau išlaikyti dėmesį ir linksmą draugų kompanijos atmosferą, jei ne vaidmenų žaidimai? Š įtraukiantis užsiėmimas orientuotas į gerą draugų, darbo kolegų ir šeimos narių laiką, tad skatiname nenustoti pramogauti! Beveik visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose – organizuojami įvairūs žaidimai vaikams, suaugusiems ir visai šeimai, ir yra idealus užsiėmimas vakarėliui, bet kokio amžiaus žmogaus gimtadienio proga, bernvakariui ar mergvakariui, įmonės šventei, team building’ui. Galų gale – eilinio šeštadienio paįvarinimui! Vaidmenų žaidimus vidaus erdvėse ir gamtoje organizuojami samdomi renginių vedėjai bei laisvalaikio pramogų centrai. Geriausias vaidmenų žaidimas – tas, kuris ,,užveda’’ kolektyvą, kelia juoką arba kaip tik priverčia susikaupti ir  įtempti akis bei ausis, padeda geriau pažinti savo bičiulius, kolegas ir net artimuosius, bei ugdo komandinį darbą. Rinkoje siūloma daugybė įvairaus pobūdžio vaidmenų žaidimų, bet visgi populiariausių topuose lieka mafija ir virtuali realybės kambariai. Kokį žaidimą šįkart rinksitės jūs?

VAIDMENŲ ŽAIDIMAI – KĄ RINKTIS?

,,MAFIJA’’. ,,Mafija’’ yra tiek suaugusiųjų, tiek vaikų ir jaunimo labai mėgiamas žaidimas. Pastarasis žavus tuo, kad taisyklės yra labai paprastos, tačiau pasiekti pergalę nėra taip lengva – svarbiausiais aspektais tampa emocijų valdymas, įžvalgumas, strategiškumas ir atmintis. Žaidimo metu dalyvauja apie 10 asmenų. Priklausomai nuo žaidimo dalyvių skaičiaus, vedėjo vedamas žaidimas gali tęstis iki pusantros valandos.

Žaidimo pradžioje dalyviai traukia kortas. Keletas asmenų tampa mafijos atstovais, likusi dauguma – miestelio gyventojais. Mafija žino, kurie asmenys ją sudaro, kai tuo tarpo miestelėnai nežino, kurie žaidimo dalyviai priklauso jų komandai.

Štai čia prasideda įdomioji dalis – atspėti, kas atstovauja mafijai. Melo menas iš tiesų yra sudėtingas – jūsų kalbos įtaigumas, savitvarda ir gebėjimas skaityti kitų žmonių kūno kalbą yra ginklai į jūsų pergalę. Privalėsite kalbėti ir elgtis įtikinamai, nesvarbu, ar meluosite, ar sakysite visišką tiesą. Patikėkite, įtampa žaidimo metu tikrai daro savo!

,,Mafijos’’ vaidmenų žaidimas smagiausias tada, kai yra vedamas profesionalaus vedėjo, kuris visuomet supažindina su taisyklėmis, atsiveža žaidimus reikalingą inventorių bei užkrečiančiai gerą nuotaiką. Paprastai renginių vedėjai užsakomi atvažiuoti į nurodytą renginio vietą.

VIRTUALI REALYBĖ. Valdyti savo herojų kompiuterio ekrane yra visai kas kita, kaip pačiam tapti pasirinktu herojumi. Specialūs akiniai nukelia į kitokį pasaulį, kuriame šiuolaikinių technologijų pagalba viskas atrodo taip tikroviška, kad po žaidimo grįžimas į tikrąją realybę gali ir užtrukti. Virtualios realybės kambariai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje turi itin didelį siūlomų žaidimų asortimentą, tad, kuriame ,,pasaulyje’’ jūs ir jūsų palyda norės pasisvečiuoti, priklausys tik nuo jūsų. Kviečiame apsilankyti ten, kur laukia nepamirštami pojūčiai!

Ar turite tokią vietą, kurioje visada svajojote atsidurti? Galbūt tai tam tikro žaidimo aplinka, miškas, mūšio laukas, automobilis... Kad ir apie ką dabar pagalvojote, virtualios realybės kambarys jus ten ir nukels. Užsidėjus specialius akinius virtualioje realybėje galėsite dairytis 360°C kampu, o rankose laikydami pultelius liesite įvairius objektus, mesite, imsite daiktus

ir t.t. Skamba neįtikėtinai, bet šiandien tokios unikalios patirtys pasiekiamos ranka, tad išbandyti jas verta ir netgi būtina kiekvienam. Virtualių pramogų organizatoriai dažniausiai

leidžia atsinešti savo užkandžius ir gėrimus, tad liūdna nebūna niekada. Lankytojų grupėms garantuojamas geras laikas, asistentų pagalba ir privatumas.

Lankytis VR kambariuose gali tiek suaugę, tiek vaikai (paprastai nuo 6 m.). Ypač ši pramoga patinka paaugliams, kurie mėgsta kompiuterinius žaidimus, visgi virtualiais žaidimais labai domisi ir moterys. Veiksmo žaidimo metu kartu su savo komandos nariais kursite sau palankiausias taktikas, slapstysitės, bėgsite ir bandysite nukauti priešus. Pačiam persikelti į tą aplinką, kurią iki šiol stebėjai tik per kompiuterio monitorių, yra išties išskirtinė patirtis.

DOMINA VAIDMENŲ ŽAIDIMAI?

Puikūs Beta.lt pasiūlymai laukia jūsų! Įsigyti paslaugas Beta.lt platformoje dažniausiai kainuos pigiau nei perkant tiesiogiai iš jų tiekėjų, tad nepraleiskite progos pasinaudoti specialia akcija. Prisijungus prie Beta.lt lt lojalumo programos, išbandyti naujas pramogas kainuos dar pigiau. O štai pasirinkto žaidimo kuponas ar dovanų čekis gali tapti labai gera dovana draugui, vaikui ar sau pačiam.

Nenustokite pramogauti!

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui