Ką veikti laisvalaikiu, kai daug pramogų jau išbandyta? Kviečiame į šaudyklą – ten laukia adrenalino kiekį kraujyje keliantis šaudymas koviniais ginklais. Tokia pramoga visai nepavojinga – saugi ir prižiūrima atsakingų šaudyklos darbuotojų bei šaudymo instruktorių, kurie pirmiausia apmoko, kaip elgtis su ginklu, ir tik tuomet jį įduoda į rankas. Beje, šaudymas koviniais ginklais – ne tik šauni pramoga, bet ir akies taiklumo bei rankos miklumo išbandymas bei veiksmingas būdas išlieti susikaupusias neigiamas emocijas. Be to, užsukti į šaudyklą pašaudyti gali visi: ir vyrai, ir moterys, nė karto nelaikę rankose ginklo ir profesionalai. Užsukite į šią šaudyklą – PYKŠT POKŠT – ir kraują kaitinanti pramoga nepaliks abejingų!

ŠAUDYMAS KOVINIAIS GINKLAIS – RIMTA PRAMOGA IR TAIKLUMO IŠBANDYMAS

Su šaudymu susijusių pramogų pasiūla išties įvairi: vos panorėjus, galima išbandyti šaudymą į lėkštes ir įvairius judančius taikinius, iš lanko, lazeriais ir, žinoma, tikrų tikriausiais koviniais ginklais. Ypatingo susikaupimo ir koncentracijos reikalaujantis šaudymas koviniais ginklais – populiari pramoga, neatsiejama nuo ekstremalių pojūčių ir adrenalino. Šaudymo metu kūnas tarsi sušyla, kraujas kaista, raumenys įsitempia, o akys net nemirksi, nes paspaudus gaiduką kiekvienam šauliui norisi būti tiksliam ir taikliam. Beje, šaudymas kaip pramoga tinka ir patinka tikrai ne kiekvienam – ji skirta tiems, kuriems nesvetimi ekstremalūs pojūčiai, azarto ir adrenalino sužadinami jausmai bei ne visai tradiciniai aktyvaus laisvalaikio leidimo būdai. Šaudyti 100 proc. patiks besidomintiems karyba bei veiksmo filmų gerbėjams, svajojantiems pajusti tikro ginklo svorį ir pajusti aitrų parako kvapą kulkai išlėkus taikinio link! 

Beje, šaudymas šaudyklose – ne tik pramoga, bet ir naudinga šaudymo įgūdžių lavinimo treniruotė profesionalams (įvairių sričių pareigūnams, kariškiams, apsaugininkams) bei tiems, kurie turi arba planuoja įsigyti ginklą savigynai. Turint ginklą, šaudymo treniruotės tiesiog privalomos – tik reguliariai jas lankant įgūdžiai nepasimiršta ir ilgainiui gerėja.

Šaudymą koviniais ginklais tiek atvirose lauko, tiek uždarose vidaus šaudyklose dažniausiai renkasi asmenys nuo 18 metų. Tiesa, tokio pobūdžio pramoga galima ir vaikams, t. y. jaunesniems nei 18 metų asmenims. Tokiu atveju būtinas tėvų sutikimas arba jų palyda ir buvimas šalia. Turėkite tai omenyje!

KOKIAIS GINKLAIS ŠAUDOMA ŠAUDYKLOSE? 

Apsilankius šaudykloje galima šaudyti iš nuosavo arba vietoje pasirinkto patinkančio modelio ginklo. Tačiau šaudymo pramogų organizatoriai suteikia galimybę išbandyti net kelių tipų ginklus vieno apsilankymo metu, pvz.: karabiną, pistoletą, revolverį ir net automatą.

Karabinas – trumpavamzdis šautuvas, atsiradęs XVIII a., – yra silpnesnis už kitus to paties kalibro ir tos pačios konstrukcijos šautuvus dėl trumpesnio vamzdžio. Šiam ginklui būdingas mažesnis šaudymo nuotolis, prastesnis taiklumas, mažesnis kulkų greitis, tačiau nepaisant to jie yra lengvi ir patogesni naudoti, jų užtaisams naudojamos galingesnės kulkos.

Pistoletas – bene populiariausias kovinis parakinis šaunamasis ginklas, skirtas savigynai ir puolimui. Pistoletais šaudoma į arti esančius taikinius, nutolusius tik iki 25–50 metrų. Šie ginklai pasižymi didžiule modelių įvairove, pvz.: yra koviniai, policiniai, medžiokliniai, signaliniai, povandeniniai, sportiniai pistoletai ir kt. Pagal užtaisymo ir iššovimo būdą pistoletai skirstomi į paprastus, savitaisius ir automatinius. Be to, pistoletai gali būti papildomi specialiais priedais, tokiais kaip: virš vamzdžio tvirtinami optiniai ir lazeriniai taikikliai ar taktiniai šviestuvėliai po vamzdžiu.

Revolveris – nedidelis vienvamzdis pistoleto tipo šaunamasis ginklas, turintis besisukančią būgnelio pavidalo šovinių dėtuvę. Būtent šia ypatybe jis skiriasi nuo automatinio ar savitaisio pistoleto. Beje, spindintis revolveris – neatsiejama vesterno filmų dalis, kaip ir plėšikai, laukiniai Vakarai, kaubojai, jų skrybėlės, viskis, cigarai... 

Automatas, dar vadinamas šturmo šautuvu, – tai ginklas, iš kurio šaudoma tarpinės galios šoviniais (silpnesniais nei kulkosvaidžių, bet galingesniais nei pistoletų). Automatams būdingas didesnis nei 100 m šaudymo nuotolis, didelė kulkų galia ir šaudymo sparta, mažesnė nei kulkosvaidžių masė, tikslumas ir patikimumas. Garsiausi yra amerikietiški automatai bei rusiški „kalašnikovai".

Norintiems išbandyti karabinų, revolverių, automatų ar pistoletų galimybes, prie jų prisiliesti ir iš jų pašaudyti rekomenduojame rinktis specialiai įrengtas vidaus šaudyklas visoje Lietuvoje, pvz.: „Ekskomisarų šaudykla", GSKA arba „Oksalio šaudykla" Vilniuje, „Praktinio šaudymo centras" Šiauliuose, TIRAS 365 arba „Gera šaudykla" Klaipėdoje, „Armatus" šaudykla Kaune ir t. t. Tiek atvirų, tiek uždarų legaliai veikiančių ir šaudymo pramogoms neabejingų lankytojų laukiančių Lietuvos šaudyklų sąrašą rasite paieškoję informacijos online, t. y. internete.

BETA.LT PASIŪLYMAI PRAMOGOMS ŠAUDYKLOSE

Šaudymo pramogų pasiūlymų Beta.lt asortimente ne per daugiausiai. Daug pirkėjų dėmesio sulaukia šaudymas net 4 koviniais ginklais šaudykloje TIRAS 365, kuri įsikūrusi klientams patogioje Klaipėdos centro vietoje. Visai šalia šaudyklos yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė – tai nemenkas privalumas. Taigi, pasinaudojus šiuo online pasiūlymu ir įsigijus kuponą pigiau, laukia patyrusio instruktoriaus mokymai ir ekstremalus šaudymas tikrais koviniais ginklais į automatinius taikinius iki 35 metrų atstumu. Į pasiūlymo kainą įskaičiuota: 10 šūvių ir karabino CZ 511, 6 šūviai iš revolverio Smith & Wesson, iš Makarov pistoleto ir 10 šūvių iš pistoleto Glock 17. Beje, šaudymo metu galima pasirinkti programą, pagal kurią taikiniai juda ir sustoja skirtingais atstumais. Taip kur kas įdomiau, o ir azarto daugiau!

Jei pašaudyti norisi, tačiau ne su koviniais ginklais, Beta.lt rekomenduoja rinktis alternatyvą – šratasvydžio žaidimą 8–16 asmenų komandai TAKTIKOS FORTE Kaune. Šratasvydžio metu šaudoma iš realistiškai atrodančių tikrų ginklų kopijų, užtaisytų plastikiniais šratukais, kurie nekelia jokio pavojaus nei sveikatai, nei gyvybei. Žaidimo metu kiekvienas dalyvis nestokos azarto ir tikrai įsijaus į karingai nusiteikusio kariškio ar įtempto siužeto veiksmo filmo herojų vaidmenį. Su Beta.lt kuponu kiekvienam komandos nariui priklauso speciali šratasvydžio uniforma, apsauginė veido kaukė, šratasvydžio šautuvas, net 1400 šūvių, specialiai paruoštas kovos scenarijus. Pramogos trukmė – iki 3 val.

Šaudymas koviniais ginklais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba bet kuriame kitame Lietuvos mieste – gera dovana šaudymu ir koviniais ginklais besidominčiam žmogui gimtadienio ar kokia nors kita proga, taip pat ši pramoga – puikus pasirinkimas bernvakariui arba team building‘ui. Tačiau norint pašaudyti arba nustebinti išskirtine dovana artimą žmogų ar draugą, pirmiausia reikia įsigyti Beta.lt kuponą siūlomai pramogai su akcija (prisiregistravę BETA KLUBO nariai turi privilegiją pramogas ir kitas paslaugas įsigyti kur kas pigiau). Tiek kuponas, tiek dovanų čekis išsiunčiamas el. paštu iš karto po apmokėjimo, tad beliks tik jo sulaukti, o sulaukus – registruotis internetu arba telefonu. Nepraleiskite progos pajusti, kaip kraujyje kyla adrenalinas, kai pirštas atsiduria ant ginklo gaiduko, o iki šūvio lieka... Mažiau nei minutė! Sekundė! 

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje