Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Jodinėjimas žirgais

  Greičiausiai yra ne kartą tekę girdėti, kad jojimas žirgu yra nuostabi terapija, tarytum meditacija, kad tai gydo ir pan.? Visa tai gryniausia tiesa – įsitikinkite patys!
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Jodinėjimas žirgais Aukštadvario žirgyne
  Nuo 18
  Jodinėjimas žirgais sporto klube ORIGONAS
  Nuo 12.5
  Jodinėjimas žirgais Pajūrio regioniniu parku
  Nuo 25
  Individuali jodinėjimo žirgais pamoka su treneriu
  Nuo 22
  Jodinėjimo pamoka HARMONY PARK žirgyne
  Nuo 15

  Rinkitės kuponą jodinėjimui sau, su antrąja puse, šeimai. O gal kaip tik ieškote ypatingos dovanos brangiam žmogui, kuris neabejingas žirgams? Štai ir suradote pačią geriausią dovaną! Rinkitės mūsų asortimente ir leiskitės į nuostabią patirtį.

  Kokia jodinėjimo žirgu nauda?

  Bendravimas su gyvūnais „pakrauna" daug teigiamų emocijų, geros nuotaikos, pozityvumo, jis ramina, padeda atsikratyti streso, nerimo ir nuteikia labai maloniai. Ne veltui jodinėjimas žirgais traktuojamas kaip nepakartojama terapija ir rekomenduojamas net turintiems psichologinių sunkumų. Ypač yra akcentuojamas vaiko bendravimo su žirgais svarba. Vaikai apskritai linkę susibičiuliauti su gyvūnais, o draugystė su žirgu ugdys pasitikėjimą savimi, mokys rūpintis kitu, puoselės vaiko empatiją, atjautą, švelnius jausmus, ugdys kantrybę, atsakomybę. Taip pat jojimas žirgu neabejotinai yra naudingas ir fiziniame kontekste – stiprina raumenis, kūną.

  Dovanų čekiai jojimui žirgu – šauni dovana vienam, dviem, šeimai

  Dovanų kuponas jodinėjimui žirgais tikrai patiks visiems, kurie mėgsta pasyvesnes pramogas, dievina buvimą gryname ore ir yra neabejingi gyvūnams. Ši pramoga išsiskiria ir tuo, kad jai išbandyti net nereikalinga kompanija, tad tai tobulas variantas norintiems pabūti vieniems, atitrūkti nuo kasdienybės, pabėgti į nedidelę, jaukią ir ramią oazę. Žirgų terapija bus tobulas būdas kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti.

  Žirgai vieni draugiškiausių gyvūnų, todėl jodinėjimas bus tobula dovana šeimai su vaikais. Žinoma, tikslinga atsižvelgti į vaikų amžių.

  Jojimo žirgais pramoga vertinama kaip jauki, rami ir romantiška, tad tai bus ir gera dovana porai. Jei ieškote, ką įteikti tėvams, antrai pusei, bičiulių ar kitų brangių žmonių porai gimtadienio, vestuvių metinių, Kalėdų ar kita proga, kuponas jodinėjimui bus labai taikli dovana. Romantiškas laikas drauge kiekvienai porai labai vertingas.

  Jei norite dovanos, kuri ilgai džiugins, tai jodinėjimo pamokos bus labai geras variantas. Galite įteikti pamokų rinkinį. Perkant su nuolaida labai didelių investicijų nereikės. Toks sprendimas labai tinka dovanai vaikams, paaugliams.

  Kuponai jodinėjimui iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

  Mūsų asortimente galite rinktis kuponą jojimo pamokoms su treneriu, taip pat romantika alsuojantį jodinėjimą gamtoje dviem, jodinėjimą žirgais šeimai. Labai populiarus variantas – jodinėjimas pajūryje, mat be įstabios patirties dar galite mėgautis ir žavingais vaizdais bei pavydėtina harmonija. Nepakartojamą laiką garantuos smagus turistinis žygis jojant žirgu.

  Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai lengva, patogu, greita bei saugu. Įvertinkite savo poreikius ir atrasite juos geriausiai atitinkantį pasiūlymą. Kiekvieno čia laukia išsamūs paslaugų aprašymai, gera kaina, galite rinktis kuponus su akcija, kuri garantuos, jog mokėsite dar pigiau!

  Rinkdamiesi kuponą atsižvelkite į paslaugos teikimo vietą. Patogu, nes pasiūlymus galite filtruoti pagal miestą. Jodinėjimą žirgais galite rinktis Vilniuje, Klaipėdoje, Trakuose, Anykščiuose, Palangoje ar kitur.


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: