Poilsis šeimai prie ežero

Malonaus, maksimaliai atpalaiduojančio ir jėgas grąžinančio atokvėpio receptas labai paprastas – tai ramus poilsis kaime, kur tyku, tylu ir grynas oras. Taigi, retkarčiais pravėdinti galvą ir miesto šurmulį bent trumpam iškeisti į poilsį Lietuvos kaime naudinga kiekvienam. Juo labiau, kad tokio pobūdžio poilsio pasiūla Lietuvoje didžiulė – išpuoselėtų kaimo sodybų yra šimtai, tad Jūsų teisė rinktis poilsį jose. Viliojantys Beta.lt pasiūlymai taip pat verti dėmesio! 

 

BETA.LT PASIŪLYMAS POILSIUI KAIME

Pradėjus galvoti apie poilsį kaime, pirmiausia į galvą šauna išpuoselėta kaimo turizmo sodyba, kurioje ilsintis būtų pasirūpinta viskuo – nuo nakvynės, maisto iki pramogų. Būtent tokia yra KARPYNĖ, įsikūrusi gražios gamtos apsuptyje ir visada laukianti ramaus poilsio išsiilgusių porų, šeimų su vaikais ir draugų kompanijų. Poilsio pasiūlymai ir dviems, ir šeimai, parengti atsižvelgus į įvairius klientų poreikius, išties verti dėmesio, o kainos prasideda vos nuo 45 €: žvejyba ir laimikio paruošimas; SPA poilsis su pusryčiais ir vakariene; SPA poilsis su pusryčiais, žvejyba ir laimikio paruošimu; 2 nakvynės su pusryčiais, SPA ir lauko arba stalo tenisu; 2 nakvynės su pusryčiais, SPA, vakariene, žvejyba ir pramogomis; SPA poilsis su pusryčiais, karpio degustacija, žvejyba ir dviračiais. Taigi, jei domina poilsis kaime, Beta.lt kuponas viešnagei ten – puikus pasirinkimas. Drąsiai rinkitės KARPYNĘ!

 

Lietuvoje kaimo turizmas pastaruoju metu itin populiarus – kasmet ištisus metus, ypač vasaros sezono metu, tūkstančiai žmonių savo laisvalaikį praleidžia užmiestyje. Tikrai verta bent kartą apsistoti ir laiką praleisti ne moderniame viešbutyje, o jaukioje sodyboje gražios gamtos apsuptyje – ten pabuvus atsigaus ir kūnas, ir siela, praskaidrės mintys, suaktyvės protas ir į darbus bus gera grįžti su naujomis jėgomis. 

 

POILSIO LIETUVOS KAIME IŠSKIRTINUMAI IR PRIVALUMAI

Poilsis šiuolaikiškuose poilsio ir pramogų kompleksuose, įsikūrusiuose kaimo vietovėse, toli gražu neprimena galbūt daugelio įsivaizduojamos kaimo trobelės be patogumų. Modernios kaimo turizmo sodybos šiais laikais daug investuoja ne tik į jaukų interjerą, bet ir į išskirtinį eksterjerą, teritorijos apželdinimą ir priežiūrą, patogų išplanavimą, taip pat pramogų bei papildomų paslaugų pasiūlą, aktyvaus laisvalaikio įrangą. Ne veltui kaimo turizmas kasmet privilioja vis daugiau nuo miesto šurmulio pavargusių tautiečių bei svečių iš užsienio šalių.

 

Vienas pagrindinių poilsio kaime privalumų – grynas, švarus oras. Juk gyvendami didmiesčiuose kvėpuojame išties užterštu oru, net patys to nejausdami. O nuvykę į užmiestį, miškingą vietovę ar pušyną, jaučiame akivaizdų skirtumą į save traukdami švarų, gaivų ir tyrą orą. Rodos, net lengviau kvėpuoti...

 

Kitas svarbus privalumas – kaimo vietovėse tvyranti tyla ir ramybė, kurios dažnai ilgisi nuo automobilių burzgesio, signalizacijų gaudesio, intensyvaus eismo skleidžiamo triukšmo, nuolatinio judesio ir spūsčių pavargę miestiečiai. Kaime verda visai kitoks gyvenimas – jis kur kas ramesnis, tylesnis, lėtesnis, anksti nejučia net sustoja.

 

Dar vienas daug kam aktualus poilsio kaime privalumas – privatumas, kai pašonėje nešmėžuoja šalia, už sienos, apsistoję kaimynai. Sodybose paprastai apsistoja šeimos su vaikais, didesnės draugų ar kolegų kompanijos, tad poilsis teritorijoje dažniausiai būna privatus – skirtas tik jiems. Taigi, niekas netrukdo laisvai jaustis, nevaržomai ilsėtis ir ramiai bei kokybiškai leisti laiką tik su artimais žmonėmis – be jokių pašalinių asmenų.

 

Ne paskutinėje vietoje ir galimybė pažinti tam tikro regiono, kuriame apsistojama, tradicinę buitį, papročius, kultūrą ir kulinarinį paveldą. Dažnai kaimų bendruomenės, o ir pačios sodybos siūlo papildomas paslaugas, susijusias su jų regiono paveldu, pavyzdžiui, Žemaitijoje – žemaitiška kulinarinio paveldo vakarienė su tradiciniais žemaitiškais patiekalais, Aukštaitijoje – edukacinė duonos kepimo programa, pažintinės programos „Vyno kelias", „Alaus kelias", Dzūkijoje – dzūkiškų bandų kepimo pramoga ir t. t.

 

Populiariausios – prie ežero ar upės įsikūrusios sodybos, kurias puoselėja svetingi, rūpestingi, nuoširdūs ir darbštūs šeimininkai. Populiarios jos ne veltui, juk laisvalaikis gamtoje, ypač vasarą, neįsivaizduojamas be visų poilsio kaime privalumų: galima į valias maudytis ežere ar upėje, pasiirstyti valtele, paplaukioti baidarėmis, žaisti įvairiausius lauko žaidimus su visa šeima, skaityti knygas prigulus po medžiu, pavaikščioti basomis po rasa pasidengusią ryto žolę, žvejoti nuo ryto iki vakaro, o vakare ant laužo išsivirti žuvienę iš sugauto laimikio. Skamba išties viliojančiai, tiesa?

 

P. S. Jei ieškote dovanos, Beta.lt kuponas bet kuriai paslaugai (su akcija ir be jos) – puikus pasirinkimas bet kokia proga. Be to, jį įsigyti labai paprasta, patogu ir greita internetu – vos keli paspaudimai ir dovanų čekis jau Jūsų el. pašto dėžutėje. 

 

Mūsų Lietuva – be galo gražus miškų ir ežerų kraštas, tad kodėl gi nesuplanavus poilsio su vaikais prie ežero?! Juk kasdienybės karalienė rutina, pabodusi buitis, darbai ir mokslai ilgainiui išvargina, todėl visiems į naudą kuo dažniau ramiai pailsėti, pasimėgauti šeimos draugija, bent trumpam atsiriboti nuo nuolatinio skubėjimo, atitrūkti nuo didmiesčių triukšmo ir pakvėpuoti ne užterštu miesto, o tyru ir gaiviu oru gamtoje. Beta.lt pasirūpins, kad poilsio metu Jums nieko netrūktų!

 

POILSIS ŠEIMAI PRIE EŽERO – VERTA RINKTIS

Visų šeimų kasdienybė panaši: darbo dienomis visi skuba į darbus, darželius ir mokyklas, o susitinka jau vakare – greitai pavakarieniauja, trumpai pabendrauja, paskubomis pasidalina dienos įspūdžiais ir ruošiasi miegui. Laikas nejučia praskrieja... Tad dėmesio šeimai stoką galima kompensuoti išties patraukliu ir visus šeimos narius tenkinančiu bendru poilsiu ne namuose. Tik savaitgalius ir laisvadienius leiskite ne pramogaudami tame pačiame mieste (kine, kavinėse, uždaruose žaidimų kambariuose ir pan.), bet gamtoje –  prie ežero.

 

Lietuvoje apstu išpuoselėtų sodybų, vilų, poilsio kompleksų, įsikūrusių prie ežerų, tad pasirinkti tinkamą vietą nebus sunku. Tačiau maloniu bei turiningu šeimų laisvalaikiu rūpinasi ir Beta.lt – apsilankę portale, tikrai rasite itin patrauklių pasiūlymų, viliojančių ramiai, bet žaismingai praleisti laiką arčiau gamtos. Populiariausios prie ežero ežero įsikūrę vietos – VILNIUS GRAND RESORT Vilniaus rajone ir KARPYNĖ Raseiniuose. Įvairios komplektacijos šeimai skirto poilsio pasiūlymai išties verti dėmesio, tad nesnauskite – čiupkite Beta.lt kuponą su akcija ir ilsėkitės pigiau. 

 

Laisvalaikį su šeima leidžiant prie ežero galima nuveikti išties daug: pažvejoti, pasiirstyti valtele, vasarą pasimėgauti žaismingomis maudynėmis, su vaikais pažinti gamtą, pasivažinėti dviračiais po apylinkes, žaisti įvairius lauko žaidimus (badmintoną, tenisą, futbolą, tinklinį ir pan.), apsilankyti baseino, pirčių ir SPA erdvėse (jei tokia galimybė yra). Ramus poilsis su vaikais prie ežero kardinaliai skiriasi nuo pramogų triukšmingame mieste ir be jokios konkurencijos pirmauja renkantis laisvalaikio praleidimo būdą. 

 

Be to, poilsiaudami prie ežero nemažai sutaupysite – tikrai neprireiks tiek išlaidų, kiek paprastai jų būna atostogaujant populiariuosiuose Lietuvos kurortuose arba mieste. Juk sumokėjus už poilsį, daugelis papildomų paslaugų ir pramogų paprastai būna įskaičiuota į pasiūlymo kainą, be to, nėra pagundų lankytis parduotuvėse, kavinėse, restoranuose ir kt. Poilsiaujant gamtoje maudynės ežere, vaikų ir tėvų žaidimai lauke, basų pėdų masažas vaikštant žole, vasaro įdegis po saulės vonių ežero pakrantėje, gardžiausi patiekalai iš žuvies po žvejybos ir kitos pramogos tiesiog nieko nekainuoja. 

 

DOVANŲ KUPONAS ŠEIMOS POILSIUI

Norite nudžiuginti savo ar kitą šeimą? Puiki idėja Jums prieš akis! Beta.lt kuponas šeimos poilsiui – idealus pasirinkimas ir kai reikia dovanos ypatinga proga, ir be jokios progos. Dovanų kuponą įsigyti labai paprasta, patogu ir greita internetu, be to, galima rinktis iš įvairių variantų, įvertinus savo finansines galimybes. Įsigytas ar dovanų gautas čekis galios ganėtinai ilgai, tad jį gavusi šeima tikrai turės laiko susiderinti visiems tinkamą poilsio laiką ir su džiaugsmu pasinaudos galimybe trumpam ištrūkti iš namų. 

 

Ramus, bet žaismingas poilsis šeimai prie ežero – geriausias pasirinkimas, norint prasmingai išnaudoti savaitgalius bei laisvadienius ir praleisti daugiau laiko kartu. Paskubėkite įsigyti kuponą pigiau ir jau netrukus mėgausitės poilsio prie ežero malonumais! 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTOR