Malonaus, maksimaliai atpalaiduojančio ir jėgas grąžinančio atokvėpio receptas labai paprastas – tai ramus poilsis kaime, kur tyku, tylu ir grynas oras. Taigi, retkarčiais pravėdinti galvą ir miesto šurmulį bent trumpam iškeisti į poilsį Lietuvos kaime naudinga kiekvienam. Juo labiau, kad tokio pobūdžio poilsio pasiūla Lietuvoje didžiulė – išpuoselėtų kaimo sodybų yra šimtai, tad Jūsų teisė rinktis poilsį jose. Viliojantys Beta.lt pasiūlymai taip pat verti dėmesio! 

 

BETA.LT PASIŪLYMAS POILSIUI KAIME

Pradėjus galvoti apie poilsį kaime, pirmiausia į galvą šauna išpuoselėta kaimo turizmo sodyba, kurioje ilsintis būtų pasirūpinta viskuo – nuo nakvynės, maisto iki pramogų. Būtent tokia yra KARPYNĖ, įsikūrusi gražios gamtos apsuptyje ir visada laukianti ramaus poilsio išsiilgusių porų, šeimų su vaikais ir draugų kompanijų. Poilsio pasiūlymai ir dviems, ir šeimai, parengti atsižvelgus į įvairius klientų poreikius, išties verti dėmesio, o kainos prasideda vos nuo 45 €: žvejyba ir laimikio paruošimas; SPA poilsis su pusryčiais ir vakariene; SPA poilsis su pusryčiais, žvejyba ir laimikio paruošimu; 2 nakvynės su pusryčiais, SPA ir lauko arba stalo tenisu; 2 nakvynės su pusryčiais, SPA, vakariene, žvejyba ir pramogomis; SPA poilsis su pusryčiais, karpio degustacija, žvejyba ir dviračiais. Taigi, jei domina poilsis kaime, Beta.lt kuponas viešnagei ten – puikus pasirinkimas. Drąsiai rinkitės KARPYNĘ!

 

Lietuvoje kaimo turizmas pastaruoju metu itin populiarus – kasmet ištisus metus, ypač vasaros sezono metu, tūkstančiai žmonių savo laisvalaikį praleidžia užmiestyje. Tikrai verta bent kartą apsistoti ir laiką praleisti ne moderniame viešbutyje, o jaukioje sodyboje gražios gamtos apsuptyje – ten pabuvus atsigaus ir kūnas, ir siela, praskaidrės mintys, suaktyvės protas ir į darbus bus gera grįžti su naujomis jėgomis. 

 

POILSIO LIETUVOS KAIME IŠSKIRTINUMAI IR PRIVALUMAI

Poilsis šiuolaikiškuose poilsio ir pramogų kompleksuose, įsikūrusiuose kaimo vietovėse, toli gražu neprimena galbūt daugelio įsivaizduojamos kaimo trobelės be patogumų. Modernios kaimo turizmo sodybos šiais laikais daug investuoja ne tik į jaukų interjerą, bet ir į išskirtinį eksterjerą, teritorijos apželdinimą ir priežiūrą, patogų išplanavimą, taip pat pramogų bei papildomų paslaugų pasiūlą, aktyvaus laisvalaikio įrangą. Ne veltui kaimo turizmas kasmet privilioja vis daugiau nuo miesto šurmulio pavargusių tautiečių bei svečių iš užsienio šalių.

 

Vienas pagrindinių poilsio kaime privalumų – grynas, švarus oras. Juk gyvendami didmiesčiuose kvėpuojame išties užterštu oru, net patys to nejausdami. O nuvykę į užmiestį, miškingą vietovę ar pušyną, jaučiame akivaizdų skirtumą į save traukdami švarų, gaivų ir tyrą orą. Rodos, net lengviau kvėpuoti...

 

Kitas svarbus privalumas – kaimo vietovėse tvyranti tyla ir ramybė, kurios dažnai ilgisi nuo automobilių burzgesio, signalizacijų gaudesio, intensyvaus eismo skleidžiamo triukšmo, nuolatinio judesio ir spūsčių pavargę miestiečiai. Kaime verda visai kitoks gyvenimas – jis kur kas ramesnis, tylesnis, lėtesnis, anksti nejučia net sustoja.

 

Dar vienas daug kam aktualus poilsio kaime privalumas – privatumas, kai pašonėje nešmėžuoja šalia, už sienos, apsistoję kaimynai. Sodybose paprastai apsistoja šeimos su vaikais, didesnės draugų ar kolegų kompanijos, tad poilsis teritorijoje dažniausiai būna privatus – skirtas tik jiems. Taigi, niekas netrukdo laisvai jaustis, nevaržomai ilsėtis ir ramiai bei kokybiškai leisti laiką tik su artimais žmonėmis – be jokių pašalinių asmenų.

 

Ne paskutinėje vietoje ir galimybė pažinti tam tikro regiono, kuriame apsistojama, tradicinę buitį, papročius, kultūrą ir kulinarinį paveldą. Dažnai kaimų bendruomenės, o ir pačios sodybos siūlo papildomas paslaugas, susijusias su jų regiono paveldu, pavyzdžiui, Žemaitijoje – žemaitiška kulinarinio paveldo vakarienė su tradiciniais žemaitiškais patiekalais, Aukštaitijoje – edukacinė duonos kepimo programa, pažintinės programos „Vyno kelias", „Alaus kelias", Dzūkijoje – dzūkiškų bandų kepimo pramoga ir t. t.

 

Populiariausios – prie ežero ar upės įsikūrusios sodybos, kurias puoselėja svetingi, rūpestingi, nuoširdūs ir darbštūs šeimininkai. Populiarios jos ne veltui, juk laisvalaikis gamtoje, ypač vasarą, neįsivaizduojamas be visų poilsio kaime privalumų: galima į valias maudytis ežere ar upėje, pasiirstyti valtele, paplaukioti baidarėmis, žaisti įvairiausius lauko žaidimus su visa šeima, skaityti knygas prigulus po medžiu, pavaikščioti basomis po rasa pasidengusią ryto žolę, žvejoti nuo ryto iki vakaro, o vakare ant laužo išsivirti žuvienę iš sugauto laimikio. Skamba išties viliojančiai, tiesa?

 

P. S. Jei ieškote dovanos, Beta.lt kuponas bet kuriai paslaugai (su akcija ir be jos) – puikus pasirinkimas bet kokia proga. Be to, jį įsigyti labai paprasta, patogu ir greita internetu – vos keli paspaudimai ir dovanų čekis jau Jūsų el. pašto dėžutėje. 

 

Mūsų Lietuva – be galo gražus miškų ir ežerų kraštas, tad kodėl gi nesuplanavus poilsio su vaikais prie ežero?! Juk kasdienybės karalienė rutina, pabodusi buitis, darbai ir mokslai ilgainiui išvargina, todėl visiems į naudą kuo dažniau ramiai pailsėti, pasimėgauti šeimos draugija, bent trumpam atsiriboti nuo nuolatinio skubėjimo, atitrūkti nuo didmiesčių triukšmo ir pakvėpuoti ne užterštu miesto, o tyru ir gaiviu oru gamtoje. Beta.lt pasirūpins, kad poilsio metu Jums nieko netrūktų!

 

POILSIS ŠEIMAI PRIE EŽERO – VERTA RINKTIS

Visų šeimų kasdienybė panaši: darbo dienomis visi skuba į darbus, darželius ir mokyklas, o susitinka jau vakare – greitai pavakarieniauja, trumpai pabendrauja, paskubomis pasidalina dienos įspūdžiais ir ruošiasi miegui. Laikas nejučia praskrieja... Tad dėmesio šeimai stoką galima kompensuoti išties patraukliu ir visus šeimos narius tenkinančiu bendru poilsiu ne namuose. Tik savaitgalius ir laisvadienius leiskite ne pramogaudami tame pačiame mieste (kine, kavinėse, uždaruose žaidimų kambariuose ir pan.), bet gamtoje –  prie ežero.

 

Lietuvoje apstu išpuoselėtų sodybų, vilų, poilsio kompleksų, įsikūrusių prie ežerų, tad pasirinkti tinkamą vietą nebus sunku. Tačiau maloniu bei turiningu šeimų laisvalaikiu rūpinasi ir Beta.lt – apsilankę portale, tikrai rasite itin patrauklių pasiūlymų, viliojančių ramiai, bet žaismingai praleisti laiką arčiau gamtos. Populiariausios prie ežero ežero įsikūrę vietos – VILNIUS GRAND RESORT Vilniaus rajone ir KARPYNĖ Raseiniuose. Įvairios komplektacijos šeimai skirto poilsio pasiūlymai išties verti dėmesio, tad nesnauskite – čiupkite Beta.lt kuponą su akcija ir ilsėkitės pigiau. 

 

Laisvalaikį su šeima leidžiant prie ežero galima nuveikti išties daug: pažvejoti, pasiirstyti valtele, vasarą pasimėgauti žaismingomis maudynėmis, su vaikais pažinti gamtą, pasivažinėti dviračiais po apylinkes, žaisti įvairius lauko žaidimus (badmintoną, tenisą, futbolą, tinklinį ir pan.), apsilankyti baseino, pirčių ir SPA erdvėse (jei tokia galimybė yra). Ramus poilsis su vaikais prie ežero kardinaliai skiriasi nuo pramogų triukšmingame mieste ir be jokios konkurencijos pirmauja renkantis laisvalaikio praleidimo būdą. 

 

Be to, poilsiaudami prie ežero nemažai sutaupysite – tikrai neprireiks tiek išlaidų, kiek paprastai jų būna atostogaujant populiariuosiuose Lietuvos kurortuose arba mieste. Juk sumokėjus už poilsį, daugelis papildomų paslaugų ir pramogų paprastai būna įskaičiuota į pasiūlymo kainą, be to, nėra pagundų lankytis parduotuvėse, kavinėse, restoranuose ir kt. Poilsiaujant gamtoje maudynės ežere, vaikų ir tėvų žaidimai lauke, basų pėdų masažas vaikštant žole, vasaro įdegis po saulės vonių ežero pakrantėje, gardžiausi patiekalai iš žuvies po žvejybos ir kitos pramogos tiesiog nieko nekainuoja. 

 

DOVANŲ KUPONAS ŠEIMOS POILSIUI

Norite nudžiuginti savo ar kitą šeimą? Puiki idėja Jums prieš akis! Beta.lt kuponas šeimos poilsiui – idealus pasirinkimas ir kai reikia dovanos ypatinga proga, ir be jokios progos. Dovanų kuponą įsigyti labai paprasta, patogu ir greita internetu, be to, galima rinktis iš įvairių variantų, įvertinus savo finansines galimybes. Įsigytas ar dovanų gautas čekis galios ganėtinai ilgai, tad jį gavusi šeima tikrai turės laiko susiderinti visiems tinkamą poilsio laiką ir su džiaugsmu pasinaudos galimybe trumpam ištrūkti iš namų. 

 

Ramus, bet žaismingas poilsis šeimai prie ežero – geriausias pasirinkimas, norint prasmingai išnaudoti savaitgalius bei laisvadienius ir praleisti daugiau laiko kartu. Paskubėkite įsigyti kuponą pigiau ir jau netrukus mėgausitės poilsio prie ežero malonumais! 

 

DOVANOS
SAVAITĖS TOP
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Goda Tulpės sanatorija Atostogų parkas Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Victoria Hotel Kaunas Aurora Hotel Klaipėda Amsterdam Plaza Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Rąžė Margis Radisson Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Grand SPA Lietuva Amberton Green SPA Druskininkai Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Marmarį Kelionės į Graikiją Kelionės į Atėnus Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Akropolį Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vengriją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės