Atpalaiduojantys vandens malonumai, gerą savijautą ir grožį puoselėjančios procedūros, įvairios terapijos, ypatingi ritualai... Būtent taip apibūdinamas malonus poilsis su SPA paslaugomis, o juo pasilepinti kviečia modernūs Lietuvos SPA centrai, viešbučiai ir šiuolaikiškos sanatorijos, besirūpinančios gera tautiečių ir svečių iš užsienio savijauta. Taigi, jei norite pasilepinti, skirti daugiau dėmesio savo grožiui, o gal pradedate atsilikti nuo greito kasdienio gyvenimo tempo, dažnai patiriate stresą, nuolat jaučiate įtampą, apleido jėgos ir nėra ūpo, Jus išgelbės SPA poilsis. Tad nedvejokite ir kuo greičiau padovanokite daugiau laiko ir ypatingo dėmesio sau bei artimam žmogui!

 

SPA POILSIO NAUDA – NEABEJOTINA 

Lotyniškas terminas SPA (lot. sanitas per aqua – „sveikata per vandenį") – tai įvairios sveikatinamosios ir grožį puoselėjančios paslaugos, teikiamos SPA centruose bei kurortuose. Paprastai SPA procedūrų pagrindas – vanduo, taip pat įvairios papildomai naudojamas medžiagos (eteriniai aliejai, mineralai, žolelės, druskos ir t. t.). Pasitelktos SPA technikos, vandens ir papildomų priemonių visuma stiprina poilsio poveikį ir padeda greičiau atsikratyti streso, nuovargio, energijos stokos ir blogos nuotaikos. Pilnai atsidavus SPA poilsiui į rankas, geresnė savijauta garantuota!

 

SPA poilsis naudingas ne tik bendrai savijautai, bet ir grožiui. Juk gražus žmogus – tai visapusiškai pailsėjęs ir sveikas žmogus. Taigi, SPA paslaugos ne visada orientuotos tik į sveikatinimą – yra daugybė populiarių procedūrų, skirtų būtent odos, kūno linijų ar veido grožiui bei jaunystei puoselėti, konkrečiai problemai palaipsniui spręsti arba ilgainiui pasiektiems rezultatams palaikyti.

 

PATRAUKLŪS SPA PASIŪLYMAI DVIEMS

Beta.lt rūpinasi Jūsų pakilia nuotaika ir gera savijauta, todėl turi paruošusi daugybę patrauklių pasiūlymų dviems asmenims. SPA pasiūlymai dviems iš tiesų aktualūs visiems: ir porai, ir šeimai, ir draugams, ir įsimylėjėliams, net ir vienam, – tereikia rasti laiko poilsiui geriausiuose Lietuvos SPA viešbučiuose Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose, Molėtuose, Palangoje ir kituose miestuose. Paprastai į poilsio su SPA pasiūlymų kainą būna įskaičiuota nakvynė ar net kelios, SPA procedūrų programos, apsilankymai baseinų ir pirčių erdvėse, įvairių tipų maitinimas, kitos reikalingos paslaugos. Populiariausi – SPA pasiūlymai dviems asmenims arba šeimai su galimybe pasirinkti poilsio trukmę. 

 

Be to, Beta.lt SPA pasiūlymai dviems – tai ne tik viešnagės viešbučiuose ir sanatorijose su SPA paslaugomis, bet ir pavienės profesionalios SPA procedūros bei atpalaiduojantys ritualai, pvz.: SPA ritualas INDIJOS MAGIJA, karališkas dienos SPA dviems, prabangus SHANTI SPA ritualas su rožių aromatais, sūkurinė vonia ir viso kūno masažai su rožių aliejumi, šokoladinis SPA ritualas, POILSIO AKIMIRKA dviems – pirties ir sūkurinės vonios malonumai, SPA ritualas KARALIŠKOS AKIMIRKOS DVIESE, SPA procedūros GEIŠA ir SAMURAJUS... Tokiomis procedūromis abu asmenys/pora mėgaujasi kartu vienu metu, dažniausiai vienoje erdvėje. 

 

KUPONAS – DOVANA VISOMS PROGOMS

Kategorijose SPA POILSIS ir SPA PROCEDŪROS sau tinkamą pasiūlymą ras visi, norintys pasilepinti, kokybiškai pailsėti ir pasirūpinti savo bei artimo žmogaus sveikata, grožiu bei gera savijauta. Be to, Beta.lt dovanų čekis poilsiui su SPA arba konkreti procedūra – tai geriausia, ką galima padovanoti mylimam žmogui arba pažįstamai porai. Jį įsigyti paprasta internetu, todėl ir padovanoti galima iškart!

 

Beta.lt rekomenduojami SPA pasiūlymai – visapusiškam Jūsų ir artimo žmogaus poilsiui, tad nepraleiskite progos įsigyti kuponą su akcija ir pasilepinti dviese pigiau.