Privatus, ramus ir jėgas grąžianantis poilsis, kūną ir mintis atpalaiduojantys SPA malonumai, gerą savijautą puoselėjantys ritualai, terapijos, dienos programos... Ir viskas tik dviem! Būtent taip poros apibūdina savo lūkesčius, kai planuoja bent trumpam pabėgti iš namų ir pasimėgauti romantiškomis poilsio akimirkomis dviese. Maloniu poilsiu be jokių rūpesčių bei jaukiomis nakvynėmis rūpinasi ir pasilepinti poras kviečia šiuolaikiški Lietuvos SPA centrai, viešbučiai ir modernios sanatorijos, įsikūrusios tiek lietuvių, tiek svečių iš užsienio pamėgtuose bei populiariuose kurortiniuose miestuose ir ne tik. Tad nėra ką galvoti – padovanokite sau ir mylimam žmogui pavydėtiną SPA poilsį bet kuriuo metų laiku!

 

SPA POILSIS – TOBULAS PASIRINKIMAS PORAI 

Tikrai nesuklysite romantiškam pasimatymui pasirinkę SPA dviems su nakvyne vietoje eilinės vakarienės restorane... Ir visai nesvarbu, kiek tai truktų, – keletą valandų, visą dieną ar net kelias, o gal bus suplanuotas puikus savaitgalis su romantiška programa SPA paslaugas teikiančioje įstaigoje bet kuriame mieste. SPA poilsis dviese – ne tik romantiškas, intymus bei suartinantis, bet ir naudingas tiek savijautai, tiek grožiui. Juk SPA paslaugos ne visada skirtos tik sveikatai gerinti: galima rinktis procedūras, kurios padeda efektyviai puoselėti odos, kūno ar veido grožį, palaiko jaunystę ir neleidžia jai blėsti – tarsi pristabdo laiką, padeda spręsti tam tikras konkrečias problemas (pvz., nugaros skausmai, celiulitas, nuovargis, prasta miego kokybė ir pan.) arba palaiko ilgai siektus ir pagaliau įgyvendintus rezultatus. Be to, SPA poilsis neatsiejamas nuo vandens, tad kiekvienas SPA poilsio pasiūlymas bus susijęs ir su juo, juk vanduo, teigiamai veikiantis ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės, – tai geros savijautos pagrindas. Taigi, įvairių SPA technikų, vandens malonumų, papildomų priemonių ir, žinoma, jaukios aplinkos visuma padeda greitai atsiriboti nuo rūpesčių ir kasdienybės, akimirksniu dingsta stresas, nebekamuoja nuovargis, energijos stoka ir bloga nuotaika – ore sklando romantika ir džiugina vidinė ramybė. Galima drąsiai teigti, kad graži pora – tai darni visapusiškai pailsėjusių, laimingų ir vienas kitą mylinčių žmonių sąjunga, tad lepinkitės SPA erdvėse kuo dažniau. Tai į naudą kiekvienam, ypač poroms!

 

SPA DVIEMS SU NAKVYNE IR BE JOS – VILIOJANTYS PASIŪLYMAI

Beta.lt ypatingą dėmesį skiria poroms – gerai jų nuotaikai, smagiam laisvalaikiui ir gerai savijautai. Būtent todėl portale netrūksta patrauklių pasiūlymų, skirtų dviejų asmenų poilsiui, – tereikia stabtelėti ir užimtoje kasdienybėje rasti laiko sau bei šalia esančiam. Daugybę kokybiško poilsio galimybių su nakvynėmis – ir paprastesnių, ir prabangesnių – kartu su Beta.lt siūlo patikimi partneriai, populiariausiais tituluojami Lietuvos SPA viešbučiai Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose, Molėtuose, Palangoje, Vilniuje ir kituose miestuose. Paprastai į poilsio su SPA pasiūlymų kainą būna įskaičiuota nakvynė ar net kelios, SPA procedūrų programos, apsilankymai baseinų ir pirčių erdvėse, įvairių tipų maitinimas, kitos papildomos paslaugos.  

 

Be to, labai vilioja ir kiti poroms subalansuoti Beta.lt pasiūlymai – ne tik kelių naktų viešnagės viešbučiuose ir sanatorijose su SPA paslaugomis. Pigiau siūlomos ir pavienės profesionalios SPA procedūros bei atpalaiduojantys ritualai, pvz.: porai skirtas SPA ritualas INDIJOS MAGIJA, karališka dienos programa su SPA dviem pajūryje, prabangus SHANTI SPA ritualas su rožių aromatais, sūkurinė vonia ir viso kūno masažai su rožių aliejumi, šokoladinis SPA ritualas, POILSIO AKIMIRKA dviems – pirties ir sūkurinės vonios malonumai, SPA ritualas KARALIŠKOS AKIMIRKOS DVIESE, SPA procedūros GEIŠA ir SAMURAJUS... Tokiomis procedūromis du asmenys paprastai mėgaujasi kartu vienu metu, neretai  net toje pačioje patalpoje. 

 

BETA.LT KUPONAS – PUIKI DOVANA BET KURIA PROGA

Reikia dovanos? Ne bėda! Kategorijose SPA POILSIS ir SPA PROCEDŪROS asmeninius poreikius ir tikslus atitinkantį pasiūlymą ras visi, norintys palepinti save ir kitus, taip pat trokštantys pasimėgauti kokybišku poilsiu ir tokiu pat nudžiuginti esančius šalia bei besirūpinantys savo ir artimo žmogaus sveikata, grožiu bei gera savijauta. Beta.lt dovanų čekis poilsiui su SPA arba bet kuri kita procedūra/paslauga – tai geriausia, ką galima padovanoti mylimam žmogui arba pažįstamai porai. Svarbiausia, įsigyti labai paprasta ir greita internetu, todėl kuponas ypač praverčia „paskutinės minutės" atvejais, kai dovanos reikia čia ir dabar. 

 

SPA poilsis dviese – puiki galimybė ne tik jaukiai patingėti, bet ir sutvirtinti tarpusavio ryšį, pažadinti galbūt priblėsusius jausmus, pakurstyti aistrą ir namo sugrįžti įgavus naujų jėgų. Tad neatidėliokite ir pasinaudokite proga įsigyti kuponą su akcija – dviese lepinsitės kur kas pigiau!