Kada paskutinįkart kvietėte savo tėvus, senelius visavertiškai pailsėti ir pasisveikatinti atokiau nuo miesto triukšmo? Sanatorijos senjorams dažnai asocijuojasi su prabanga, ir, nors mielai praleistų savaitgalį ar savaitę moderniame sveikatingumo centre, nuostabios kurortų gamtos apsuptyje, tikrai ne kiekvienas išdrįsta tokį norą išsakyti, ir nenori leisti pinigų. Tad senjorams kviečiame įteikti tai, ką įsigyti patiems jiems būtų finansiškai sunku arba nedrąsu – sveikatinamąjį poilsį vienoje daugelio Lietuvos sanatorijų. Perkant per Beta.lt šitokia dovana jums gali atsieiti gerokai pigiau, nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo – fantastiški pasiūlymai su akcija poilsiui sanatorijose atsiranda kone kasdien, tad nieko nelaukite, čiupkite patikusį variantą ir investuokite į geresnių tėvų ir/ar senelių fizinę bei emocinę sveikatą.

 

Šiuolaikinės sanatorijos jau seniai neprimena to, ką dar prieš 10-15 metų buvome įpratę vadinti gydyklomis. Šiandien poilsis moderniose sanatorijose prilyginamas viešnagei prabangiame SPA komplekse, nes sanatorijų teikiamų paslaugų asortimente rasite tiek sveikatinimo bei reabilitacinio gydymo programas, tiek su atpalaiduojančiais SPA malonumais asocijuojamas procedūras: viso kūno masažus, grožio ir odos atjauninimo ritualus ir kita. Čia laukiami ir turintys sveikatos problemų, ir emociškai pavargę, ir paprasčiausiai pabėgimo nuo buities trokštantys senjorai. Sanatorijos senjorams subalansuoja programas taip, kad svečiai gautų ir tam tikros problemos gydymui pritaikyto fizinio krūvio, ir malonaus laiko vandens erdvėse. Galima būti garantuotiems, kad pusdienis tikrai bus praleistas naudingai ir turiningai, o štai likusį laiką senjorai galės išnaudoti pasivaikščiojimams po kurortą, poilsiui paplūdimyje ir kitoms pramogoms. Sanatorijose paprastai užtikrinamas pilnas (trijų kartų) maitinimas, pagalba ir individualus dėmesys visos viešnagės metu. Sanatorijose dirbantys specialistai siekia padėti žmonėms kuo greičiau pasveikti ir atgauti jėgas po operacijų, traumų ir užklupusių ligų.

 

PABĖGIMUI NUO RUTINOS LĖKTUVO BILIETŲ NEREIKIA

Garsios Lietuvos sanatorijos senjorams teikia paslaugas gražiausiuose Lietuvos miestuose: Palangoje, Druskininkuose ir Birštone. Tarp poilsiautojų mėgstamiausių – ant Baltijos jūros kranto įsikūręs ,,Energetikas’’, viena moderniausių Baltijos regione pripažinta ,,UPA Medical SPA’’, puikų kainos ir kokybės santykį siūlanti sanatorija ,,Belorus’’, ir daugybė kitų Beta.lt asortimente siūlomų sveikatos centrų. Dvejojate, kuris sveikatinimo programos kuponas labiausiai patiktų jūsų artimiems žmonėms? Išeitis labai paprasta – įteiktas partnerio arba Beta.lt dovanų čekis suteiks galimybę pačiam pasirinkti, kada ir kokias paslaugas užsisakyti.

 

Pasirūpinti senjorų sveikata su Beta.lt dar niekuomet nebuvo pigiau ir patogiau!