Ar nustebsite sužinoję, kad bene žymiausias ir mylimiausias Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros yra balneologinis kurortas?

 

Balneologija tai sudėtingas mokslas apie gėlo ir jūros vandens, mineralinių šaltinių, saulės spindulių ir klimato poveikį ir panaudojimą gydymo ir sveikatinimo tikslais, siekiant sujungti tradicinius ir moderniuosius gydymo būdus ir pagerinti sveikatą. Balto smėlio paplūdimiai, kopos, saulė, tyras oras ir ošiančios žalios pušys, padaro Palangą viena gražiausių vietų Lietuvoje, o oras prisotintas jodo ir pušų aromato leidžia akimirksniu džiaugtis geresne nuotaika. Taigi nenuostabu, kad suaugusiųjų ir vaikų sanatorijos Palangoje tikrai klesti. Miestas skendi žalumoje, o Palangos sanatorijos jau daugybę metų padeda atgauti sveikatą ir darbingumą daugeliui žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių.

 

Palangos sanatorija Energetikas – mažas sveikatinimo miestelis

Sveikatos centras Energetikas, kaip ir kitos gydomosios sanatorijos Palangoje, vadovaujasi dar Hipokrato suformuluotu teiginiu „pati gamta gydo". Energetikas - mažas, pušynų apsuptas, sveikatos miestelis, kur jau beveik keturis dešimtmečius puoselėjamos sveikatinimo tradicijos, kuriomis su malonumu naudojasi lietuviai ir užsienio svečiai.

 

Šis modernus reabilitacijos centras yra įsikūręs visai šalia Palangos, o pati gamta, rodos Palangos sanatorijos suaugusiems naudai, sukūrė tobulas sąlygas sveikimui ir sveikatinimui. Žmogaus organizmo funkcionavimui būtinas jodas, tačiau daugelio Lietuvos regionų žmonės stokoja šio svarbaus elemento. Laimei pajūryje jo gauname į valias, su kiekvienu įkvėpimu. O jūros bangų mūša, šilta pajūrio saulė ir ošiančios pušys veikia raminančiai ir gerina psichologinę būseną.

 

Tačiau ne viskas čia patikima gamtai – didžiumą darbo padaro patyrusių, aukštos kvalifikacijos Energetiko gydytojų ir medicininio personalo komanda. Puikios paslaugos pigiau ir profesionalus aptarnavimas pritraukia daugybę lankytojų, juk gydytojo parinktos, būtent jūsų poreikius ir sveikatos būklę atitinkančios, gydymo procedūros ir jų trukmė daro stebuklus!

 

Todėl pagalvokite gal dovanų kuponas puikiausia kaina gali būti kažkieno iš artimųjų svajonių dovana? 

 

Sanatorija Gradiali Palangoje – puikus pasirinkimas kiekvienam

Sanatoriją Gradiali (kuri anksčiau vadinosi sanatorija Žvorūnė) Palanga apdovanojo viskuo, ką geriausia turėjo: gamtos prieglobsčiu, pušynų siūbavimu ir visai šalia sanatorijos Palangoje ošiančia Baltijos jūra. Sanatorijoje Gradiali rasite reabilitacinio gydymo ir sveikatinimo paslaugas, ramybę ir išskirtinį poilsį sanatorijoje. Jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras ir daugiau kaip šimtas sveikatinimo ir grožio procedūrų, leis jums puikiai pailsėti ir pasirūpinti savo sveikata ir poilsiu.

 

Čia laukiamos tiek šeimos su vaikais ar poros, tiek svečiai, mėgstantys ilsėtis pavieniui. Geriausi pasiūlymai internetu leis lankytis pačia geriausia kaina, belieka nutarti keliese vyksite! Profesionalus personalas pasirengęs padėti, jei jus kamuoja judamojo atramos aparato pažeidimai, endokrininės sistemos ligos, nervų sistemos ligos, virškinimo sistemos ar ginekologinės ligos, kvėpavimo sistemos ligos, kraujotakos sistemos ligos ir kiti sunkesni ar lengvesni sutrikimai.

 

Lankytis maloniai kviečia tiek po sudėtingų operacijų, traumų ar lėtinių ligų paūmėjimo, tiek norint tiesiog  pailsėti, atsigauti ir sustiprinti  sveikatą - sanatorijos medicinos personalo komanda pasirengusi priimti labai skirtingų poreikių turinčius lankytojus. Gydytojai reabilitologai, kineziterapeutai, masažuotojai, psichologas, ergoterapeutas, logopedas bei kiti specialistai ir slaugytojai padės, taikydami jums tinkamiausias ilgalaikes bei trumpalaikes gydymo ir sveikatinimo programas. Taip pat jei vilioja sanatorijos Palangoje su maitinimu, tai apsilankę sanatorijoje Gradiali Palangoje rasite ir tai! Restoranas Pineta, kur jūsų lauks aukščiausios kokybės standartus atitinkantys, nuostabaus skonio patiekalai, gaminami pagal europietiškos virtuvės tradicijas, maloniai laukia jūsų.

 

Daug klientų grįždami jau žino kokias programas norėtų patirti. Pavyzdžiui programa „Sveika nugara" – sukurta, kad padėtų jums išvengti nugaros skausmo: jos metu sanatorijos specialistai išmokys jus atsipalaiduoti, taisyklingai mankštintis bei masažais sustiprins stuburą laikančius raumenis. Po procedūros galite tikėtis nugaros skausmo išvengti be vaistų pagalbos, o pasivaikščiojimai pajūrio pušynais tai „namų darbai" kuriuos norėsite atlikti visos viešnagės metu!

 

Gražioji Palanga: Linas sanatorija 

Šiaurinėje Palangos miesto dalyje, važiuojant Šventosios kryptimi, paplūdimio pušyno prieglobstyje, rasite vieną iš moderniausių šalies reabilitacijos centrų. Taip tai Palangos Linas, įkurtas 1978 metais ir nuo tada išlaikęs geriausias sanatorinio gydymo tradicijas.

 

Čia atvykti galite tiesiog pailsėti ir pasinaudoti viešbučio teikiamomis paslaugomis, o galite ir pasigydyti. Viešbutis - reabilitacijos centras įsikūręs patogioje, gražioje ir ramioje vietoje, visai netoli Baltijos jūros. Jį rasite pušų apsuptyje, kur tyras oras, žalios pušys metų metus vilioja lietuvius ir užsienio svečius.

 

Ir visai neperdedame sakydami, kad vieta tiesiog nuostabi – jūra vos už  700 metrų, o nuo Palangos centro – vos trys kilometrai. Atvykti galite ir po vieną (Lino sanatorijoje rasite puikius vienviečius kambarius) ir su šeima ar artimu žmogumi (romantiškam laikui praleisti sanatorija siūlo Liukso tipo kambarius). O ką jau kalbėti, kad vienos žymiausių Palangos sanatorijos akcijos tiesiog pribloškia!

 

Kas gi daro Liną tokiu patraukliu lankytojams? Pirmiausia tai stuburo skausmo gydymo ir diagnostikos centras. Jei kenčiate dėl nugaros ar sprando skausmų (kurių priežastys gali būti diskų išvaržos; degeneracinė stuburo tarpslankstelinių diskų liga; sėdmeninio nervo skausmai ir gausybė kitų sutrikimų) patyrusi specialistų komanda padės jums atgauti darbingumą ir vėl jaustis puikiai bei džiaugtis judesių laisve!

 

Palanga turtinga viskuo, ko reikia kurortui, nuostabiam jūsų poilsiui ir sveikatinimui. Taigi nenuostabu, kad čia gausu sanatorijų ir gydymo įstaigų. Jau minėtos sanatorijos Palangoje kaip Palangos Linas, Gradialis Palangoje, o taip pat ir sanatorija Palangoje Baltija, sanatorija Pušynas palangoje, sanatorija Jūratė Palangoje, sanatorija Žilvinas Palanga, sanatorija Vyturys Palanga ir kitos nuostabios įstaigos varžosi dėl galimybės padėti jums sveikstant ir jaučiantis puikiai.


Belieka pasirinkti geriausią kuponą pigiau ir vykti į Palangą sanatoriniam poilsiui!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Vaikų gimtadieniai Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Klaipėdoje Pramogos Palangoje Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: