Ar nustebsite sužinoję, kad bene žymiausias ir mylimiausias Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros yra balneologinis kurortas?

 

Balneologija tai sudėtingas mokslas apie gėlo ir jūros vandens, mineralinių šaltinių, saulės spindulių ir klimato poveikį ir panaudojimą gydymo ir sveikatinimo tikslais, siekiant sujungti tradicinius ir moderniuosius gydymo būdus ir pagerinti sveikatą. Balto smėlio paplūdimiai, kopos, saulė, tyras oras ir ošiančios žalios pušys, padaro Palangą viena gražiausių vietų Lietuvoje, o oras prisotintas jodo ir pušų aromato leidžia akimirksniu džiaugtis geresne nuotaika. Taigi nenuostabu, kad suaugusiųjų ir vaikų sanatorijos Palangoje tikrai klesti. Miestas skendi žalumoje, o Palangos sanatorijos jau daugybę metų padeda atgauti sveikatą ir darbingumą daugeliui žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių.

 

Palangos sanatorija Energetikas – mažas sveikatinimo miestelis

Sveikatos centras Energetikas, kaip ir kitos gydomosios sanatorijos Palangoje, vadovaujasi dar Hipokrato suformuluotu teiginiu „pati gamta gydo". Energetikas - mažas, pušynų apsuptas, sveikatos miestelis, kur jau beveik keturis dešimtmečius puoselėjamos sveikatinimo tradicijos, kuriomis su malonumu naudojasi lietuviai ir užsienio svečiai.

 

Šis modernus reabilitacijos centras yra įsikūręs visai šalia Palangos, o pati gamta, rodos Palangos sanatorijos suaugusiems naudai, sukūrė tobulas sąlygas sveikimui ir sveikatinimui. Žmogaus organizmo funkcionavimui būtinas jodas, tačiau daugelio Lietuvos regionų žmonės stokoja šio svarbaus elemento. Laimei pajūryje jo gauname į valias, su kiekvienu įkvėpimu. O jūros bangų mūša, šilta pajūrio saulė ir ošiančios pušys veikia raminančiai ir gerina psichologinę būseną.

 

Tačiau ne viskas čia patikima gamtai – didžiumą darbo padaro patyrusių, aukštos kvalifikacijos Energetiko gydytojų ir medicininio personalo komanda. Puikios paslaugos pigiau ir profesionalus aptarnavimas pritraukia daugybę lankytojų, juk gydytojo parinktos, būtent jūsų poreikius ir sveikatos būklę atitinkančios, gydymo procedūros ir jų trukmė daro stebuklus!

 

Todėl pagalvokite gal dovanų kuponas puikiausia kaina gali būti kažkieno iš artimųjų svajonių dovana? 

 

Sanatorija Gradiali Palangoje – puikus pasirinkimas kiekvienam

Sanatoriją Gradiali (kuri anksčiau vadinosi sanatorija Žvorūnė) Palanga apdovanojo viskuo, ką geriausia turėjo: gamtos prieglobsčiu, pušynų siūbavimu ir visai šalia sanatorijos Palangoje ošiančia Baltijos jūra. Sanatorijoje Gradiali rasite reabilitacinio gydymo ir sveikatinimo paslaugas, ramybę ir išskirtinį poilsį sanatorijoje. Jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras ir daugiau kaip šimtas sveikatinimo ir grožio procedūrų, leis jums puikiai pailsėti ir pasirūpinti savo sveikata ir poilsiu.

 

Čia laukiamos tiek šeimos su vaikais ar poros, tiek svečiai, mėgstantys ilsėtis pavieniui. Geriausi pasiūlymai internetu leis lankytis pačia geriausia kaina, belieka nutarti keliese vyksite! Profesionalus personalas pasirengęs padėti, jei jus kamuoja judamojo atramos aparato pažeidimai, endokrininės sistemos ligos, nervų sistemos ligos, virškinimo sistemos ar ginekologinės ligos, kvėpavimo sistemos ligos, kraujotakos sistemos ligos ir kiti sunkesni ar lengvesni sutrikimai.

 

Lankytis maloniai kviečia tiek po sudėtingų operacijų, traumų ar lėtinių ligų paūmėjimo, tiek norint tiesiog  pailsėti, atsigauti ir sustiprinti  sveikatą - sanatorijos medicinos personalo komanda pasirengusi priimti labai skirtingų poreikių turinčius lankytojus. Gydytojai reabilitologai, kineziterapeutai, masažuotojai, psichologas, ergoterapeutas, logopedas bei kiti specialistai ir slaugytojai padės, taikydami jums tinkamiausias ilgalaikes bei trumpalaikes gydymo ir sveikatinimo programas. Taip pat jei vilioja sanatorijos Palangoje su maitinimu, tai apsilankę sanatorijoje Gradiali Palangoje rasite ir tai! Restoranas Pineta, kur jūsų lauks aukščiausios kokybės standartus atitinkantys, nuostabaus skonio patiekalai, gaminami pagal europietiškos virtuvės tradicijas, maloniai laukia jūsų.

 

Daug klientų grįždami jau žino kokias programas norėtų patirti. Pavyzdžiui programa „Sveika nugara" – sukurta, kad padėtų jums išvengti nugaros skausmo: jos metu sanatorijos specialistai išmokys jus atsipalaiduoti, taisyklingai mankštintis bei masažais sustiprins stuburą laikančius raumenis. Po procedūros galite tikėtis nugaros skausmo išvengti be vaistų pagalbos, o pasivaikščiojimai pajūrio pušynais tai „namų darbai" kuriuos norėsite atlikti visos viešnagės metu!

 

Gražioji Palanga: Linas sanatorija 

Šiaurinėje Palangos miesto dalyje, važiuojant Šventosios kryptimi, paplūdimio pušyno prieglobstyje, rasite vieną iš moderniausių šalies reabilitacijos centrų. Taip tai Palangos Linas, įkurtas 1978 metais ir nuo tada išlaikęs geriausias sanatorinio gydymo tradicijas.

 

Čia atvykti galite tiesiog pailsėti ir pasinaudoti viešbučio teikiamomis paslaugomis, o galite ir pasigydyti. Viešbutis - reabilitacijos centras įsikūręs patogioje, gražioje ir ramioje vietoje, visai netoli Baltijos jūros. Jį rasite pušų apsuptyje, kur tyras oras, žalios pušys metų metus vilioja lietuvius ir užsienio svečius.

 

Ir visai neperdedame sakydami, kad vieta tiesiog nuostabi – jūra vos už  700 metrų, o nuo Palangos centro – vos trys kilometrai. Atvykti galite ir po vieną (Lino sanatorijoje rasite puikius vienviečius kambarius) ir su šeima ar artimu žmogumi (romantiškam laikui praleisti sanatorija siūlo Liukso tipo kambarius). O ką jau kalbėti, kad vienos žymiausių Palangos sanatorijos akcijos tiesiog pribloškia!

 

Kas gi daro Liną tokiu patraukliu lankytojams? Pirmiausia tai stuburo skausmo gydymo ir diagnostikos centras. Jei kenčiate dėl nugaros ar sprando skausmų (kurių priežastys gali būti diskų išvaržos; degeneracinė stuburo tarpslankstelinių diskų liga; sėdmeninio nervo skausmai ir gausybė kitų sutrikimų) patyrusi specialistų komanda padės jums atgauti darbingumą ir vėl jaustis puikiai bei džiaugtis judesių laisve!

 

Palanga turtinga viskuo, ko reikia kurortui, nuostabiam jūsų poilsiui ir sveikatinimui. Taigi nenuostabu, kad čia gausu sanatorijų ir gydymo įstaigų. Jau minėtos sanatorijos Palangoje kaip Palangos Linas, Gradialis Palangoje, o taip pat ir sanatorija Palangoje Baltija, sanatorija Pušynas palangoje, sanatorija Jūratė Palangoje, sanatorija Žilvinas Palanga, sanatorija Vyturys Palanga ir kitos nuostabios įstaigos varžosi dėl galimybės padėti jums sveikstant ir jaučiantis puikiai.


Belieka pasirinkti geriausią kuponą pigiau ir vykti į Palangą sanatoriniam poilsiui!

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su draugais?add

Jeigu turite būrį gerų draugų, su kuriais Jums miela leisti laisvalaikį keliaujant po Lietuvą ar Europos šalis, tačiau nemėgstate daug laiko gaišti viešbučio paieškoms, kreipkitės pagalbos į BETA.LT portalą, čia POILSIO kategorijos ekrano kairėje pusėje yra filtrai. Kiekvieną kartą, kai pasirinksite norimą filtrą, puslapis automatiškai Jums pateiks čia esamus viešbučių pasiūlymus. Jeigu konkrečiai esate suplanavę būsimą poilsio vietą bei datą, o pasirinkto viešbučio pasiūlymas turi užrašą GALIMA REZERVACIJA, siūlome negaišti laiko ir užsakyti poilsį viešbutyje naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti jums palankią datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už jį ir laukti ateinant poilsio dienos. Jeigu poilsio laikotarpio nesate griežtai suplanavę arba norite dovanoti nakvynę kitiems, pirkite pasirinktus viešbučių pasiūlymus, naudodami Į KREPŠELĮ funkciją. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Ar galiu keisti poilsio datas?add

Kartais gyvenime nutinka situacijų, kai netikėtumai ima ir sugriauna mūsų planus. Nuo to nėra apsaugotas ir ankstyvas laisvalaikio planavimas. Jei Jums kažkas panašaus nutiktų, nenusiminkite, nes poilsiavimo laikotarpio datas prireikus galima keisti. Aišku, jeigu tokios sąlygos yra numatytos poilsio pasiūlyme. Šios sąlygos neretai priklauso ir nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar kurioje nors užsienio šalyje. Jeigu įsigijote poilsį Lietuvoje, pasinaudoję funkcija PIRKTI PER REZERVACIJĄ, poilsio datos keisti negalima arba tai galima padaryti tik susisiekus su poilsio paslaugos tiekėju. Jeigu įsigijote poilsinę kelionę užsienyje, tada atidžiai perskaitykite poilsinės kelionės užsakymo dokumentus ir kelionės organizatoriaus pateiktas sąlygas. Po to atsižvelkite į tai, kiek dienų liko iki planuojamos poilsinės kelionės pradžios ir nurodykite pateisinamą poilsinės kelionės užsienyje keitimo priežastį. Poilsio pasiūlymų datų pakeitimai gali būti papildomai apmokestinami, jei tai buvo numatyta pasiūlymo keitimo sąlygose.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos