Druskininkų kurortas turi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu tradicijas. Dideli ir maži, sunkiai sergantys ir tiesiog darbingumą praradę Lietuvos ir užsienio gyventojai vyksta čia atgauti jėgas. Juk nenuostabu, sanatorinis gydymas – tai gydymas, kuris paremtas natūralių gamtos sveikatinančių veiksnių integravimu į šiuolaikinę mediciną ir senųjų tradicijų bei moderniųjų technologijų samplaika, kuri ir padeda sugrąžinti gerą savijautą ir leidžia išvengti sveikatos problemų.


Žmogaus kūną gali kamuoti gausybė negalavimų, o daugelis ligų gali turėti ūmias ir remisijos būsenas. Kartais ūmios problemos praeina, tačiau liekamieji reiškiniai apsunkina gyvenimą, čia į pagalbą skuba sanatorija Lietuva Druskininkuose, sanatorija Dainava Druskininkuose, sanatorija Druskininkuose Saulutė, sanatorija Nemunas Druskininkuose, sanatorija Pušynas Druskininkuose, sanatorija Draugystė Druskininkuose, sanatorija Žilvinas Druskininkuose ir daug kitų puikių sanatorijų. Visas jas jungia bendras tikslas – padėti atstatyti sveikatą ir puikią savijautą. Suaugusiųjų ir vaiku sanatorijos Druskininkuose naudoja klimatoterapiją, balneoterapiją ir peloidoterapiją, o šių procedūrų naudą dar sustiprina judesys, pasivaikščiojimas, mineralinis vanduo, masažas ir psichoterapija.


Bet kas gi yra minėti egzotiški pavadinimai ir kuo gi sanatorijos Druskininkuose nustebins atvykusius?


Klimatoterapija - tai organizmo poveikis išorės veiksniais - saule, oro temperatūra, drėgme, vėju. Gydyme šie veiksniai pasitarnauja atkuriant organizmo ryšius su išorine aplinka. O Druskininkų kurorte tam tikrai puikios sąlygos!


Balneoterapija - tai gydymas mineraliniu vandeniu. Druskininkai garsėja savo versmėmis, kurios dėl savo ypatingos cheminės sudėties, teigiamai veikia sutrikusias organizmo funkcijas ir nuostabiai padeda imuniteto stiprinimui, gydymui bei reabilitacijai.


Peloidoterapija - tai gydymas fangoparafinu ir gydomuoju purvu.


Šios ir kitos procedūros bus panaudotos, kad vėl jaustumėtės nuostabiai, belieka pasirinkti kuri sanatorija Druskininkuose pelnys jūsų simpatijas ir suvilios sanatorinio gydymo atostogoms.

Sanatorija Eglė Druskininkuose – kainos ir ilgametės tradicijos verčiančios sugrįžti

Eglės sanatorija Druskininkuose išlaikė ilgametes gydymo ir kurortinio sveikatinimo tradicijas ir savo lankytojams gali pasiūlyti daugybę įvairių gydymo ir sveikatinimo procedūrų. Šimtmečius kurortą garsinę natūralūs ištekliai ir turtai pritaikyti gydymui - nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens procedūrų, iki inovatyvių fizioterapijos bei kineziterapijos procedūrų bei užsiėmimų – padeda lankytojams atgauti puikią savijautą. Ir kodėl gi nepadės, kai senoviniai gydymo būdai kaip mineralinis vanduo ir gydomasis purvas sudera su šiuolaikinėmis technologijomis ir leidžia stiprinti organizmą ir net visapusiškai gydyti įvairius susirgimus.


Sanatorinis gydymas pagrįstas natūraliais veiksniais, suderintais su šiuolaikinės medicinos tendencijomis tikrai veikia! Todėl čia atvyksta ir norintys gydytis, ir sustiprėti bei atgauti darbingumą bei puikią savijautą. Nenuostabu, juk Druskininkų sanatorijos kainos visada puikios, o rami kurorto aplinka padeda produktyviai pailsėti ir atstatyti psichologinę pusiausvyrą.


Atvykę į Eglės sanatoriją, rinktis galėsite iš gausybės procedūrų, tačiau kad pajustumėte tikrąją gydymo naudą ir visapusiškai sustiprintumėte savo sveikatą, jūsų organizmo ištyrimui ir būklės įvertinimui, bus pasitelktos diagnostinės procedūros bei kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Atraskite visą pasaulį po vienus stogu - Grand SPA Lietuva

Sanatorijos Druskininkuose tai ne tik proga pailsėti ir pasigydyti, bet ir praleisti progą visai atskirame pasaulyje. Pasaulyje? Taip, Grand SPA Lietuva pasaulyje! Čia rasite apsistojimo galimybes bet kokiam skoniui: apartamentinį 4 žvaigždučių viešbutį Dzūkija, šiuolaikišką ir modernų 4 žvaigždučių viešbutį Druskininkai (su prezidentiniais apartamentais) ar modernų 3 žvaigždučių PLIUS viešbutį Lietuva – visi jie įsikūrę Druskininkų centre, Grand SPA Lietuva komplekse ir maloniai pasitiks jus, jei išsiilgote gerų emocijų. Juk čia pasiūlymai visada patrauklia kaina!


Atvykite sanatoriniam poilsiui Druskininkuose su procedūromis pačiame, senąsias gydymo mineraliniu vandeniu tradicijas puoselėjančio, kurorto centre įsikūrusiame prabangaus Grand SPA Lietuva komplekse. Čia rasite ilgą plaukimo baseiną, žaismingų bangų, jūros bangų baseine, galėsite paplaukioti nešami sraunios kalnų upės ir skrieti žemyn įspūdinga nusileidimo trasa. Visa tai jums pasiūlys Grand SPA Lietuva, o taip pat čia ir sūkurinės vonios, saugus šeimyninis kalnelis, natūralaus mineralinio vandens baseinas, garinė, lauko, infraraudonųjų spindulių ar suomiška pirtis ir dar daug daug visko! Būtinai išmėginkite aukščiausios kokybės gydymo ir sveikatinimo bei SPA procedūras, bene vienintelį Lietuvoje gintaro kambarį, kineziterapiją, masažus, efektyviausias grožio bei terapijos procedūras ir kitas puikias pramogas Grand SPA Lietuva vandens parke!


Beje, nepamirškite, kad galbūt būtent Grand SPA Lietuva dovanų kuponas ar kitas kuponas su raktažodžiu „gydyklos Druskininkai" yra ta dovana, kurią labiausiai norėtų gauti dovanų jūsų artimieji!

Tobulam poilsiui kviečią SPA VILNIUS Druskininkai

SPA VILNIUS tai vieta, kur sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, nuostabios gydomosiomis programos, SPA baras, restoranas, 4+ žvaigždučių viešbutis, laisvalaikio centras su kėgliais, smiginiu ir žiemos sodas, sutelpa po vienu stogu ir kviečia jus nepakartojamam poilsiui.


Sanatorijos Druskininkuose jus pasitiks supamos pušynų ir ežerų, bei senosiomis kurortų gydymo tradicijomis – procedūromis su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikaliosiomis voniomis. Kaip gi šioms procedūroms reikalingu mineraliniu vandeniu apsirūpina SPA VILNIUS? Tokią prabangą ir naudą sveikatai užtikrina šalia komplekso esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą ir atkeliauja aukštos mineralizacijos mineralinis vanduo. Šis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas sakoma niekuo nenusileidžia žymioms Europos gydomosioms versmėms!


Mėgaudamiesi kokybišku poilsiu gamtos apsuptyje, maloniomis sveikatinimosi procedūromis ir aukščiausios klasės aptarnavimu dar galėsite mėgautis mineralinio vandens biuvete ir tiesiai iš gręžinio atitekančiu mineraliniu vandeniu, neribotu apsilankymu mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse ir treniruoklių salėje bei daugiau nei 300 procedūrų, švediško stalo restoranu su švediško stalo tipo pusryčiais ir dar daug visko. Atvykite į SPA VILNIUS Druskininkai, ypač kai akcija internetu pasilepinti prabangiu poilsiu leis kur kas pigiau!

UPA Medical SPA Druskininkai – gamtos įkvėptas sveikatingumo centras

Jei iš gydyklos Druskininkuose tikitės, kad paliksite visus rūpesčius ir galėsite mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata, tai UPA Medical SPA Druskininkai - gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras – kaip tik ta vieta, kurios kuponų su akcija jūs ir ieškote.


Jaukūs, šviesūs, patogūs ir saugūs jie dėmesį pirmiausia skiria judamojo aparato susirgimų gydymui. Jeigu judėjimas ima kelti ne džiaugsmą, o skausmą (tai nulemti gali traumos, ligos, gyvenimo būdas, amžius ir netgi sportas) jums reikalingas poilsis, o gal jau būtina medicininė diagnostika ir individualiai jums parinktas gydymas? Visa tai ir rasite UPA Medical SPA Druskininkai, kur reabilitacija Druskininkuose bus būtent tai ko reikia!


Šiame centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. O taip pat čia ir draugiška, profesionali ir visuomet pasiruošusi jums padėti profesionalų komanda, kurios rankose jausitės tikrai patikimai ir užtikrintai.


Tiesiog privalote išmėginti gydomųjų procedūrų galią ir jūs, juk su Beta.lt sanatorijų kainos tiesiog užkeri!

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su šeima?add

Idealus variantas, kai visa šeima gali sau leisti kartu praleisti savaitgalį ar net keletą atostogų savaičių. Jei nežinote, kaip pasirengti tokiai išvykai, nenusiminkite. Išeitį iš padėties padės surasti BETA.LT. Jame rodyklę priveskite prie nuorodos POILSIS, o joje pasirinkite kategoriją POILSIS SU VAIKAIS. Čia naudokitės pasirinkimo filtrais, kad puslapis automatiškai atrinktų norimus viešbučių poilsio su šeima pasiūlymus. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Jeigu tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, viešbučio pasiūlymas turi nuorodą GALIMA REZERVACIJA, tad ja ir pasinaudokite. Taip pat siūlome įsigyti poilsį, pasinaudojus PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkcija. Lieka tik įvesti datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už būsimą paslaugą ir laukti poilsio dienų. Jeigu nesate apsisprendę dėl konkrečios poilsiavimo datos arba viešbučio pasiūlymą norite dovanoti kitai šeimai, pirkite pasirinktus kuponus, panaudodami funkciją Į KREPŠELĮ.

Ar galiu pridėti daugiau paslaugų?add

Į savo krepšelį galite pridėti neribotą skaičių įvairių paslaugų arba pramogų. Tai padaryti visai nesudėtinga, užtenka pasirinkti norimus filtrus ir panaudoti pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ. Papildomas paslaugas arba pramogas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojams, kurie yra prisiregistravę prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jiems yra suteikiama galimybė atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada yra nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis