Druskininkų kurortas turi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu tradicijas. Dideli ir maži, sunkiai sergantys ir tiesiog darbingumą praradę Lietuvos ir užsienio gyventojai vyksta čia atgauti jėgas. Juk nenuostabu, sanatorinis gydymas – tai gydymas, kuris paremtas natūralių gamtos sveikatinančių veiksnių integravimu į šiuolaikinę mediciną ir senųjų tradicijų bei moderniųjų technologijų samplaika, kuri ir padeda sugrąžinti gerą savijautą ir leidžia išvengti sveikatos problemų.


Žmogaus kūną gali kamuoti gausybė negalavimų, o daugelis ligų gali turėti ūmias ir remisijos būsenas. Kartais ūmios problemos praeina, tačiau liekamieji reiškiniai apsunkina gyvenimą, čia į pagalbą skuba sanatorija Lietuva Druskininkuose, sanatorija Dainava Druskininkuose, sanatorija Druskininkuose Saulutė, sanatorija Nemunas Druskininkuose, sanatorija Pušynas Druskininkuose, sanatorija Draugystė Druskininkuose, sanatorija Žilvinas Druskininkuose ir daug kitų puikių sanatorijų. Visas jas jungia bendras tikslas – padėti atstatyti sveikatą ir puikią savijautą. Suaugusiųjų ir vaiku sanatorijos Druskininkuose naudoja klimatoterapiją, balneoterapiją ir peloidoterapiją, o šių procedūrų naudą dar sustiprina judesys, pasivaikščiojimas, mineralinis vanduo, masažas ir psichoterapija.


Bet kas gi yra minėti egzotiški pavadinimai ir kuo gi sanatorijos Druskininkuose nustebins atvykusius?


Klimatoterapija - tai organizmo poveikis išorės veiksniais - saule, oro temperatūra, drėgme, vėju. Gydyme šie veiksniai pasitarnauja atkuriant organizmo ryšius su išorine aplinka. O Druskininkų kurorte tam tikrai puikios sąlygos!


Balneoterapija - tai gydymas mineraliniu vandeniu. Druskininkai garsėja savo versmėmis, kurios dėl savo ypatingos cheminės sudėties, teigiamai veikia sutrikusias organizmo funkcijas ir nuostabiai padeda imuniteto stiprinimui, gydymui bei reabilitacijai.


Peloidoterapija - tai gydymas fangoparafinu ir gydomuoju purvu.


Šios ir kitos procedūros bus panaudotos, kad vėl jaustumėtės nuostabiai, belieka pasirinkti kuri sanatorija Druskininkuose pelnys jūsų simpatijas ir suvilios sanatorinio gydymo atostogoms.

Sanatorija Eglė Druskininkuose – kainos ir ilgametės tradicijos verčiančios sugrįžti

Eglės sanatorija Druskininkuose išlaikė ilgametes gydymo ir kurortinio sveikatinimo tradicijas ir savo lankytojams gali pasiūlyti daugybę įvairių gydymo ir sveikatinimo procedūrų. Šimtmečius kurortą garsinę natūralūs ištekliai ir turtai pritaikyti gydymui - nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens procedūrų, iki inovatyvių fizioterapijos bei kineziterapijos procedūrų bei užsiėmimų – padeda lankytojams atgauti puikią savijautą. Ir kodėl gi nepadės, kai senoviniai gydymo būdai kaip mineralinis vanduo ir gydomasis purvas sudera su šiuolaikinėmis technologijomis ir leidžia stiprinti organizmą ir net visapusiškai gydyti įvairius susirgimus.


Sanatorinis gydymas pagrįstas natūraliais veiksniais, suderintais su šiuolaikinės medicinos tendencijomis tikrai veikia! Todėl čia atvyksta ir norintys gydytis, ir sustiprėti bei atgauti darbingumą bei puikią savijautą. Nenuostabu, juk Druskininkų sanatorijos kainos visada puikios, o rami kurorto aplinka padeda produktyviai pailsėti ir atstatyti psichologinę pusiausvyrą.


Atvykę į Eglės sanatoriją, rinktis galėsite iš gausybės procedūrų, tačiau kad pajustumėte tikrąją gydymo naudą ir visapusiškai sustiprintumėte savo sveikatą, jūsų organizmo ištyrimui ir būklės įvertinimui, bus pasitelktos diagnostinės procedūros bei kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Atraskite visą pasaulį po vienus stogu - Grand SPA Lietuva

Sanatorijos Druskininkuose tai ne tik proga pailsėti ir pasigydyti, bet ir praleisti progą visai atskirame pasaulyje. Pasaulyje? Taip, Grand SPA Lietuva pasaulyje! Čia rasite apsistojimo galimybes bet kokiam skoniui: apartamentinį 4 žvaigždučių viešbutį Dzūkija, šiuolaikišką ir modernų 4 žvaigždučių viešbutį Druskininkai (su prezidentiniais apartamentais) ar modernų 3 žvaigždučių PLIUS viešbutį Lietuva – visi jie įsikūrę Druskininkų centre, Grand SPA Lietuva komplekse ir maloniai pasitiks jus, jei išsiilgote gerų emocijų. Juk čia pasiūlymai visada patrauklia kaina!


Atvykite sanatoriniam poilsiui Druskininkuose su procedūromis pačiame, senąsias gydymo mineraliniu vandeniu tradicijas puoselėjančio, kurorto centre įsikūrusiame prabangaus Grand SPA Lietuva komplekse. Čia rasite ilgą plaukimo baseiną, žaismingų bangų, jūros bangų baseine, galėsite paplaukioti nešami sraunios kalnų upės ir skrieti žemyn įspūdinga nusileidimo trasa. Visa tai jums pasiūlys Grand SPA Lietuva, o taip pat čia ir sūkurinės vonios, saugus šeimyninis kalnelis, natūralaus mineralinio vandens baseinas, garinė, lauko, infraraudonųjų spindulių ar suomiška pirtis ir dar daug daug visko! Būtinai išmėginkite aukščiausios kokybės gydymo ir sveikatinimo bei SPA procedūras, bene vienintelį Lietuvoje gintaro kambarį, kineziterapiją, masažus, efektyviausias grožio bei terapijos procedūras ir kitas puikias pramogas Grand SPA Lietuva vandens parke!


Beje, nepamirškite, kad galbūt būtent Grand SPA Lietuva dovanų kuponas ar kitas kuponas su raktažodžiu „gydyklos Druskininkai" yra ta dovana, kurią labiausiai norėtų gauti dovanų jūsų artimieji!

Tobulam poilsiui kviečią SPA VILNIUS Druskininkai

SPA VILNIUS tai vieta, kur sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, nuostabios gydomosiomis programos, SPA baras, restoranas, 4+ žvaigždučių viešbutis, laisvalaikio centras su kėgliais, smiginiu ir žiemos sodas, sutelpa po vienu stogu ir kviečia jus nepakartojamam poilsiui.


Sanatorijos Druskininkuose jus pasitiks supamos pušynų ir ežerų, bei senosiomis kurortų gydymo tradicijomis – procedūromis su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikaliosiomis voniomis. Kaip gi šioms procedūroms reikalingu mineraliniu vandeniu apsirūpina SPA VILNIUS? Tokią prabangą ir naudą sveikatai užtikrina šalia komplekso esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą ir atkeliauja aukštos mineralizacijos mineralinis vanduo. Šis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas sakoma niekuo nenusileidžia žymioms Europos gydomosioms versmėms!


Mėgaudamiesi kokybišku poilsiu gamtos apsuptyje, maloniomis sveikatinimosi procedūromis ir aukščiausios klasės aptarnavimu dar galėsite mėgautis mineralinio vandens biuvete ir tiesiai iš gręžinio atitekančiu mineraliniu vandeniu, neribotu apsilankymu mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse ir treniruoklių salėje bei daugiau nei 300 procedūrų, švediško stalo restoranu su švediško stalo tipo pusryčiais ir dar daug visko. Atvykite į SPA VILNIUS Druskininkai, ypač kai akcija internetu pasilepinti prabangiu poilsiu leis kur kas pigiau!

UPA Medical SPA Druskininkai – gamtos įkvėptas sveikatingumo centras

Jei iš gydyklos Druskininkuose tikitės, kad paliksite visus rūpesčius ir galėsite mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata, tai UPA Medical SPA Druskininkai - gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras – kaip tik ta vieta, kurios kuponų su akcija jūs ir ieškote.


Jaukūs, šviesūs, patogūs ir saugūs jie dėmesį pirmiausia skiria judamojo aparato susirgimų gydymui. Jeigu judėjimas ima kelti ne džiaugsmą, o skausmą (tai nulemti gali traumos, ligos, gyvenimo būdas, amžius ir netgi sportas) jums reikalingas poilsis, o gal jau būtina medicininė diagnostika ir individualiai jums parinktas gydymas? Visa tai ir rasite UPA Medical SPA Druskininkai, kur reabilitacija Druskininkuose bus būtent tai ko reikia!


Šiame centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. O taip pat čia ir draugiška, profesionali ir visuomet pasiruošusi jums padėti profesionalų komanda, kurios rankose jausitės tikrai patikimai ir užtikrintai.


Tiesiog privalote išmėginti gydomųjų procedūrų galią ir jūs, juk su Beta.lt sanatorijų kainos tiesiog užkeri!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: