Birštonas - tai vienas žymiausių Lietuvos kurortų, garsėjantis savo mineralinio vandens versmėmis. Savo lankytojų širdis jis užkariauja žavingais Nemuno vingiais bei tobula geografine padėtimi – iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitų miestų Birštoną pasieksite vos per valandą!


O ką veikti čia rasite ištisus metus, nes kurortas žymus savo mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu ir klimato terapija, kurie nuo seniausių laikų buvo naudojami gydymo ir sveikatinimo tikslais. Anksčiau šis gražus kurortas traukė Lietuvos kunigaikščius, poetus ar menininkus, o dabar puikiausiai gydančiam poilsiui mus vilioja sanatorijos Birštone, kuriose jūsų laukia senųjų tradicinių sveikatinimo metodų ir moderniųjų technologijų vienovė, kuri sukusia puikias sąlygas atgauti jėgas ir gerą savijautą.

Birštono sanatorija Tulpė – gręžinių Vaidilutės ir Vytauto vandenys Jūsų sveikatai

Jau beveik šimtmetį skaičiuojanti Birštono sanatorija Tulpė, kviečia jus pailsėti nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir atsigauti po sveikatos sutrikimų. 


Birštone įsikūrusi Tulpės sanatorija, tai bene pirmoji sanatorija pradėjusi veikti Birštone ir išlaikiusi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Gydymo tradicijos čia kyla iš ilgamečių Birštono gydymo tradicijų ir gydomųjų gamtinių veiksnių, kuriais turtingas šis regionas. Procedūroms, gydomosioms vonioms ir gėrimui čia naudojami aukštos mineralizacijos mineraliniai vandenys, tekantys iš gręžinio „Vaidilutė”. „Vaidilutės” mineraliniai vandenys ypatingi tuo, kad jų sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis. Šiuo mineralu prisotinti vandenys vertinami geriausiuose viso pasaulio kurortuose, nes tokio vandens vonios skatina fiziologinius sveikimo mechanizmus. Jie plačiai pritaikomi gydant kai kurias kraujotakos, nervų, sąnarių, kvėpavimo, virškinimo ir ginekologines ligas.


Įsikūrusi gražioje vietoje ant Nemuno upės kranto, pačiame kurorto parko centre, ši sanatorija gerti rekomenduoja mineralinį vandenį ,,Vytautas", kuris išgertas reguliuoja skrandžio sulčių sekreciją, rūgštingumą, gerina skrandžio veiklą ir gerina kitas vidaus organų veiklas. Šie gydomieji mineraliniai vandenys puikiai tinka gėrimui ir išoriniam naudojimui, o jų poveikį sustiprina gydomasis purvas, bei unikalus mikroklimatas, prisotintas aktyviais jonais ir kiti unikalūs šio kurorto veiksniai.


Nepraleiskite progos pasinaudoti nuostabiomis akcijomis, ypač kai Birštono sanatorijos kainos tokios viliojančios, o kvalifikuotų gydytojų paskirtos mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros, padės, kad reabilitacija Birštone leistų atsikratyti nuovargio, atgauti gerą nuotaiką ir pasikrauti energijos būsimiems darbams.

Birštono sanatorija Versmė, kur gaivinantys gręžinio Versmė vandenys grąžina jėgas

2020 metais sanatorija Versmė atšventė savo 50 metų veiklos sukaktį ir toliau kviečia visos Lietuvos žmones rinktis patikrintus sanatorinio gydymo metodus, kuriuos puoselėdama ir tobulindama ir išlaikė ši, šeštąją dešimtį skaičiuojanti, sanatorija.


Kodėl Versmė žavi savo lankytojus ir pacientus? Pirmiausia Versmės personalas padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas. Atvykti čia galite jei kamuoja nervų sistemos ligos, inkstų ar endokrininės ligos, judamojo - atramos aparato pažeidimai, virškinimo ar kvėpavimo sistemos ligos ir kiti negalavimai.


Išskirtiniai bruožai kuriais lankytojus užkeri ši sanatorija tai pirmiausia Birštono sanatorija Versmė kainos, kurios leidžia lankytis dažniau ir ilgiau, o sanatoriniam gydymui išleisti mažiau. Maža to, džiugina nuoširdus profesionalaus medicinos personalo bendravimas su klientais ir pacientais, teikiant pačias profesionaliausias, aukščiausios kokybės paslaugas. Galiausiai abejingų nepalieka biuvetė, įkurta šioje Birštono sanatorijoje. Tai tikrai išsiskiriantis pastatas, kurio vidus papuoštas marmuru, žalvario dekoro elementais, o langų stiklai – žavingais vitražais. Čia turėsite galimybę nemokamai atsigerti mineralinio vandens iš gręžinio „Versmė", kuris labai padeda gydyti įvairias virškinimo ligas. Stiklinė šio šilto mineralinio vandens, išgerta tarp pusryčių ir pietų, puikiai padeda kenčiantiems nuo per didelio skrandžio rūgštingumo, o vėsus vanduo padeda sergantiesiems lėtiniu gastritu. Šiuos ir kitus gydymo būdus sužinosite aplankę Birštono sanatoriją Versmė, kuri padės jums susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas!

Eglės sanatorija Birštone – baseinas, sanatorinis gydymas ir nuostabus laikas jums 

Labai norėtųsi Birštono sanatorijos savaitgaliui? Aplankykite Eglės sanatoriją Birštone, įsikūrusią vaizdingame Nemuno kilpų regioniniame parke, kur pro langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas.


Eglės sanatorijoje natūralūs veiksniai, tokie kaip mineralinis vanduo, gydomasis purvas ir unikalus kurorto pojūtis, pasitelkiami visapusiškai gydyti susirgimus, bei padėti stiprinti organizmą. Senovinės tradicijos čiq derinamos su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis (kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir dar daug kitų), nes kiekvienas žmogus čia suvokiamas kaip nedaloma visuma. Gydymas prasideda konsultacija, kurios metu gydytojas įvertins jūsų savijautą ir, atsižvelgdamas į sveikatos būklę, paskirs gydymą ir sveikatinančias procedūras.


O procedūrų Eglės sanatorijos Birštone komanda gali pasiūlyti tikrai daug – būdų padėti jūsų savijautai čia tikrai netrūksta! Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, gausu gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, kurie pritaikomi net šimtui skirtingų procedūrų atlikti. Šie žemės turtai išgaunami iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių ir visa tai bus panaudota relaksacinėmis ir gydomosioms procedūromis atlikti.


Eglės sanatorijoje tikima, kad patenkintas ir laimingas klientas garantuoja įmonei sėkmę. Todėl profesionalus personalas visada elgsis taip, kad jūsų šeima sanatoriniam gydymui norėtų sugrįžti dar kartą ir mielai rekomenduotų Eglės sanatoriją savo draugams ir artimiesiems. Taip pat ir pati sanatorija pastatyta taip, kad neišėję į lauką, galėtumėte pasiekti bet kurią sanatorijos vietą. Visą sanatoriją sudaro keturių, tarpusavyje sujungtų korpusų, kompleksas, kuriuose rasite gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kitas jūsų patogumui ir komfortui reikalingas patalpas.

Stebuklingas sanatorijos Birstone Vytautas Mineral SPA šaltinis Sofija

Vytautas Mineral tai spa, sukurtas taip, kad kiekvienas svečias jaustųsi patogiai, būtų kaip galima labiau atsipalaidavęs ir ištrūkstų iš varžančios kasdienybės kasdienybės gniaužtų. Čia kuriami inovatyvūs mineralų pritaikymo būdai, bei šiuolaikinio žmogaus poreikius atliepiančios mineralų pasisavinimo formos. Būtent todėl atvykus išskirtiniais „Sofijos" šaltinio mineralais lepinsitės kiekviename žingsnyje.


Sofijos šaltinis, esantis visai šalia Vytautas Mineral SPA, buvo atrastas dar 1960 metais, Birštono žemių gelmėse, o jo vanduo turi net 70 skirtingų elementų mineralus. Tokią turtingą sudėtį galima palyginti su Negyvosios jūros vandeniu – abu jie yra pačios gamtos sukurti sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyrai. Sofija buvo vienturtė Vytauto Didžiojo dukra, kurios garbei ir istorijos tęstinumui išlaikyti ir pavadintas šis šaltinis. Dėl tokios unikalios sudėties ir išskirtinių šaltinio savybių, Sofijos mineralinis vanduo lydės jus kiekviename žingsnyje, taigi netrukus pajusite kaip nurimsta protas ir kūnas, panyrate į ramybės būseną, atrandate vidinę harmoniją, o grįžę po tokių nuostabių atostogų nuveikti galite kur kas daugiau!


Vytautas Mineral SPA – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi vėl ir vėl sugrįžti. Birštono sanatorijos, naudodamosi skirtingos mineralizacijos gręžinių vandenimis, kviečia savo svečius pasinaudoti natūralių, išskirtinai lengvai įsisavinamų mineralų nauda organizmui. Būtent todėl jie ne tik vaišina atvykusius, bet ir kuria natūralų mineralinį vandenį „Vytautas", „Akvilė" bei „Birutė, o 164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai bei pirtys, restoranai, ir spa, sporto bei reabilitacijos centras maloniai laukia visų, norinčių pasilepinti mineralų galia!

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su šeima?add

Idealus variantas, kai visa šeima gali sau leisti kartu praleisti savaitgalį ar net keletą atostogų savaičių. Jei nežinote, kaip pasirengti tokiai išvykai, nenusiminkite. Išeitį iš padėties padės surasti BETA.LT. Jame rodyklę priveskite prie nuorodos POILSIS, o joje pasirinkite kategoriją POILSIS SU VAIKAIS. Čia naudokitės pasirinkimo filtrais, kad puslapis automatiškai atrinktų norimus viešbučių poilsio su šeima pasiūlymus. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Jeigu tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, viešbučio pasiūlymas turi nuorodą GALIMA REZERVACIJA, tad ja ir pasinaudokite. Taip pat siūlome įsigyti poilsį, pasinaudojus PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkcija. Lieka tik įvesti datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už būsimą paslaugą ir laukti poilsio dienų. Jeigu nesate apsisprendę dėl konkrečios poilsiavimo datos arba viešbučio pasiūlymą norite dovanoti kitai šeimai, pirkite pasirinktus kuponus, panaudodami funkciją Į KREPŠELĮ.

Kiek laiko galioja poilsio kuponas?add

Jums rūpimo poilsio kupono galiojimo laikas yra nurodytas poilsio pasiūlymo apraše ir jo sąlygose. Šios sąlygos dažnai priklauso nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar užsienyje. Savo klientus visada informuojame apie tai, kad Vartotojui, kuris perka paslaugą, yra sudaryta galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
ALL IN
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės