Birštonas - tai vienas žymiausių Lietuvos kurortų, garsėjantis savo mineralinio vandens versmėmis. Savo lankytojų širdis jis užkariauja žavingais Nemuno vingiais bei tobula geografine padėtimi – iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitų miestų Birštoną pasieksite vos per valandą!


O ką veikti čia rasite ištisus metus, nes kurortas žymus savo mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu ir klimato terapija, kurie nuo seniausių laikų buvo naudojami gydymo ir sveikatinimo tikslais. Anksčiau šis gražus kurortas traukė Lietuvos kunigaikščius, poetus ar menininkus, o dabar puikiausiai gydančiam poilsiui mus vilioja sanatorijos Birštone, kuriose jūsų laukia senųjų tradicinių sveikatinimo metodų ir moderniųjų technologijų vienovė, kuri sukusia puikias sąlygas atgauti jėgas ir gerą savijautą.

Birštono sanatorija Tulpė – gręžinių Vaidilutės ir Vytauto vandenys Jūsų sveikatai

Jau beveik šimtmetį skaičiuojanti Birštono sanatorija Tulpė, kviečia jus pailsėti nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir atsigauti po sveikatos sutrikimų. 


Birštone įsikūrusi Tulpės sanatorija, tai bene pirmoji sanatorija pradėjusi veikti Birštone ir išlaikiusi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Gydymo tradicijos čia kyla iš ilgamečių Birštono gydymo tradicijų ir gydomųjų gamtinių veiksnių, kuriais turtingas šis regionas. Procedūroms, gydomosioms vonioms ir gėrimui čia naudojami aukštos mineralizacijos mineraliniai vandenys, tekantys iš gręžinio „Vaidilutė”. „Vaidilutės” mineraliniai vandenys ypatingi tuo, kad jų sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis. Šiuo mineralu prisotinti vandenys vertinami geriausiuose viso pasaulio kurortuose, nes tokio vandens vonios skatina fiziologinius sveikimo mechanizmus. Jie plačiai pritaikomi gydant kai kurias kraujotakos, nervų, sąnarių, kvėpavimo, virškinimo ir ginekologines ligas.


Įsikūrusi gražioje vietoje ant Nemuno upės kranto, pačiame kurorto parko centre, ši sanatorija gerti rekomenduoja mineralinį vandenį ,,Vytautas", kuris išgertas reguliuoja skrandžio sulčių sekreciją, rūgštingumą, gerina skrandžio veiklą ir gerina kitas vidaus organų veiklas. Šie gydomieji mineraliniai vandenys puikiai tinka gėrimui ir išoriniam naudojimui, o jų poveikį sustiprina gydomasis purvas, bei unikalus mikroklimatas, prisotintas aktyviais jonais ir kiti unikalūs šio kurorto veiksniai.


Nepraleiskite progos pasinaudoti nuostabiomis akcijomis, ypač kai Birštono sanatorijos kainos tokios viliojančios, o kvalifikuotų gydytojų paskirtos mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros, padės, kad reabilitacija Birštone leistų atsikratyti nuovargio, atgauti gerą nuotaiką ir pasikrauti energijos būsimiems darbams.

Birštono sanatorija Versmė, kur gaivinantys gręžinio Versmė vandenys grąžina jėgas

2020 metais sanatorija Versmė atšventė savo 50 metų veiklos sukaktį ir toliau kviečia visos Lietuvos žmones rinktis patikrintus sanatorinio gydymo metodus, kuriuos puoselėdama ir tobulindama ir išlaikė ši, šeštąją dešimtį skaičiuojanti, sanatorija.


Kodėl Versmė žavi savo lankytojus ir pacientus? Pirmiausia Versmės personalas padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas. Atvykti čia galite jei kamuoja nervų sistemos ligos, inkstų ar endokrininės ligos, judamojo - atramos aparato pažeidimai, virškinimo ar kvėpavimo sistemos ligos ir kiti negalavimai.


Išskirtiniai bruožai kuriais lankytojus užkeri ši sanatorija tai pirmiausia Birštono sanatorija Versmė kainos, kurios leidžia lankytis dažniau ir ilgiau, o sanatoriniam gydymui išleisti mažiau. Maža to, džiugina nuoširdus profesionalaus medicinos personalo bendravimas su klientais ir pacientais, teikiant pačias profesionaliausias, aukščiausios kokybės paslaugas. Galiausiai abejingų nepalieka biuvetė, įkurta šioje Birštono sanatorijoje. Tai tikrai išsiskiriantis pastatas, kurio vidus papuoštas marmuru, žalvario dekoro elementais, o langų stiklai – žavingais vitražais. Čia turėsite galimybę nemokamai atsigerti mineralinio vandens iš gręžinio „Versmė", kuris labai padeda gydyti įvairias virškinimo ligas. Stiklinė šio šilto mineralinio vandens, išgerta tarp pusryčių ir pietų, puikiai padeda kenčiantiems nuo per didelio skrandžio rūgštingumo, o vėsus vanduo padeda sergantiesiems lėtiniu gastritu. Šiuos ir kitus gydymo būdus sužinosite aplankę Birštono sanatoriją Versmė, kuri padės jums susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas!

Eglės sanatorija Birštone – baseinas, sanatorinis gydymas ir nuostabus laikas jums 

Labai norėtųsi Birštono sanatorijos savaitgaliui? Aplankykite Eglės sanatoriją Birštone, įsikūrusią vaizdingame Nemuno kilpų regioniniame parke, kur pro langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas.


Eglės sanatorijoje natūralūs veiksniai, tokie kaip mineralinis vanduo, gydomasis purvas ir unikalus kurorto pojūtis, pasitelkiami visapusiškai gydyti susirgimus, bei padėti stiprinti organizmą. Senovinės tradicijos čiq derinamos su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis (kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir dar daug kitų), nes kiekvienas žmogus čia suvokiamas kaip nedaloma visuma. Gydymas prasideda konsultacija, kurios metu gydytojas įvertins jūsų savijautą ir, atsižvelgdamas į sveikatos būklę, paskirs gydymą ir sveikatinančias procedūras.


O procedūrų Eglės sanatorijos Birštone komanda gali pasiūlyti tikrai daug – būdų padėti jūsų savijautai čia tikrai netrūksta! Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, gausu gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, kurie pritaikomi net šimtui skirtingų procedūrų atlikti. Šie žemės turtai išgaunami iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių ir visa tai bus panaudota relaksacinėmis ir gydomosioms procedūromis atlikti.


Eglės sanatorijoje tikima, kad patenkintas ir laimingas klientas garantuoja įmonei sėkmę. Todėl profesionalus personalas visada elgsis taip, kad jūsų šeima sanatoriniam gydymui norėtų sugrįžti dar kartą ir mielai rekomenduotų Eglės sanatoriją savo draugams ir artimiesiems. Taip pat ir pati sanatorija pastatyta taip, kad neišėję į lauką, galėtumėte pasiekti bet kurią sanatorijos vietą. Visą sanatoriją sudaro keturių, tarpusavyje sujungtų korpusų, kompleksas, kuriuose rasite gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kitas jūsų patogumui ir komfortui reikalingas patalpas.

Stebuklingas sanatorijos Birstone Vytautas Mineral SPA šaltinis Sofija

Vytautas Mineral tai spa, sukurtas taip, kad kiekvienas svečias jaustųsi patogiai, būtų kaip galima labiau atsipalaidavęs ir ištrūkstų iš varžančios kasdienybės kasdienybės gniaužtų. Čia kuriami inovatyvūs mineralų pritaikymo būdai, bei šiuolaikinio žmogaus poreikius atliepiančios mineralų pasisavinimo formos. Būtent todėl atvykus išskirtiniais „Sofijos" šaltinio mineralais lepinsitės kiekviename žingsnyje.


Sofijos šaltinis, esantis visai šalia Vytautas Mineral SPA, buvo atrastas dar 1960 metais, Birštono žemių gelmėse, o jo vanduo turi net 70 skirtingų elementų mineralus. Tokią turtingą sudėtį galima palyginti su Negyvosios jūros vandeniu – abu jie yra pačios gamtos sukurti sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyrai. Sofija buvo vienturtė Vytauto Didžiojo dukra, kurios garbei ir istorijos tęstinumui išlaikyti ir pavadintas šis šaltinis. Dėl tokios unikalios sudėties ir išskirtinių šaltinio savybių, Sofijos mineralinis vanduo lydės jus kiekviename žingsnyje, taigi netrukus pajusite kaip nurimsta protas ir kūnas, panyrate į ramybės būseną, atrandate vidinę harmoniją, o grįžę po tokių nuostabių atostogų nuveikti galite kur kas daugiau!


Vytautas Mineral SPA – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi vėl ir vėl sugrįžti. Birštono sanatorijos, naudodamosi skirtingos mineralizacijos gręžinių vandenimis, kviečia savo svečius pasinaudoti natūralių, išskirtinai lengvai įsisavinamų mineralų nauda organizmui. Būtent todėl jie ne tik vaišina atvykusius, bet ir kuria natūralų mineralinį vandenį „Vytautas", „Akvilė" bei „Birutė, o 164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai bei pirtys, restoranai, ir spa, sporto bei reabilitacijos centras maloniai laukia visų, norinčių pasilepinti mineralų galia!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą Best Baltic Palanga Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Vytautas EGO SPA Metropolis Victoria Hotel Kaunas Palangos vėtra Prie parko Ramios bitės Palangos žuvėdra Palangos Linas POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas Speedway PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura Skin Olympus Clinic Gatineau grožio salonas Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Saulėja SPA Medestetus klinika Pasilepink - masažo studija The Doll House - grožio namai Cult Of Beauty Mirror Beauty Room Merci Merci Beauty Lounge Aušros SPA namai V.G. Meimar grožio namai Nidos kopos GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda Elite Odontologijos klinika Lietuvos draudimas Dantukų pasaulis Inmedica Rezus.lt kraujo laboratorija Uosto poliklinika Divadenta Šypsenos akademija Brilliant Smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: