Birštonas - tai vienas žymiausių Lietuvos kurortų, garsėjantis savo mineralinio vandens versmėmis. Savo lankytojų širdis jis užkariauja žavingais Nemuno vingiais bei tobula geografine padėtimi – iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitų miestų Birštoną pasieksite vos per valandą!

 


 

O ką veikti čia rasite ištisus metus, nes kurortas žymus savo mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu ir klimato terapija, kurie nuo seniausių laikų buvo naudojami gydymo ir sveikatinimo tikslais. Anksčiau šis gražus kurortas traukė Lietuvos kunigaikščius, poetus ar menininkus, o dabar puikiausiai gydančiam poilsiui mus vilioja sanatorijos Birštone, kuriose jūsų laukia senųjų tradicinių sveikatinimo metodų ir moderniųjų technologijų vienovė, kuri sukusia puikias sąlygas atgauti jėgas ir gerą savijautą.

 

Birštono sanatorija Tulpė – gręžinių Vaidilutės ir Vytauto vandenys Jūsų sveikatai

Jau beveik šimtmetį skaičiuojanti Birštono sanatorija Tulpė, kviečia jus pailsėti nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir atsigauti po sveikatos sutrikimų. 

 


 

Birštone įsikūrusi Tulpės sanatorija, tai bene pirmoji sanatorija pradėjusi veikti Birštone ir išlaikiusi ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Gydymo tradicijos čia kyla iš ilgamečių Birštono gydymo tradicijų ir gydomųjų gamtinių veiksnių, kuriais turtingas šis regionas. Procedūroms, gydomosioms vonioms ir gėrimui čia naudojami aukštos mineralizacijos mineraliniai vandenys, tekantys iš gręžinio „Vaidilutė”. „Vaidilutės” mineraliniai vandenys ypatingi tuo, kad jų sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis. Šiuo mineralu prisotinti vandenys vertinami geriausiuose viso pasaulio kurortuose, nes tokio vandens vonios skatina fiziologinius sveikimo mechanizmus. Jie plačiai pritaikomi gydant kai kurias kraujotakos, nervų, sąnarių, kvėpavimo, virškinimo ir ginekologines ligas.

 


 

Įsikūrusi gražioje vietoje ant Nemuno upės kranto, pačiame kurorto parko centre, ši sanatorija gerti rekomenduoja mineralinį vandenį ,,Vytautas", kuris išgertas reguliuoja skrandžio sulčių sekreciją, rūgštingumą, gerina skrandžio veiklą ir gerina kitas vidaus organų veiklas. Šie gydomieji mineraliniai vandenys puikiai tinka gėrimui ir išoriniam naudojimui, o jų poveikį sustiprina gydomasis purvas, bei unikalus mikroklimatas, prisotintas aktyviais jonais ir kiti unikalūs šio kurorto veiksniai.

 


 

Nepraleiskite progos pasinaudoti nuostabiomis akcijomis, ypač kai Birštono sanatorijos kainos tokios viliojančios, o kvalifikuotų gydytojų paskirtos mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros, padės, kad reabilitacija Birštone leistų atsikratyti nuovargio, atgauti gerą nuotaiką ir pasikrauti energijos būsimiems darbams.

 

Birštono sanatorija Versmė, kur gaivinantys gręžinio Versmė vandenys grąžina jėgas

2020 metais sanatorija Versmė atšventė savo 50 metų veiklos sukaktį ir toliau kviečia visos Lietuvos žmones rinktis patikrintus sanatorinio gydymo metodus, kuriuos puoselėdama ir tobulindama ir išlaikė ši, šeštąją dešimtį skaičiuojanti, sanatorija.

 


 

Kodėl Versmė žavi savo lankytojus ir pacientus? Pirmiausia Versmės personalas padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas. Atvykti čia galite jei kamuoja nervų sistemos ligos, inkstų ar endokrininės ligos, judamojo - atramos aparato pažeidimai, virškinimo ar kvėpavimo sistemos ligos ir kiti negalavimai.

 


 

Išskirtiniai bruožai kuriais lankytojus užkeri ši sanatorija tai pirmiausia Birštono sanatorija Versmė kainos, kurios leidžia lankytis dažniau ir ilgiau, o sanatoriniam gydymui išleisti mažiau. Maža to, džiugina nuoširdus profesionalaus medicinos personalo bendravimas su klientais ir pacientais, teikiant pačias profesionaliausias, aukščiausios kokybės paslaugas. Galiausiai abejingų nepalieka biuvetė, įkurta šioje Birštono sanatorijoje. Tai tikrai išsiskiriantis pastatas, kurio vidus papuoštas marmuru, žalvario dekoro elementais, o langų stiklai – žavingais vitražais. Čia turėsite galimybę nemokamai atsigerti mineralinio vandens iš gręžinio „Versmė", kuris labai padeda gydyti įvairias virškinimo ligas. Stiklinė šio šilto mineralinio vandens, išgerta tarp pusryčių ir pietų, puikiai padeda kenčiantiems nuo per didelio skrandžio rūgštingumo, o vėsus vanduo padeda sergantiesiems lėtiniu gastritu. Šiuos ir kitus gydymo būdus sužinosite aplankę Birštono sanatoriją Versmė, kuri padės jums susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas!

 

Eglės sanatorija Birštone – baseinas, sanatorinis gydymas ir nuostabus laikas jums 

Labai norėtųsi Birštono sanatorijos savaitgaliui? Aplankykite Eglės sanatoriją Birštone, įsikūrusią vaizdingame Nemuno kilpų regioniniame parke, kur pro langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas.

 


 

Eglės sanatorijoje natūralūs veiksniai, tokie kaip mineralinis vanduo, gydomasis purvas ir unikalus kurorto pojūtis, pasitelkiami visapusiškai gydyti susirgimus, bei padėti stiprinti organizmą. Senovinės tradicijos čiq derinamos su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis (kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir dar daug kitų), nes kiekvienas žmogus čia suvokiamas kaip nedaloma visuma. Gydymas prasideda konsultacija, kurios metu gydytojas įvertins jūsų savijautą ir, atsižvelgdamas į sveikatos būklę, paskirs gydymą ir sveikatinančias procedūras.

 


 

O procedūrų Eglės sanatorijos Birštone komanda gali pasiūlyti tikrai daug – būdų padėti jūsų savijautai čia tikrai netrūksta! Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, gausu gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, kurie pritaikomi net šimtui skirtingų procedūrų atlikti. Šie žemės turtai išgaunami iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių ir visa tai bus panaudota relaksacinėmis ir gydomosioms procedūromis atlikti.

 


 

Eglės sanatorijoje tikima, kad patenkintas ir laimingas klientas garantuoja įmonei sėkmę. Todėl profesionalus personalas visada elgsis taip, kad jūsų šeima sanatoriniam gydymui norėtų sugrįžti dar kartą ir mielai rekomenduotų Eglės sanatoriją savo draugams ir artimiesiems. Taip pat ir pati sanatorija pastatyta taip, kad neišėję į lauką, galėtumėte pasiekti bet kurią sanatorijos vietą. Visą sanatoriją sudaro keturių, tarpusavyje sujungtų korpusų, kompleksas, kuriuose rasite gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kitas jūsų patogumui ir komfortui reikalingas patalpas.

 

Stebuklingas sanatorijos Birstone Vytautas Mineral SPA šaltinis Sofija

Vytautas Mineral tai spa, sukurtas taip, kad kiekvienas svečias jaustųsi patogiai, būtų kaip galima labiau atsipalaidavęs ir ištrūkstų iš varžančios kasdienybės kasdienybės gniaužtų. Čia kuriami inovatyvūs mineralų pritaikymo būdai, bei šiuolaikinio žmogaus poreikius atliepiančios mineralų pasisavinimo formos. Būtent todėl atvykus išskirtiniais „Sofijos" šaltinio mineralais lepinsitės kiekviename žingsnyje.

 


 

Sofijos šaltinis, esantis visai šalia Vytautas Mineral SPA, buvo atrastas dar 1960 metais, Birštono žemių gelmėse, o jo vanduo turi net 70 skirtingų elementų mineralus. Tokią turtingą sudėtį galima palyginti su Negyvosios jūros vandeniu – abu jie yra pačios gamtos sukurti sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyrai. Sofija buvo vienturtė Vytauto Didžiojo dukra, kurios garbei ir istorijos tęstinumui išlaikyti ir pavadintas šis šaltinis. Dėl tokios unikalios sudėties ir išskirtinių šaltinio savybių, Sofijos mineralinis vanduo lydės jus kiekviename žingsnyje, taigi netrukus pajusite kaip nurimsta protas ir kūnas, panyrate į ramybės būseną, atrandate vidinę harmoniją, o grįžę po tokių nuostabių atostogų nuveikti galite kur kas daugiau!

 


 

Vytautas Mineral SPA – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi vėl ir vėl sugrįžti. Birštono sanatorijos, naudodamosi skirtingos mineralizacijos gręžinių vandenimis, kviečia savo svečius pasinaudoti natūralių, išskirtinai lengvai įsisavinamų mineralų nauda organizmui. Būtent todėl jie ne tik vaišina atvykusius, bet ir kuria natūralų mineralinį vandenį „Vytautas", „Akvilė" bei „Birutė, o 164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai bei pirtys, restoranai, ir spa, sporto bei reabilitacijos centras maloniai laukia visų, norinčių pasilepinti mineralų galia!

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su šeima?add

Idealus variantas, kai visa šeima gali sau leisti kartu praleisti savaitgalį ar net keletą atostogų savaičių. Jei nežinote, kaip pasirengti tokiai išvykai, nenusiminkite. Išeitį iš padėties padės surasti BETA.LT. Jame rodyklę priveskite prie nuorodos POILSIS, o joje pasirinkite kategoriją POILSIS SU VAIKAIS. Čia naudokitės pasirinkimo filtrais, kad puslapis automatiškai atrinktų norimus viešbučių poilsio su šeima pasiūlymus. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Jeigu tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, viešbučio pasiūlymas turi nuorodą GALIMA REZERVACIJA, tad ja ir pasinaudokite. Taip pat siūlome įsigyti poilsį, pasinaudojus PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkcija. Lieka tik įvesti datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už būsimą paslaugą ir laukti poilsio dienų. Jeigu nesate apsisprendę dėl konkrečios poilsiavimo datos arba viešbučio pasiūlymą norite dovanoti kitai šeimai, pirkite pasirinktus kuponus, panaudodami funkciją Į KREPŠELĮ.

Kiek laiko galioja poilsio kuponas?add

Jums rūpimo poilsio kupono galiojimo laikas yra nurodytas poilsio pasiūlymo apraše ir jo sąlygose. Šios sąlygos dažnai priklauso nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar užsienyje. Savo klientus visada informuojame apie tai, kad Vartotojui, kuris perka paslaugą, yra sudaryta galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos