Poilsis visiems reikalingas kaip oras! Tad artėjant savaitgaliams, atostogoms darbuose ir mokyklose, jau savaime galvoje gimsta poilsio su šeima planai. Juk dėmesio vienas kitam ir malonaus bei smagaus laiko kartu niekada nebus per daug, tad tam reikia išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką. O norint kokybiškai ir linksmai praleisti laiką su šeima, nebūtina smarkiai išlaidauti ir keliauti toli – puikus privatus poilsis laukia čia, Lietuvoje. Planuokite su Beta.lt ir ilsėkitės pigiau!

 

POILSIS ŠEIMAI VIEŠBUČIUOSE 

Poilsis ne namuose, ypač su visa šeima, turi daug privalumų. Juk aplinką pakeitę suaugusieji bent trumpam atitrūksta nuo pabodusios rutinos, pamiršta problemas, negalvoja apie darbus ir skiria daugiau laiko vienas kitam. O vaikams gera visur, kur gera ir tėvams. Žinoma, smagios pramogos ir vaikams patrauklios paslaugos – didžiulis privalumas. Nakvynė ar kelios dienos gerame viešbutyje – tai puiki proga pasilepinti ir papildyti kiek ištuštėjusį teigiamų emocijų kraitelį. Svarbiausia, mėgaujantis poilsiu viešbučiuose nereikia niekuo rūpintis: laiku paruoštas gardus ir įvairus maistas, švari balta patalynė, paslaugus aptarnavimas, moderni ir jauki aplinka, papildomos paslaugos su procedūromis, su SPA, su baseinu, su vandens pramogomis ir pan. Viešbučiuose viskuo bus pasirūpinta už Jus, tad beliks tik mėgautis svečių statusu. 

 

Specialius pasiūlymus POILSIS ŠEIMAI paruošė: PRIE PARKO Palangoje, ENERGETIKAS Šventojoje, VYTAUTAS MINERAL SPA Birštone, IBIS KAUNAS CENTRE, VILNIA HOTEL Vilniuje, VITA Druskininkuose, GRAND SPA LIETUVA Druskininkuose, EUROPA ROYALE DRUSKININKAI, TULPĖS SANATORIJA Birštone, AURORA HOTEL KLAIPĖDA, ŽILVINAS PALANGA, AMBERTON GREEN APARTMENTS Palangoje, RADISSON HOTEL KAUNAS, BEST WESTERN SANTAKA Kaune, PALANGOS ŽUVĖDRA ir kt. Pasiūlymai išties patrauklūs, dažnai su ypatinga akcija, tad rinkitės ir ilsėkitės su šeima ne namuose – nakvynė viešbutyje tikrai nenuvils!

 

POILSIS ŠEIMAI GAMTOJE

Norėdami ilsėtis arčiau gamtos ar prie ežero, rinkitės poilsį gamtos apsuptyje įsikūrusiose gražiose vietose. Ten apsistoję, bet kada galėsite išeiti į lauką, pasigrožėti gamta, pakvėpuoti grynu oru, pasivaikščioti ar net pabėgioti, pažaisti su vaikais. Poilsio galimybes arčiau gamtos kartu su Beta.lt Jums siūlo: ROYAL SPA RESIDENCE Birštone, ATOSTOGŲ PARKAS Palangoje, VILNIUS GRAND RESORT Vilniuje, GRADIALI Anykščiuose, HARMONY PARK Prienuose, GAMTOS PERLAS Klaipėdoje, KARPYNĖ Raseiniuose, BEST BALTIC PANEMUNĖS PILIS Panemunėje, RAMIOS BITĖS Palangoje, BISTRAMPOLIO DVARAS Panevėžyje, PUŠYNĖ Birštone ir kt. 

 

Ten apsistojusiai šeimai priklausys atitinkamos papildomos paslaugos, priklausomai nuo pasirinkto konkretaus pasiūlymo, pvz.: pusryčiai ir vakarienė, vandens pramogos, SPA malonumai, kompleksai su baseinu, su SPA ir su vandens pramogomis, apsilankymai vandens ir pirčių erdvėse, apsilankymas MINI ZOO ar pasivažinėjimas po elnyną „Gamtos perle", žvejyba ir laimikio paruošimas „Karpynėje", bajoriška vakarienė, apsilankymas gyvūnų ūkyje dvare ir t. t. Nuobodžiauti tikrai nebus kada!

 

BETA.LT PRAMOGOS ŠEIMAI

Laiką leidžiant su šeima, visada smagu kartu išbandyti įvairias pramogas. Beta.lt pasirūpino ir tuo – daug fantastiškų pasiūlymų rasite ir pramogų kategorijose: Vandens parkai ir baseinai, Nuotykių parkai, Batutų parkai, Laipynių parkai, Pabėgimo kambariai, Virtualios realybės pramogos, Galvosūkių kambariai, Vaikų gimtadieniai. Tikrai verta išbandyti apsilankymą veidrodžių kambaryje COSMOS Paukščių take Anykščiuose (pasitelkiant šviesos efektus, sukuriamas begalybės pojūtis, viduje girdimi garsu paversti žemės elektromagnetiniai virpesiai), taip pat žaidimą su virtualios realybės akiniais V-RSHOP kambaryje, ekstremalų 5D kino teatrą, pasivažinėjimus kartingais kartodrome, pramogos vandens batutų parke, apsilankymus vandens parkuose, ir pirčių erdvėse, nuotykius su kinkomaisiais šunimis – haskiais, pramogas dinozaurų parke, pasiplaukiojimus irklentėmis ar jachta, pramogas ledo arenoje, didžiausiame Lietuvoje kukurūzų labirinte ir t. t. Papramogausite ir tikrai praskaidrinsite savo bei vaikų nuotaiką!

 

P. S. Jei ieškote dovanos šeimai, Beta.lt kuponas bet kuriai paslaugai – idealus pasirinkimas. Jį įsigyti labai paprasta, patogu ir greita internetu, be to, tikrai nebrangu – tikrai išsirinksite, įvertinę savo finansines galimybes. Be to, dovanų čekis galios ganėtinai ilgai, tad jį gavę asmenys turės laiko jį su džiaugsmu panaudoti – „verstis per galvą" ir skubėti tikrai nereikės.

 

Poilsis Lietuvoje vertas Jūsų dėmesio – tik negailėkite laiko savo šeimai, kuo dažniau ilsėkitės kartu ir planuokite savo laisvalaikį pigiau su Beta.lt. Visi pasiūlymai yra tokie, kuriuos norisi įsigyti ir kuo greičiau išbandyti, tad kuponas tiesiog privalo atsidurti Jūsų el. pašto dėžutėje! 

 

DOVANOS
PREMJERA
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS