Jaukus poilsis Molėtuose šalia tyvuliuojančio ežero yra tai, apie ką svajoja dažnas Lietuvos keliautojas! Molėtai kaip savaitgalio ir atostogų kryptis tinka ir šeimai su vaikais, ir dviems, ir kompanijai, vykstančiai gerai praleisti laiką prie ežero su palapinėmis – poilsiui tinkančių sodybų, kempingų ir stovyklaviečių čia išties gausu. Kaimo turizmo sodybos ir nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrę viešbučiai, poilsio namai bei privatūs nameliai kviečia mėgautis netrukdomu poilsiu Labanoro regioninio parko pašonėje. Turbūt daugelis žino, kad Molėtai tinkami ne tik maudynėms, bet ir naktiniams romantiškiems pasimatymams skaičiuojant žvaigždes!

 

KODĖL MOLĖTAI – POPULIARI POILSINĖ KRYPTIS?

Keliaukite į Molėtus atsigaivinti ir pailsėti nuo miesto šurmulio prie ilgiausio Lietuvoje Asvejos arba vaizdingojo Bebrusų ežero. O kad jau čia atvykote, aplankykite abu. Nors Molėtuose smagu ilsėtis bet kuriuo sezonu, daugiausia poilsiautojų nepakartojamais ežerų vaizdais ir pirčių malonumais pasilepinti keliauja vasarą. Vos valanda nuo sostinės nutolusį miestą žmonės renkasi ir ramiam poilsiui, ir gimtadieniams bei kitoms šventėms nuomojamose sodybose ant ežero kranto. Daugelyje jų siūloma ne tik nakvynė, bet ir pirties, lauko kubilo nuoma. Miškų apsuptyje įsikūrę kempingai, o taip pat ir SPA viešbučiai, kuriuos renkasi trokštantys komfortiško poilsio, skanių patiekalų ir vandens bei procedūrų malonumų, tačiau norintys išvengti didelio bruzdesio kurortuose įsikūrusiuose viešbučiuose. Šiuo metu vis daugiau žmonių renkasi privačius namelius, kuriuose jūsų poilsio netrukdys absoliučiai niekas. Pasikvieskite savo artimiausius savaitgalį praleisti gryname ore, arba dovanokite nepamirštamus įspūdžius įteikdami Beta.lt poilsio Molėtuose kuponą. Jis neabejotinai taps motyvacija ištrūkti iš rutinos ir susipažinti su dar neatrastais Lietuvos kampeliais.

 

Molėtai gamtos prieglobstį siūlo ir tiems, kas mėgsta stovyklauti, su draugais keliauti su kemperiais, plaukioti baidarėmis. Daug kaimo turizmo sodybų kartu yra baidarių nuomos punktai. Nedidelis miestas žavus ir tuo, kad viskas jame čia pat, tad pramogų už jūrų marių ieškoti tikrai nereiks!

 

LANKYTINOS VIETOS MOLĖTUOSE

 

Ką įdomesnio nuveikti Molėtuose po maudynių ar kai saulė pasislepia už debesų? Be abejonės, pirmoji į galvą turėsianti šauti mintis yra Molėtuose įsikūręs Lietuvos etnokosmologijos muziejus – unikalaus koncepto analogų pasaulyje neturintis muziejus, kuriame sužinosite, kaip nuo seniausių dienų iki dabar žmonės interpretavo žmonijos ryšį su kosmine erdve (saule, žvaigždėmis), bei kaip tai atsiskleidė skirtingose gyvenimo srityse – filosofijoje, mene, moksle ir t.t. Alternatyvų neturinčiame kosmologijos centre ekskursijas grupėms ir įmonėms veda savo srities specialistai, besistengiantys paprastai paaiškinti sudėtingus fizikos dėsnius. Ypač daug miesto svečių pritraukia čia pat organizuojamas naktinis žvaigždžių stebėjimas. Kelias valandas trunkantys stebėjimo vakarai vyksta visą vasarą, visgi geriausiai jos matosi rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais. Užsiregistruokite bent 1-2 mėn. prieš norimą datą, nes norinčių eilės paprastai būna ilgos.

 

Vieni populiariausių turistinių objektų Lietuvoje yra virš miškingų vietų iškilę apžvalgos bokštai. Vienas įspūdingiausių stūkso būtent Molėtų rajone. Tai – spiralės formos Mindūnų apžvalgos bokštas, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Labanoro regioninio parko miško paklotę ir Lakajų ežerų duburius. Pastarieji išskirtiniai savo pusiasaliais ir salomis. Lipant besisukančiais laiptais į 36 m aukštį širdis gali pradėti plakti smarkiau, bet fantastiški vaizdai atpirks visas kančias!

 

Gamtos ir istorijos mylėtojams labai patiks ant kalno plytinti Dubingių piliavietė, menanti Radvilų laikus. Čia rasite kadaise šioje vietoje stovėjusių Radvilų rūmų liekanas, puikų pažintinį taką su ties įdomiais gamtiniais ir archeologiniais objektais įrengtom apžvalgos aikštelėm ir suoliukais. Norintiems paiškylauti po atviru dangumi tai puiki lokacija.

 

Ypač dėmesio vertas Žalvario parkas. Šiame parke žavi ne tiek gamta, kiek čia iš visos Lietuvos atrakcionų parkų bei teatrų suvežtos istoriškai nostalgiškos senienos: spalvotos atrakcionų mašinėlės, lauko teatras, čiuožykla į vandens telkinį, nuo teatro scenos nužengę riterių žirgai ir daug kitų įdomių sendaikčių.

 

BETA.LT PASIŪLYMAI POILSIUI MOLĖTUOSE

Jeigu ieškote pačios geriausios poilsio vietos vasarą Lietuvoje, turbūt nėra tinkamesnio pasirinkimo, nei važiuoti prie jūros. Nesvarbu, kokie orai – pajūryje juk visada gerai! Jeigu pritariate, poilsis Klaipėdoje iš tiesų Jums patiks. Čia galite rinktis iš įvairiausių viešbučių ar net sodybų, siūlančių SPA kompleksus, romantišką poilsį dviems, su draugais ar šeima. Dviem labiausiai tiks patogios vietos centre, tačiau netoli pajūrio ir viešbučiai, siūlantys aktyvų laisvalaikį, tuo tarpu šeimoms labiausiai patiks butai su gerais nuomos pasiūlymais bei gal kiek tolėliau nuo triukšmo, labiau gamtoje. Tiek Klaipėdos centre, tiek giliau rajone atrasite daugybę puikių vietų, juk tai – vienas mėgstamiausių Lietuvos kurortų!

 

BETA.LT PASIŪLYMAI – KIEKVIENAM

Atostogaujantys poroje žino, kaip sudėtinga kartais yra rasti vietą, kuri tiktų dviem ar daugiau skirtingų poreikių žmonių. Vienas galbūt labiau norės kokybiškų SPA pramogų ar sveikatingumo procedūrų, kurios padės atsipalaiduoti tiek kūnui, tiek protui, padės palengvinti nugaros skausmus po nuolatinių darbų prie kompiuterių bei sukurs itin romantiškas akimirkas kartu. Kitas galbūt norės praleisti laiką aktyviai – pavyzdžiui, ieškos nuotykių žirgynuose jodinėjimo treniruotėje, gal – norės pamatyti marių ar jūros krantus iš jachtos, o galbūt sieks atrasti naujų skonių prabangiose vakarienėse pajūryje. Su Beta.lt dovanų kuponais ar čekiais galite suderinti viską! Mes siūlome įvairiausias pramogas, procedūras, ir, žinoma, poilsį Klaipėdos pramogų kompleksuose bei viešbučiuose, kurių dėka poroje galėsite sukurti nepamirštamų akimirkų kartu.

 

O gal derinate aktyvų šeimos gyvenimą ir norą pailsinti tiek savo užimtas galvas, tiek prablaškyti vaikus? Turime specialių Beta.lt pasiūlymų ir šeimoms! Suprantame, kad vaikus nusivežti atostogauti reiškia ir daugiau išlaidų, todėl stengiamės kainas Jums daryti itin patrauklias. Būtent todėl su Beta.lt poilsis Klaipėdoje su šeima Jums kainuos pigiau, o jeigu dar pataikysite ant nuolat pas mus vykstančių akcijų, iš viso galėsite nesukti galvos dėl eiliniais metais užkilusių kurorto kainų! Todėl, jeigu šiandien dairydamiesi po pasiūlymus matote akciją poilsiui Klaipėdoje, nedelskite ir įsigykite kuponą dabar pat.

 

JAUKUS SENAMIESTIS IR UNIKALI PAJŪRIO GAMTA

Jeigu ieškote priežasčių paviešėti būtent Klaipėdoje, visas jas išvardinti užtruks. Kaip trečiame pagal dydį Lietuvos mieste, čia yra puikiai išvystyta infrastruktūra. Taip pat miestas žavi savo jaukiu, pėsčiomis apžvelgiamu senamiesčiu, kuriame įsikūrę begalės kokybiškų restoranų: paskanauti galėsite nuo mūsų sočiųjų lietuviškų patiekalų, iki tolimosios Rytų virtuvės gardėsių. Juk kas gali būti geriau, nei mėgautis laiku vienumoje, poroje, o galbūt – su šeima, gražiose senamiesčio gatvelėse ir kvėpuoti pajūrio oru?..

 

Žinoma, gyvenimas dar labiau džiugins artėjant prie kopų, kur iš tolo išgirsite jūros ošimą, užuosite pušynus, slepiančius nuo karštos saulės ar lietaus, pasinersite basomis pėdomis į minkštą smėlį... Tikrai, niekas daugiau nesuteikia tokio laisvės ir ramybės pojūčio, kaip nuostabi pajūrio gamta. Tai net nepriklauso nuo orų – juk net audringa Baltija kelia savotišką ilgesį ir pagarbią baimę, kol rami it krištolas jūra kviečia po savo sparnu pasislėpti kiekvieną poilsiautoją. Svarbiausia visada elgtis atsakingai ir nesimaudyti jūroje tuomet, kai iškeltos raudonos vėliavos – tuomet tikrai galėsite pasimėgauti nerūpestingu, tačiau smagiu laiku pliaže.

 

KUR NAKVYNĖ BUS PATOGIAUSIA?

Kaip ir visur – tai, kaip patogiai jausitės atostogaudami konkrečioje vietoje – čia viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Nakvynė viešbutyje suteikia galimybę nesirūpinti tokiomis smulkmenomis, kaip švari patalynė, rankšluosčiai, galbūt net tam tikros dušo priemonės. Jeigu renkatės viešbutį su maitinimu – pavyzdžiui, bent jau su pusryčiais ar vakariene – taip atkrenta daugiau rūpesčių, nes nereikia svarstyti, kur norėsite eiti valgyti. Viešbučiai gerokai labiau suinteresuoti patiekti Jums skanių patiekalų, nes tai įeina į Jūsų viešnagės kokybę, tad ir paveikia atsiliepimus. Galiausiai, viešbučiai paprastai būna šiek tiek arčiau Klaipėdos centro, tad tokia vieta puikiai tinka nakvynei dviem, kai vakarais norite išeiti romantiškai pasisėdėti mieste.

 

Kita vertus nakvynė atskiruose apartamentuose ar bute gali praversti tuomet, kai keliaujate su šeima ir norite jaustis visiškai patogiai įsikurdami vietoje ilgesniam laikui. Ten Jūsų poilsio netrikdys niekas, nes kambarinės nesilankys kasdieną tvarkyti kambarių, o be to, greičiausiai turėsite savo virtuvėlę, kuri pravers norint su šeima praleisti daugiau laiko – juk gamintis patiekalus kartu ne tik greičiau, bet ir smagiau. Apartamentai paprastai būna įkurti šiek tiek arčiau jūros, ramesnėse vietose – taigi, jeigu didžiąją laiko dalį planuojate praleisti pajūryje ir nenorite toli iki jos eiti, Jums labiau patiks tokia nakvynės vieta. Greičiausiai su šeima taip bus patogiausia, tad jeigu turite vaikų, siūlytume nuomotis atskiras vilas ar apartamentus.

 


 


 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su draugais?add

Jeigu turite būrį gerų draugų, su kuriais Jums miela leisti laisvalaikį keliaujant po Lietuvą ar Europos šalis, tačiau nemėgstate daug laiko gaišti viešbučio paieškoms, kreipkitės pagalbos į BETA.LT portalą, čia POILSIO kategorijos ekrano kairėje pusėje yra filtrai. Kiekvieną kartą, kai pasirinksite norimą filtrą, puslapis automatiškai Jums pateiks čia esamus viešbučių pasiūlymus. Jeigu konkrečiai esate suplanavę būsimą poilsio vietą bei datą, o pasirinkto viešbučio pasiūlymas turi užrašą GALIMA REZERVACIJA, siūlome negaišti laiko ir užsakyti poilsį viešbutyje naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti jums palankią datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už jį ir laukti ateinant poilsio dienos. Jeigu poilsio laikotarpio nesate griežtai suplanavę arba norite dovanoti nakvynę kitiems, pirkite pasirinktus viešbučių pasiūlymus, naudodami Į KREPŠELĮ funkciją. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Kiek laiko galioja poilsio kuponas?add

Jums rūpimo poilsio kupono galiojimo laikas yra nurodytas poilsio pasiūlymo apraše ir jo sąlygose. Šios sąlygos dažnai priklauso nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar užsienyje. Savo klientus visada informuojame apie tai, kad Vartotojui, kuris perka paslaugą, yra sudaryta galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės