Pailsėti Kaune, kaip viename didžiųjų Lietuvos miestų, galima tikrai ne prasčiau, nei bet kuriame kurorte. Priklausomai nuo to, ko norite – ar poilsio gamtoje ant ežero kranto, ar kur nors centre viešbutyje, galėsite rinktis ir visokias įmanomas aktyvias pramogas. Pavyzdžiui, poilsiaujant prie vandens galima ne tik maudytis – galima ir žvejoti, plaukioti valtimis ar jachtomis, taip pat susirasti irklenčių ar baidarių nuomą, o poilsiaujant viešbutyje galėsite tikėtis SPA kompleksų, teniso kortų bei golfo aikštelių. Kad ir ko norite, pas mus užsakinėti verta – įsigyti galėsite patogiai internetu, o pirkdami sutaupysite, nes daug ką dėka mūsų lojalumo programos bei dažnų akcijų gausite pigiau. Ilsėtis su mumis – verta!

 

POILSIS KAUNE – ROMANTIŠKAM LAIKUI KARTU

Jeigu planuojate ilsėtis dviese, tai turbūt norite vienas kitam skirti daugiau dėmesio. Tik kaip poilsis Kaune dviems gali tapti ypatingu laiku? Geriausiai savo trumpas atostogas išpildysite padėję į šalį telefonus, užsisakę nakvynę patogioje vietoje, susitarę dėl abiem patinkančių pramogų bei restoranų, kuriuos norite aplankyti, ir tiesiog džiaugdamiesi laiku kartu!

 

Mes, visų pirma, siūlytume pagalvoti apie tai, kiek laiko norite skirti – pavyzdžiui, jeigu turite laisvą tik pusdienį, tuomet, neabejotinai, Jums patiks poilsis su SPA – pirtys ir vandens pramogų kompleksai su baseinu juk patinka daugumai. Gerai išsikaitinus, paplaukiojus, o gal kur nors pakeliui dar užkandus Jūsų mėgstamiausiame restorane, jausitės kaip po trumpų atostogų – taip juk nuotaika bloga būti negali! Na, o aktyvioms poroms, neturinčioms daug laiko, nieko nebus geriau, nei galimybė kartu patobulėti tam tikrame sporte. Jeigu Jums ir Jūsų partneriui prie širdies aktyvus poilsis Kaune, tuomet irgi pasirinkimų turėsite begalę. Pusdienio pasimatymui Jums rekomenduotume išmėginti plaukimą baidarėmis arba pasijodinėjimą žirgais. Taip ne tik smagiai kartu praleisite laiką, bet ir gausite progą pabūti gamtoje, pakvėpuoti grynu oru – tad grįžę namo jausitės dar geriau!

 

Na, o jeigu svarstote apie bent jau savaitgalio, o gal net ir kelių savaičių poilsį Lietuvoje, tuomet galimybių skirti laiko vienas kitam turėsite dar daugiau. Tokiu atveju siūlytume išsirinkti Jums patinkantį viešbutį, pirmiausiai gerai apsvarsčius savo poreikius: gal norite vietos kur nors atokiau, prie ežero? O gal norite per daug nenutolti nuo centro ir apsistoti kuriame nors Kauno rajone, tačiau viešbutyje turėti ypatingai gerai vertinamus pusryčius ir mėgautis baseinais ar SPA paslaugomis jo viduje? Aktyvios poros turbūt norėtų apsvarstyti variantą, kur daugiau laiko galės praleisti darant kažką, kas sukurs naujų smagių prisiminimų – tuomet būtų verta ieškoti viešbučių su teniso kortais, golfo laukais ar net žvejybos erdvėmis. Kai kartu užsiimsite aktyviomis veiklomis, turėsite dar daugiau galimybių pamatyti vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, išmoksite ko nors naujo ir dar labiau sustiprinsite tarpusavio ryšį. Romantiškas poilsis Kaune – dviems asmenims idealus!

 

TURININGAS IR SMAGUS POILSIS ŠEIMOMS

Jeigu seniai svarstote apie trumpesnes ar ilgesnes šeimos atostogas, tai Jums labiausiai turėtų patikti poilsis Kaune viešbučiuose, kur galėsite rinktis „viskas įskaičiuota" opcijas, o patys viešbučiai siūlys galimybę užimti Jūsų vaikus jiems skirtose erdvėse. Mažesniems vaikams tai galimybė patirti naujų linksmybių, o tėvams – galimybė atsipalaiduoti, kol vaikai užimti. Taip pat su šeimomis siūlome leisti laiką sodybose ar nameliuose Kaune prie ežero – juk kas, ypač šiltuoju sezonu, nemėgsta būti šalia gamtos?..

 

Na, o jeigu nakvynės neplanuojate, tačiau vis tiek norite bent dalį dienos smagiai pailsėti su šeima, aktyvus poilsis įtrauks visus šeimos narius labiausiai. Viena iš puikių opcijų būtų skrydis oro balionu – kai kam tai bus galimybė nugalėti aukščio baimę ir pamilti nuostabųjį Kauną iš viršaus, o vaikams tai būtų neįkainojama patirtis, įsiminsianti visam gyvenimui! Su šeima turiningai leisti laiką labai svarbu, tad net jeigu ilgesnių atostogų su šeima neplanuojate, Beta.lt galite rasti, kaip smagiai praleisti karru bent kelias valandas pramogų skiltyje.

 

GIMTADIENIAMS IR KITOMS PROGOMS

Jeigu artimas žmogus greitai sulauks savo gimtadienio, tai yra puiki galimybė padaryti jam staigmeną – įsigyti dovanų kuponą ar čekį per Beta.lt. Gera dovana – tai apgalvota dovana, tad nesvarbu, ar draugus domina aktyvus laisvalaikis, ar pasivažinėjimai prabangiais automobiliais, ar neskubios atostogos su SPA – pas mus tikrai rasite kažką, kas gali nustebinti šia puikia proga!

 

Na, o jeigu jau dairotės po poilsį Kaune, galite pagalvoti apie variantą, kur suplanuojate gimtadienį arba kitą svarbią šventę – pavyzdžiui, mergvakarį ar bernvakarį – už savo draugus. Tuomet Jums pravers Beta.lt kuponas poilsiui prie ežerų, pavyzdžiui, namelyje su kubilu. Nuolat darbais apsikrovusiems žmonėms nieko negali geriau, nei gera kompanija šalia ir galimybė įmerkti savo pavargusias kojas į vandenį! Be to, daugelį pramogų bei paslaugų su mumis įsigysite pigiau – kainos pas mus tikrai nesikandžioja, o namelių nuoma nakčiai ar dviem, su didele draugų kompanija pasidalinus kainą bus tiesiog juokinga. Toks poilsis su Beta.lt bus ne tik pigus, bet ir kokybiškas, nes atrenkame tik geriausius partnerius – apie tai kalba puikūs žmonių atsiliepimai! Galiausiai, mūsų kuponų panaudojimo procesas tikrai neužtruks: įsigijus tereiks įvykdyti registraciją pas partnerius, ir, tikėtina – panaudotas kuponas galės būti dar šiandien. Mylime Jus ir linkime Jums gero poilsio!

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis poilsinę kelionę Lietuvoje?add

Jei nusprendėte poilsiauti gimtojoje šalyje, neskubėkite neapgalvotai leistis ieškoti poilsiui tinkamos vietos. Prieš įsigydami poilsinę kelionę Lietuvoje kaip reikiant įsitikinkite, ar esamas pasiūlymas ir jame paminėtos paslaugos iš tikrųjų atitinka visu Jūsų poreikius ir pageidavimus. Be to, apsispręskite, kokia kelionė jums reikalinga - su nakvyne ar be jos. Žinokite ir tai, kad papildomas paslaugas galima užsisakyti pačios kelionės metu. Jeigu poilsinę kelionę Lietuvoje (su nakvyne) įsigyjate be rezervacijos, poilsio pasiūlyme atidžiai patikrinkite jo galiojimo datą ir kitą svarbią informaciją. O jeigu iš anksto tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, jums verta įsigyti poilsio pasiūlymą su užrašu GALIMA REZERVACIJA, naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti norimą datą, pažymėti norimą poilsio pasiūlymo paketą, sumokėti ir ramiai laukti poilsio dienos.

Kiek laiko galioja poilsio kuponas?add

Jums rūpimo poilsio kupono galiojimo laikas yra nurodytas poilsio pasiūlymo apraše ir jo sąlygose. Šios sąlygos dažnai priklauso nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar užsienyje. Savo klientus visada informuojame apie tai, kad Vartotojui, kuris perka paslaugą, yra sudaryta galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis