Birštonas - tai unikalus Lietuvos kampelis, garsėjantis savo mineralinio vandens versmėmis. Pasidabinęs Nemuno vingiais, jis džiugina lankytojus ištisus metus atvirais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu ir klimato terapija, todėl apsilankymai su akcija čia gali būti mažomis atostogomis geriausia kaina.

Nuo pat seniausių laikų gydomoji mineralinio vandens galia į Birštoną poilsio traukė ir Lietuvos kunigaikščius, ir poetus, ir menininkus ar muzikantus, o dabar puikiausi pasiūlymai internetu, pailsėti pigiau traukia ne tik kūrėjus, bet ir paprastus žmones. Visi kas atvyksta į šį Nemano upės kilpų ir visžalių miškų kraštą, randa kuo pasidžiaugti ir poilsis Birštone šeimai ar porai buvo ir yra puikus atostogų pasirinkimas.

Poilsingiausio kurorto istorija

Ne tik turtinga istorija, graži gamta bei vip poilsis dviems Birštone vilioja čia būrius lankytojų kiaurus metus. Juk miestas įsikūręs pačioje Lietuvos širdyje! Taigi lengvai šį mielą kampelį vos per valandą vairuodami pasieksite iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitų Lietuvos vietų, ypač kai internetu pasiūlymus įsigyti galite kur kas pigiau!

 


Beje poilsis Birštone su procedūromis populiarus tapo tikrai ne vakar – tai vienas seniausių Lietuvos kurortų, kurio garbinga istorija siekia dar viduramžius. Atrodytų, kad savaitgalis dviems Birštone, tai viskas ką šis žavingas kurortas ar viliojanti akcija gali pasiūlyti, tačiau dar penkioliktame amžiuje jis buvo laikomas Lietuvos didžiųjų kunigaikščių medžioklės dvaru, kur dažnai lankėsi Vytautas Didysis, Kazimieras IV Jogailaitis, jo sūnūs ir kiti LDK didikai. Tačiau puikios sveikatos ir malonaus laiko sinonimu poilsis Birštone su vaikais tapo tik po devyniolikto amžiaus, kai prasidėjo miesto augimas ir atgimimas. Kas gi pasikeitė? Ogi gudrūs apylinkių žmonės suprato, kad mineralinį vandenį galima panaudoti gydymui!

Birštonas – visiems ir kiekvienam!

Tiek išorinis, tiek vidinis mineralinių vandenų poveikis buvo stebimas dar devynioliktame amžiuje, kai poilsio namai Birštone traukdavo susirgusius ir negaluojančius Lietuvos žmones. Jo poveikį įrodė tuo metu dar riboti moksliniai eksperimentai, tad nieko keisto, kad dabar Birštono mineralinis vanduo žinomas visame pasaulyje.

 


Poilsis Birštone dviems čia atvilios jaunas poras, kur jaukūs viešbučiai, ištaigingi restoranai, laisvalaikio pramogų gausa ir išskirtiniai kultūriniai renginiai neleis nuobodžiauti. Poilsis Birštone su augintiniu – puiki idėja bet kuriuo metų laiku, nes vaizdingi takai ir miškai padės visiems puikiai praleisti laiką. Poilsis Birštone senjorams pirmiausia asocijuojasi su Kneipo filosofija, kurią rasite įkūnytą visame mieste. Tai unikali gydymo ir sveiko gyvenimo suvokimo doktrina, kurios esmė, kad kūno gerovę užtikrina vanduo, augalai, mityba, mankšta ir pusiausvyra. O ko gi dar reikia sveikai būčiai! Nesvarbu Jus domina poilsis šeimai Birštone ar poilsis Birštone vienam asmeniui, senąsias gydymo tradicijas puoselėjančios sanatorijos pakvies Jus atgauti jėgas, pasilepinti sveikatos stiprinimo procedūromis ir atgauti ramybę ir puikią savijautą.

Poilsis Birštone - Vytautas Mineral SPA

Vytautas Mineral SPA –– tai šiuolaikiški, kiekvieno atvykusio kliento poreikiams pritaikyti SPA namai, kuriuos klientai pristato kaip vietą, tobulą kai norisi visiškai atitrūkti nuo kasdienybės, o pabuvojus norisi ir verta grįžti vėl ir vėl. Poilsis Birštone spa gali pavirsti puikiu laiku su šeima, draugais, mylimu asmeniu ar tiesiog poilsiaujant ar dirbant po vieną, jeigu savo laiką nutarsite praleisti gražiuose Vytautas Mineral SPA apartamentuose.

 


Kuo gi didžiuojasi Vytautas Mineral SPA? Aukščiausios klasės kambariais, estetiškomis erdvėmis poilsiui ir darbui, aukščiausios kokybės maistu, bet labiausiai mineraliniu vandeniu, trykštančiu iš išskirtinio Sofijos mineralinio vandens šaltinio. Visai šalia Vytautas Mineral SPA esantis Sofijos šaltinis spa namus apdovanoja unikaliu mineraliniu vandeniu, kuris savo sudėtimi ir savybėmis net gali būti lyginamas su Negyvosios jūros vandeniu. Nenuostabu, juk jo vanduo turi net 70 skirtingų elementų, kurie kartu sukuria sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyrą, kuris lydės jus šio apsilankymo metu.

Poilsis Birštone - Eglės sanatorija

Naujutėlė sanatorija, Birštone atidaryta tik 2013 metais (2014 m. birželį atidarytas antrasis korpusas su registratūra, kavine, erdvia valgykla, kineziterapijos, treniruoklių salėmis ir kitomis naujumu ir prabanga spindinčiomis erdvėmis), todėl dar švyti naujumu ir estetika. Tiek gyvenamasis kompleksas, tiek ir gydymo centras jus pradžiugins pasakišku gamtos peizažu, atsiveriančiu pro sanatorijos langus.

 


Eglės sanatorija užtikrins, kad dovanų kuponas įsigytas šioje sanatorijoje jums įsimintų ne tik kaip paprastas masažas Birštone, bet ir gydomojo mineralinio vandens procedūromis ir skoniu, gydomojo juodojo ar baltojo purvo procedūromis, kurias praturtino mineralinio vandens šaltinių vanduo, išgaunamas iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių. Poilsis Birštone su vaiku pavirs sveikatą ir jėgas atstatančiomis atostogomis, kai lepinsitės patyrusių meistrų atliekamais spa ritualais ir relaksacinėmis procedūromis.

Poilsis Birštone - Tulpės sanatorija

Nesvarbu ar atvykstate su artimu žmogumi, ar domina poilsis Birštone vienam, jūsų maloniai laukia sanatorijos gydymo ir sveikatinimo tradicijas išlaikiusi sanatorija Tulpė, kur pagal savo poreikius pasirinksite gydymo, sveikatinimo arba poilsio kompleksus. Poilsis Birštone trims nenuvils nei vieno šeimos nario, kai mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros bus kvalifikuoto gydytojo paskirtos atsižvelgiant į jūsų visų sveikatos būklę ir poreikius. Teisingai subalansuotos, jos tikrai padės atsikratyti nuovargio, suteiks energijos ir geros nuotaikos, padės pailsėti nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir sveikatos sutrikimų.

 


Ar esate girdėję, kad pasaulyje ypač vertinami kurortai, kurių mineraliniuose vandenyse randama bromo? Taigi ne sutapimas, kad Tulpės sanatorija gėrimui ir gydomosioms vonioms naudoja aukštos mineralizacijos vandenį, kurio sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis! Taigi ši ant Nemuno upės kranto, pačiame Birštono kurorto parko centre, įsikūrusi sanatorija tikrai turi ką pasiūlyti atvykstantiems pailsėti ar pagerinti sveikatą!

Poilsis Birštone – Vytautas Ego SPA

Domina poilsis su artimu žmogumi, augintiniu ar vienam? Nemėgstate triukšmingos vaikų draugijos? Vytautas Ego SPA kaip tik ir skirtas tik suaugusiems, kurie suvokia kaip malonu kartais skirti laiko tik sau ir į viską pažvelgti trupučiuką paprasčiau. Kaip ir pats Birštonas, kurio tikrai nepavadinis bedvasiu, šis spa nepakeičiamas visiems ieškantiems išskirtinumo ir įdomaus, intensyviomis spalvomis žaižaruojančio, laiko.

 

 
Nuskriausti čia neliks spa mėgėjai, nes autoriniai spa ritualai jam ir jai su išskirtinių prekės ženklų kosmetika nepalieka abejingų. O po spa pasistiprinti jus kvies ir šiuolaikinės gastronomijos triukus parodys prabangus restoranas, kur norėsite grįžti dar ne kartą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Vaikų gimtadieniai Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Klaipėdoje Pramogos Palangoje Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: