Birštonas - tai unikalus Lietuvos kampelis, garsėjantis savo mineralinio vandens versmėmis. Pasidabinęs Nemuno vingiais, jis džiugina lankytojus ištisus metus atvirais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu ir klimato terapija, todėl apsilankymai su akcija čia gali būti mažomis atostogomis geriausia kaina.

Nuo pat seniausių laikų gydomoji mineralinio vandens galia į Birštoną poilsio traukė ir Lietuvos kunigaikščius, ir poetus, ir menininkus ar muzikantus, o dabar puikiausi pasiūlymai internetu, pailsėti pigiau traukia ne tik kūrėjus, bet ir paprastus žmones. Visi kas atvyksta į šį Nemano upės kilpų ir visžalių miškų kraštą, randa kuo pasidžiaugti ir poilsis Birštone šeimai ar porai buvo ir yra puikus atostogų pasirinkimas.

Poilsingiausio kurorto istorija

Ne tik turtinga istorija, graži gamta bei vip poilsis dviems Birštone vilioja čia būrius lankytojų kiaurus metus. Juk miestas įsikūręs pačioje Lietuvos širdyje! Taigi lengvai šį mielą kampelį vos per valandą vairuodami pasieksite iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitų Lietuvos vietų, ypač kai internetu pasiūlymus įsigyti galite kur kas pigiau!

 


Beje poilsis Birštone su procedūromis populiarus tapo tikrai ne vakar – tai vienas seniausių Lietuvos kurortų, kurio garbinga istorija siekia dar viduramžius. Atrodytų, kad savaitgalis dviems Birštone, tai viskas ką šis žavingas kurortas ar viliojanti akcija gali pasiūlyti, tačiau dar penkioliktame amžiuje jis buvo laikomas Lietuvos didžiųjų kunigaikščių medžioklės dvaru, kur dažnai lankėsi Vytautas Didysis, Kazimieras IV Jogailaitis, jo sūnūs ir kiti LDK didikai. Tačiau puikios sveikatos ir malonaus laiko sinonimu poilsis Birštone su vaikais tapo tik po devyniolikto amžiaus, kai prasidėjo miesto augimas ir atgimimas. Kas gi pasikeitė? Ogi gudrūs apylinkių žmonės suprato, kad mineralinį vandenį galima panaudoti gydymui!

Birštonas – visiems ir kiekvienam!

Tiek išorinis, tiek vidinis mineralinių vandenų poveikis buvo stebimas dar devynioliktame amžiuje, kai poilsio namai Birštone traukdavo susirgusius ir negaluojančius Lietuvos žmones. Jo poveikį įrodė tuo metu dar riboti moksliniai eksperimentai, tad nieko keisto, kad dabar Birštono mineralinis vanduo žinomas visame pasaulyje.

 


Poilsis Birštone dviems čia atvilios jaunas poras, kur jaukūs viešbučiai, ištaigingi restoranai, laisvalaikio pramogų gausa ir išskirtiniai kultūriniai renginiai neleis nuobodžiauti. Poilsis Birštone su augintiniu – puiki idėja bet kuriuo metų laiku, nes vaizdingi takai ir miškai padės visiems puikiai praleisti laiką. Poilsis Birštone senjorams pirmiausia asocijuojasi su Kneipo filosofija, kurią rasite įkūnytą visame mieste. Tai unikali gydymo ir sveiko gyvenimo suvokimo doktrina, kurios esmė, kad kūno gerovę užtikrina vanduo, augalai, mityba, mankšta ir pusiausvyra. O ko gi dar reikia sveikai būčiai! Nesvarbu Jus domina poilsis šeimai Birštone ar poilsis Birštone vienam asmeniui, senąsias gydymo tradicijas puoselėjančios sanatorijos pakvies Jus atgauti jėgas, pasilepinti sveikatos stiprinimo procedūromis ir atgauti ramybę ir puikią savijautą.

Poilsis Birštone - Vytautas Mineral SPA

Vytautas Mineral SPA –– tai šiuolaikiški, kiekvieno atvykusio kliento poreikiams pritaikyti SPA namai, kuriuos klientai pristato kaip vietą, tobulą kai norisi visiškai atitrūkti nuo kasdienybės, o pabuvojus norisi ir verta grįžti vėl ir vėl. Poilsis Birštone spa gali pavirsti puikiu laiku su šeima, draugais, mylimu asmeniu ar tiesiog poilsiaujant ar dirbant po vieną, jeigu savo laiką nutarsite praleisti gražiuose Vytautas Mineral SPA apartamentuose.

 


Kuo gi didžiuojasi Vytautas Mineral SPA? Aukščiausios klasės kambariais, estetiškomis erdvėmis poilsiui ir darbui, aukščiausios kokybės maistu, bet labiausiai mineraliniu vandeniu, trykštančiu iš išskirtinio Sofijos mineralinio vandens šaltinio. Visai šalia Vytautas Mineral SPA esantis Sofijos šaltinis spa namus apdovanoja unikaliu mineraliniu vandeniu, kuris savo sudėtimi ir savybėmis net gali būti lyginamas su Negyvosios jūros vandeniu. Nenuostabu, juk jo vanduo turi net 70 skirtingų elementų, kurie kartu sukuria sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyrą, kuris lydės jus šio apsilankymo metu.

Poilsis Birštone - Eglės sanatorija

Naujutėlė sanatorija, Birštone atidaryta tik 2013 metais (2014 m. birželį atidarytas antrasis korpusas su registratūra, kavine, erdvia valgykla, kineziterapijos, treniruoklių salėmis ir kitomis naujumu ir prabanga spindinčiomis erdvėmis), todėl dar švyti naujumu ir estetika. Tiek gyvenamasis kompleksas, tiek ir gydymo centras jus pradžiugins pasakišku gamtos peizažu, atsiveriančiu pro sanatorijos langus.

 


Eglės sanatorija užtikrins, kad dovanų kuponas įsigytas šioje sanatorijoje jums įsimintų ne tik kaip paprastas masažas Birštone, bet ir gydomojo mineralinio vandens procedūromis ir skoniu, gydomojo juodojo ar baltojo purvo procedūromis, kurias praturtino mineralinio vandens šaltinių vanduo, išgaunamas iš privačių Eglės sanatorijos gręžinių ir telkinių. Poilsis Birštone su vaiku pavirs sveikatą ir jėgas atstatančiomis atostogomis, kai lepinsitės patyrusių meistrų atliekamais spa ritualais ir relaksacinėmis procedūromis.

Poilsis Birštone - Tulpės sanatorija

Nesvarbu ar atvykstate su artimu žmogumi, ar domina poilsis Birštone vienam, jūsų maloniai laukia sanatorijos gydymo ir sveikatinimo tradicijas išlaikiusi sanatorija Tulpė, kur pagal savo poreikius pasirinksite gydymo, sveikatinimo arba poilsio kompleksus. Poilsis Birštone trims nenuvils nei vieno šeimos nario, kai mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros bus kvalifikuoto gydytojo paskirtos atsižvelgiant į jūsų visų sveikatos būklę ir poreikius. Teisingai subalansuotos, jos tikrai padės atsikratyti nuovargio, suteiks energijos ir geros nuotaikos, padės pailsėti nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir sveikatos sutrikimų.

 


Ar esate girdėję, kad pasaulyje ypač vertinami kurortai, kurių mineraliniuose vandenyse randama bromo? Taigi ne sutapimas, kad Tulpės sanatorija gėrimui ir gydomosioms vonioms naudoja aukštos mineralizacijos vandenį, kurio sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis! Taigi ši ant Nemuno upės kranto, pačiame Birštono kurorto parko centre, įsikūrusi sanatorija tikrai turi ką pasiūlyti atvykstantiems pailsėti ar pagerinti sveikatą!

Poilsis Birštone – Vytautas Ego SPA

Domina poilsis su artimu žmogumi, augintiniu ar vienam? Nemėgstate triukšmingos vaikų draugijos? Vytautas Ego SPA kaip tik ir skirtas tik suaugusiems, kurie suvokia kaip malonu kartais skirti laiko tik sau ir į viską pažvelgti trupučiuką paprasčiau. Kaip ir pats Birštonas, kurio tikrai nepavadinis bedvasiu, šis spa nepakeičiamas visiems ieškantiems išskirtinumo ir įdomaus, intensyviomis spalvomis žaižaruojančio, laiko.

 

 
Nuskriausti čia neliks spa mėgėjai, nes autoriniai spa ritualai jam ir jai su išskirtinių prekės ženklų kosmetika nepalieka abejingų. O po spa pasistiprinti jus kvies ir šiuolaikinės gastronomijos triukus parodys prabangus restoranas, kur norėsite grįžti dar ne kartą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis poilsinę kelionę Lietuvoje?add

Jei nusprendėte poilsiauti gimtojoje šalyje, neskubėkite neapgalvotai leistis ieškoti poilsiui tinkamos vietos. Prieš įsigydami poilsinę kelionę Lietuvoje kaip reikiant įsitikinkite, ar esamas pasiūlymas ir jame paminėtos paslaugos iš tikrųjų atitinka visu Jūsų poreikius ir pageidavimus. Be to, apsispręskite, kokia kelionė jums reikalinga - su nakvyne ar be jos. Žinokite ir tai, kad papildomas paslaugas galima užsisakyti pačios kelionės metu. Jeigu poilsinę kelionę Lietuvoje (su nakvyne) įsigyjate be rezervacijos, poilsio pasiūlyme atidžiai patikrinkite jo galiojimo datą ir kitą svarbią informaciją. O jeigu iš anksto tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, jums verta įsigyti poilsio pasiūlymą su užrašu GALIMA REZERVACIJA, naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti norimą datą, pažymėti norimą poilsio pasiūlymo paketą, sumokėti ir ramiai laukti poilsio dienos.

Ar galiu keisti poilsio datas?add

Kartais gyvenime nutinka situacijų, kai netikėtumai ima ir sugriauna mūsų planus. Nuo to nėra apsaugotas ir ankstyvas laisvalaikio planavimas. Jei Jums kažkas panašaus nutiktų, nenusiminkite, nes poilsiavimo laikotarpio datas prireikus galima keisti. Aišku, jeigu tokios sąlygos yra numatytos poilsio pasiūlyme. Šios sąlygos neretai priklauso ir nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar kurioje nors užsienio šalyje. Jeigu įsigijote poilsį Lietuvoje, pasinaudoję funkcija PIRKTI PER REZERVACIJĄ, poilsio datos keisti negalima arba tai galima padaryti tik susisiekus su poilsio paslaugos tiekėju. Jeigu įsigijote poilsinę kelionę užsienyje, tada atidžiai perskaitykite poilsinės kelionės užsakymo dokumentus ir kelionės organizatoriaus pateiktas sąlygas. Po to atsižvelkite į tai, kiek dienų liko iki planuojamos poilsinės kelionės pradžios ir nurodykite pateisinamą poilsinės kelionės užsienyje keitimo priežastį. Poilsio pasiūlymų datų pakeitimai gali būti papildomai apmokestinami, jei tai buvo numatyta pasiūlymo keitimo sąlygose.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams