Miesto triukšmo netrukdomas laikas gamtos apsuptyje įsikūrusiame namelyje yra Lietuvoje milžiniškais tempais populiarėjantis poilsio tipas. Privatūs dviviečiai, keturviečiai ir dar didesni nameliai su visais patogumais ir vandens pramogom patiks tiems, kas nori atsiriboti nuo nesibaigiančių skambučių ir darbų, bei trokšta privataus laiko su šeima, antrąja puse ar draugais. Poilsis nameliuose paklausia pramoga išlieka ištisus metus. Romantiškas poilsis dviem ant ežero kranto su privačiu jacuzzi... Būtet taip gali atrodyti jūsų savaitgalis, jei viešbučio numerį iškeisite į išties išskirtines patirtis miškų ir šviežio oro apsuptyje.

 

Žiemą ar vasarą, rudenį ar pavasarį – kad ir kada norėtumėte pakeisti namų aplinką ir trumpam apsigyventi arčiau gamtos, poilsio namelių durys tam atviros praktiškai visada. Tokie šeimai pritaikyti nameliai-mini vilos dažnai būna įrengti skandinavišku stiliumi ir turi visus būtinus patogumus. Tokiuose nameliuose dažniausiai rasite atskirus miegamuosius, šviesią svetainės erdvę, privačią virtuvėlę ir vonios kambarį. Tiesa, yra ir daugiau kaimo turizmą sodybas primenančių namelių, kuriuose viešnagė taip pat būna labai jauki. Paklausiausios neabejotinai yra tos vietos, kurios siūlo viešnagę namelyje su kubilu arba su baseinu. Poilsiui pritaikyti nameliai beveik visuomet yra prisiglaudę gamtos pašonėje – prie ežero ar tvenkinio, prie jūros, miške. Dalis namelių priima svečius ir su augintiniais, kad netektų ieškoti, kur padėti savo keturkojį šeimos narį.  

 

Šiuo metu itin populiarus pasirinkimas yra unikalias patirtis siūlantys nameliai medyje, kurių dažnas įrengti pagal šiuolaikinį stilių. Daug keliaujančios šeimos ir aktyvios draugų kompanijos savo ruožtu renkasi namelius ant ratų, su kuriais galima apsistoti nors ir kopose. Išsinuomavus tokį namelį, keliauti galima nors ir į kitą Lietuvos pusę, todėl daug žmonių su tokiais nameliais keliauja į kempingo stovyklavietes Klaipėdoje, Žemaitijoje ir netgi Latvijoje. Nekilnojamų namelių nuoma užsiima daugybė miestų, tarp kurių ir Kauno rajonas, Raseiniai, Prienai, Anykščiai. Poilsio namelius būtina rezervuoti gerokai iš anksto (prieš kelis mėn.), nes laukiančiųjų eilės susiformuoja ilgos. Todėl rekomenduojame poilsį pasirinktoje vietoje užsiimti anksčiau, ypač artėjant vasaros sezonui.

 

Beta.lt savo asortimente turi daug pasiūlymų poilsiui tokio tipo ,,atostogų’’ nameliuose, tad rinktis tikrai yra iš ko. Partnerių paslaugas ir pramogas pirkdami mūsų platformoje už jas mokėsite tiek pat arba, dažnu atveju, dar mažiau nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. Mūsų svetainės tikslas yra sudaryti tinkamas pirkimo sąlygas tam, kad įsigyti dovanas sau ir kitiems būtų kuo greičiau, patogiau ir pigiau. Specialūs pasiūlymai su akcija mūsų klientus lepina ištisus metus be pertraukų. Įteiktas dovanų čekis arba kuponas poilsiui viename pasirinktų namelių gali tapti nerealia dovana mamai, draugui, antrai pusei. Tik ar būtinai reikia laukti ypatingos progos – gal pats laikas artimajam padėkoti už tai, kad jis yra šalia jūsų?

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su draugais?add

Jeigu turite būrį gerų draugų, su kuriais Jums miela leisti laisvalaikį keliaujant po Lietuvą ar Europos šalis, tačiau nemėgstate daug laiko gaišti viešbučio paieškoms, kreipkitės pagalbos į BETA.LT portalą, čia POILSIO kategorijos ekrano kairėje pusėje yra filtrai. Kiekvieną kartą, kai pasirinksite norimą filtrą, puslapis automatiškai Jums pateiks čia esamus viešbučių pasiūlymus. Jeigu konkrečiai esate suplanavę būsimą poilsio vietą bei datą, o pasirinkto viešbučio pasiūlymas turi užrašą GALIMA REZERVACIJA, siūlome negaišti laiko ir užsakyti poilsį viešbutyje naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti jums palankią datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už jį ir laukti ateinant poilsio dienos. Jeigu poilsio laikotarpio nesate griežtai suplanavę arba norite dovanoti nakvynę kitiems, pirkite pasirinktus viešbučių pasiūlymus, naudodami Į KREPŠELĮ funkciją. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Ar galiu pridėti daugiau paslaugų?add

Į savo krepšelį galite pridėti neribotą skaičių įvairių paslaugų arba pramogų. Tai padaryti visai nesudėtinga, užtenka pasirinkti norimus filtrus ir panaudoti pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ. Papildomas paslaugas arba pramogas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojams, kurie yra prisiregistravę prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jiems yra suteikiama galimybė atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada yra nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovano