Jaukus, turiningas ir tobulą poilsį žadantis savaitgalis su šeima yra geriausias laikas. Jei neturite kada tokio susiplanuoti – ne bėda! Beta.lt kuponų asortimente išsirinksite Jūsų šeimos poreikius geriausiai atitinkančius pasiūlymus įsimintinam šeimos savaitgaliui. Bendras laikas yra geriausia priemonė stiprinti tarpusavio ryšį, o vaikams tai neįkainojamas laikas. Todėl pirmyn – rinkitės iš daugybės mūsų pasiūlymų ir kraukitės kelionės krepšius!

Šaunus savaitgalis šeimai – koks jis?

Tobulas šeimos poilsis yra toks, kuris „subalansuotas" ir tėvams, ir vaikams. Jei suderinsite ir savo norus, ir vaikų, tai ne tik vaikai smagiai praleis laiką, bet ir Jūs šauniai pailsėsite. Ir tėvams, ir vaikams patiks baseinai, vandens parkai, aktyvios pramogos atrakcionų parkuose. Kol vaikai smagiai leis laiką, tėvų lauks pirtys, masažai (tėvai gali lankytis pasikeisdami ir drauge vienas iš jų būti su vaikais).

Savaitgalio poilsiui rinkitės vietą, kurioje yra veiklų vaikams: lauke ar patalpose esanti žaidimų aikštelė, vaikų žaidimų kambarys, vaikiškas baseinas, vaikams skirtos procedūros ir pan. Tokias galimybes dažnai siūlo viešbučiai, sanatorijos Lietuvos kurortuose (puikus variantas bus poilsis Druskininkuose šeimai, Palangoje, Birštone ir pan.).

Savaitgaliui su vaikais idealiai tiktų pajūris ar vila prie ežero. Sutikite, vaikus masina vandens pramogos, o daug pabuvę gryname ore jie puikiai miega. Vaikams anksčiau sugulus tėvai gali skirti laiko mėgiamam filmui, knygoms ar tiesiog jaukiems pašnekesiams.

Mažieji poilsiautojai neabejingi aktyvioms veikloms, todėl savaitgaliui su vaiku tiks kuponai, į kuriuos įtrauktos, pavyzdžiui, vandens pramogos. Taip pat keliaujantiems su šeima puikus sprendimas būtų rinktis poilsio pasiūlymą su maitinimus (bent jau su pusryčiais) – tikrai džiaugsitės, kai nereikės rūpintis sveiku, šviežiu maistu viešnagės metu. Visą laiką galėsite išnaudoti tik poilsiui.

Dažnai keliaujantys su vaikais turi ir keturkojų, tad įsitikinkite, ar apgyvendinimo įstaigoje priima su augintiniais.

Šeimos savaitgalis: ką siūlome?

  • Beta.lt pasiūlymai – idiliškam ir jaukiam Jūsų laikui su šeima. Rinkitės poilsį su vaikais Druskininkuose, Palangoje, Birštone, Klaipėdoje, Neringoje ir kitur Lietuvoje ar kaimyninėse šalyse. Ilsėkitės čia veikiančiuose viešbučiuose, sodybose, dvaruose, vilose, sveikatingumo centruose ar kitur. Savaitgalio poilsis su šeima įstabiose vietose, kur bus pasirūpinta Jūsų komfortu visos viešnagės metu! Negana to, kurortuose ir kituose miestuose veiklos su vaikais rasite ir už apgyvendinimo įstaigos ribų.
  • Rinkitės skirtingos trukmės idėjas savaitgaliui su šeima: vienos, dviejų, trijų nakvynių ar daugiau.
  • Priklausomai nuo pasirinkto kupono, be jaukaus, ramaus ir patogaus poilsio apgyvendinimo įstaigoje, Jūsų laukia ir pasiūlymai su pusryčiais, SPA, aktyviomis lauko ar vidaus pramogomis, pašėlusiomis vandens pramogomis ir kt.
  • Kuponas iš Beta.lt gali būti ne tik Jūsų šeimos savaitgaliui skirtas, bet ir kaip dovanų čekis vaikų turintiems giminaičiams, bičiuliams.
  • Savaitgalio poilsis šeimai yra labai gera dovana ir dar super kaina! O jei pirksite su akcija, mokėsite dar pigiau!

Kuponai idiliškam šeimos savaitgalio poilsiui internetu iš Beta.lt: kodėl verta pirkti čia?

Pramogos vaikams ir tėvams iš Beta.lt – čia pirkti saugu, patogu ir paprasta. Pasiūlymus galite filtruoti pagal aktualius kriterijus. Geros kainos ir patrauklios nuolaidos kiekvienam suteiks progą šauniai praleisti savaitgalį su artimiausiais!

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su šeima?add

Idealus variantas, kai visa šeima gali sau leisti kartu praleisti savaitgalį ar net keletą atostogų savaičių. Jei nežinote, kaip pasirengti tokiai išvykai, nenusiminkite. Išeitį iš padėties padės surasti BETA.LT. Jame rodyklę priveskite prie nuorodos POILSIS, o joje pasirinkite kategoriją POILSIS SU VAIKAIS. Čia naudokitės pasirinkimo filtrais, kad puslapis automatiškai atrinktų norimus viešbučių poilsio su šeima pasiūlymus. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Jeigu tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, viešbučio pasiūlymas turi nuorodą GALIMA REZERVACIJA, tad ja ir pasinaudokite. Taip pat siūlome įsigyti poilsį, pasinaudojus PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkcija. Lieka tik įvesti datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už būsimą paslaugą ir laukti poilsio dienų. Jeigu nesate apsisprendę dėl konkrečios poilsiavimo datos arba viešbučio pasiūlymą norite dovanoti kitai šeimai, pirkite pasirinktus kuponus, panaudodami funkciją Į KREPŠELĮ.

Kiek laiko galioja poilsio kuponas?add

Jums rūpimo poilsio kupono galiojimo laikas yra nurodytas poilsio pasiūlymo apraše ir jo sąlygose. Šios sąlygos dažnai priklauso nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar užsienyje. Savo klientus visada informuojame apie tai, kad Vartotojui, kuris perka paslaugą, yra sudaryta galimybė prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS ir atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.