Grįžti į mobiliąją versiją »
LT RU
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.

Pramogos ore

Rušiuoti pagal:
Beta.lt nepamirštamos pramogos ore. Trūksta adrenalino, esate pašėlęs ir ieškote nuotykių? Rinkitės pramogas ore, kurios prasideda nuo šuolių parašiutu, tai ekstremalūs įspūdžiai ir pojūčiai. Galite rinktis šuolius su instruktoriumi arba su „Sparno" tipo parašiutais, kurie yra saugūs ir visame pasaulyje naudojami mokymui. 
Pramogos ore su parasparniais, tai įsimintinas skrydis su instruktoriumi virš įspūdingų vietų. Taip pat galite rinktis šią pramogą su papildoma filmavimo paslauga. Nufilmuokite nepakartojamą vaizdą ir pasidalinkite su draugais bei artimaisiais. 
Taip pat pramogos ore su lėktuvais. Rinkitės pažintinius, apžvalginius, romantiškus skrydžius lėktuvu virš įsimintinų vietų. Pakilkite į dangų su profesionalais ir išvyskite prikaustantį vaizdą. Pramogos ore, tai unikalios ir nepamirštamos emocijos ir nuotykiai.
Nieko nerasta

Top
Registracija sėkminga!
El. paštas jau užregistruotas!
Sutinku su taisyklėmis
REGISTRUOTIS!

Aš Beta.lt dažniausiai lankausi, nes:

Galite pasirinkti iki 2 atsakymų

Kita:

Atsakykite
ir laimėkite

...

Prašome atsakyti į klausimus, kad galėtume pasiūlyti paslaugas, kurios Jums aktualiausios. Be to, atsakę į klausimus ir užsiregistravę, galėsite laimėti POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE.

Registruokitės
ir laimėkite

...

POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE