Kartais tikrai sunku nuspėti, kas skaitytųsi gera dovana vaikui – ypač, jeigu jis jau nebe mažas, tad žaislai netinka, bet ir ne paauglys, kuriam įprastai atsiveria daugiau suaugusiųjų opcijų. Pavyzdžiui, dovanos 11 metų mergaitėms gali tekti paieškoti tikrai ilgai. Kad rasti ko ieškote būtų paprasta, tam ir esame mes – dovanų čekis ar kuponas įvairioms patirtims ir pramogoms mergaitei gali būti gerokai smagesnis dovanos pasirinkimas. Linksmos laisvalaikio dovanos Lietuvoje su Beta.lt kainuos pigiau net be akcijų, o internetu įsigyti bus gerokai paprasčiau, nei vaikščioti po parduotuves. Dovanos 11 metų mergaitėms pas mus yra plačiausio spektro – užmeskite akį ne tik į Beta.lt dovanų skyrius, nes ir įvairios pramogos bei galimybės berniukui ar mergaitei švęsti gimtadienį, suplanuotą už Jus, gali būti kitose kategorijose. Galiausiai, siūlome užsakant dovanų kuponą ar čekį į namus užsisakyti ir mūsų prabangų raudoną voką, į kurį įdėtume kokybiškai atspausdintą pasiūlymą Jūsų pasirinktu dizainu. Šventėms tai – puikus pasirinkimas, nes suteikia ypatingos progos nuotaiką, tad pirkti tikrai apsimoka.

GIMTADIENIO ŠVENTIMO DOVANOS 11 METŲ MERGAITEI

Kad Jums netektų sukti galvos, ką padovanoti mergaitei nuo 10 metų, mes turime parinkę konkrečių idėjų, kurios galėtų atitikti tai, ko ieškote. Visų pirma, verta paminėti, kad kur kas didesnį džiaugsmą į paauglystę pereinančiam vaikui teiks ne kokie žaislai, o galimybė kažkur augti, stiprinti charakterį, tiesiog mėgautis gyvenimu. Paauglei juk jau dovanotumėte ką nors rimtesnio, nei lėles, tiesa? Tad tikėtina, kad ir 11 metų mergaitė jau nebesidomės tokiais dalykais.

Na, o kalbant konkrečiau, vienas iš puikių variantų dovanai – padovanoti šventę. Taip mergaitė į gimtadienį galės pasikviesti ir savo draugus ir gerai su jais praleisti laiką! Tai – šventė ne tik Jūsų vaikui, dukterėčiai, krikštaduktei... Tai yra šventė ir jos draugams, tad tikrai laimėsite „karmos taškų" ir jų akyse. 

Tik kur švęsti gimtadienį patiktų tokio amžiaus vaikui? Tikrai nesenstanti klasika – boulingas. Ši vieta yra puiki ir tuo, kad boulinge tikrai rasite skanaus maisto, kurį vaikams bus smagu dalintis – picas, keptą duoną su sūriu, įvairiausių vaisvandenių pasirinkimą ir malonų aptarnavimą. Na, o pats boulingas – tai ne tik žaidimas, bet ir lengvesnio tipo sportas. Juk yra ką veikti pakelti kamuolį, taisyklingai jį laikyti ir sviesti tinkamoje pozicijoje. Galiausiai azartas irgi gali duoti savo smagumo dozę, nes gerai žaisti boulingą tai ne tas pats, kas lošti kortomis. Galbūt net Jūsų vaikas užsikabins ir ras naują hobį!

Dar švęsti siūlytume vandens parkuose. Net suaugę neretai mėgsta įvairiausias aukštas čiuožyklas, tad ką jau kalbėti apie vaikus! Tokios gimtadienio dovanos 11 metų mergaitėms pavydėtų kiekviena draugė... Tad kodėl tiesiog neleidus jai pasiimti vienos ar kelių į kompaniją? Vandens pramogos yra tikrai nuostabi galimybė vaikui suteikti nepamirštamų įspūdžių, o geros nuotaikos dozė – garantuota. Be to, vandens parkuose gerokai saugiau, nei, pavyzdžiui, atviroje jūroje, nes nuolat aplink budi gelbėtojai ir instruktoriai, tad nereiktų baimintis savo vaikus palikti ir vienus. Svarbiausia, kad mergaitė mokėtų plaukti!

Tačiau yra dar geresnis gimtadienio šventimo pasirinkimas, jeigu kalbame apie šventės vaikams dovanojimą. Tai – jau suplanuotos patirtys, kur vaikai gautų erdvę pareikšti savo kūrybiškumą, ir, žinoma, pavalgyti. Turbūt, nėra geresnio būdo padėti vaikams pamėgti maisto gaminimą, nei leidžiant jiems patiems pasigaminti kažką skanaus, kažką, ką jie patys mėgsta. Na, o kas nemėgsta burgerių / mėsainių ir picų? Su Beta.lt galite įsigyti kuponą vaikų gimtadieniui restorane, kur juos pasitiktų virtuvės meistrė, papasakotų įdomių dalykų apie picų ar burgerių gaminimą ir padėtų vaikams susikurti savo svajonių patiekalą iš pateiktų ingredientų. Tokios patirtys yra nuostabiausios tuo, kad vaikai tikrai būtų užimti ir pavalgę – taigi, tuo nereikėtų rūpintis tėveliams. Be to, taip vaikai išmoksta kažką naujo, tad taip pat jiems suteikiami įgūdžiai, pagrindai tolimesniam gyvenimui!

MERGAITEI DOVANOKITE ĮSPŪDŽIUS

Įspūdžiai yra garantuotai geriausia dovana, kai daiktai nebestebina. Tad ieškantiems įspūdžių pilnos dovanos 11 metų mergaitei visų pirma siūlytume pasvarstyti apie jos pomėgius – gal ji aktyvi ir nuolat visur dalyvauja? Gal – nelabai, ir mieliau skaito knygas? Gal ji svajoja apie keliones lėktuvu į tolimus kraštus? O gal Jūsų jaunoji mergina – tikra naujųjų technologijų žinovė, kuri gali valandų valandas praleisti virtualiame pasaulyje? Įvairiausių pramogų kaina pas mus kartais vos iki 10 eurų, o įspūdžių atžalai suteikti galite neįkainojamų!

Vienas iš tokių įspūdžių galėtų būti pasivažinėjimas kartingais. Vėlgi, siūlome suteikti mergaitei progą pasikviesti ir savo geriausią draugę, kad būtų su kuo palenktyniauti, tačiau ši pramoga tikrai turi savo žavesio. Važiavimas ilgai netrunka, tačiau nuovargis po to tikrai jaučiasi. Lenktynių azartas neretai priverčia žmones norėti važiuoti daugiau, nei kartą iš eilės, tad būkite nusiteikę gauti prašymą „dar"! Pramoga nėra brangi, jeigu mokate vos už kelis žmones, tad tikrai piniginės ištuštinti neteks, o mergaitei bus smagu pasijausti tikra lenktynių žinove.

Kaip kontrastas, labai maloni pramoga ramesniems vaikams gali būti pasibuvimas su gyvūnais. Vienas iš variantų – diena su haskiais, tolimosios Šiaurės aktyviais šunimis! Pas mus galite įsigyti kuponą į haskių kaimą, įsikūrusį prie Neries regioninio parko. Ten tiek Jūs, tiek Jūsų mergaitė gautų progą sužinoti daugiau apie šiuos nuostabius šunis, susipažinti su jų šunišku gyvenimu, taip pat – keliauti su jais į žygį po nuostabią mūsų lietuvišką gamtą. Tai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai vaikas nuolat prašo augintinio, tačiau Jūs puikiai suprantate, kiek pinigų ir laiko kainuoja šuns išlaikymas. Taip vaikas patirtų daug džiaugsmo, o tėveliams nereiktų jaustis kaltiems, jeigu negali augintinio šiuo gyvenimo etapu sau leisti.

Dar mylintiems gyvūnus vaikams, be jokios abejonės, patiks jojimo pamoka. Žirgai – be galo protingi gyvūnai, kurie reaguoja į žmogaus ryžtingumą, drąsą, į švelnumą bei draugiškumą. Pamaitinti žirgelius morkomis, išmokti ant jų tinkamai sėdėti, juos valdyti, yra tikrai unikali patirtis, kuriai neprilygsta jokia kita. Tokios dovanos 11 metų mergaitei dėka ji gali išmokti tinkamos laikysenos, sustiprinti viso kūno raumenis ir net įsitaisyti aktyvų hobį visam gyvenimui. Žinoma, jojimas nėra pigi pramoga, bet tuomet bent esant progai galite pradžiuginti savo atžalą puikiais įspūdžiais!

Dar kalbant apie patirtis, vienas didžiausių įspūdžių, kuriuos galite suteikti tiek mergaitėms, tiek berniukams – yra apžvalginis skrydis virš Jūsų pasirinkto miesto / teritorijų. Tai galima padaryti oro balionu – ir saugu, ir smagu, ir gali skristi daugiau, nei vienas asmuo. Oro balionu verta skristi, jeigu norite ramaus ir palyginti saugaus skrydžio. Tuo tarpu skrydis mažu lėktuvėliu – kažkas, kas gali mergaitei padėti pasijusti lyg filmų heroje. Pilotas aprodytų teritorijas iš aukštai, o vaikui beliktų tik žiūrėti ir stebėtis, kokia graži mūsų Lietuva yra. Visi skydžiai itin rekomenduojami šiltuoju ar vasaros sezonu, kai gamtos žaluma arba spalvoti lapai džiugina akis.

Tuo tarpu nuostabus pasirinkimas merginoms, kurios mėgsta kompiuterinius žaidimus – virtualios realybės akinių ar kitos VR įrangos nuoma. Tai – nuotykiai, kuriuos sukuria šiuolaikinės technologijos ir dėl kurių keliauti toli nereikia. Kompiuteriniai žaidimai pradeda atgyventi, nes dabar VR įranga leidžia patirti žaidimo malonumus visu savo kūnu, tad azartas tampa nepalyginamai didesnis, o jausmas – realesnis. Panašiai padėti pasijusti gali ir 5D filmai – čia būtumėte vartomi, filmo erdvėje patektumėte į rūką ir t.t. ir panašiai – tiesiog gautumėte įvairių potyrių koncentraciją, padedančią pajusti linksmųjų kalnelių pojūčius. Jeigu Jūsų vaikas yra gerbėjas naujųjų technologijų, su tokia dovana tikrai neprašausite.

Kad jau pradėjome apie kiną, tai idėjos gali jais ir pasibaigti. Kuponai bilietams į kiną – puiki dovana tuomet, kai tikrai suku nuspėti, kas 11 metų mergaitei patiks. O juk filmai patinka visiems! Svarbiausia, kad ji turėtų galimybę išsirinkti pati ir pasiimti su savimi į kompaniją draugą ar draugę. Tai – galimybė link savarankiškumo linkstančiam paaugliui gauti progą susiorganizuoti pramogą pačiam, tuo tarpu patiriant kažką smagaus. Pridėkite papildomai kuponą ir į restoraną, tuomet vaikas po tokios gimtadienio atšventimo grįš namo ir sotus, ir laimingas, ir prisikrovęs įspūdžių. Linkime maloniai nustebinti!
DOVANOS
SAVAITĖS TOP
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Goda Tulpės sanatorija Atostogų parkas Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Victoria Hotel Kaunas Aurora Hotel Klaipėda Amsterdam Plaza Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Rąžė Margis Radisson Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Grand SPA Lietuva Amberton Green SPA Druskininkai Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Marmarį Kelionės į Graikiją Kelionės į Atėnus Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Akropolį Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vengriją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Nardymas Nardymas Trakuose Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Apollo boulingas 313 Cable Park Splash Park SPA Radailiai Vichy Vandens Parkas Villa Alicante Pramogos
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Klasikinis nugaros masažas Nugaros masažas Klaipėdoje Stuburo masažas Gydomasis nugaros masažas Juosmens masažas Nugaros masažas Panevėžyje Nugaros masažas Šiauliuose Taškinis nugaros masažas Švediškas nugaros masažas Pečių juostos masažas Masažas nuo celiulito Kaklo ir pečių juostos masažas Gydomasis sprando masažas Masažas nugaros skausmui Galvos, sprando ir pečių juostos masažas Pečių masažas Gydomasis nugaros masažas Vilniuje Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Chiroplastinis veido masažas Veido masažas nuo raukšlių Veido masažas su voleliu Japoniskas veido masažas Mioplastinis veido masažas Gua Sha veido masažas Veido limfodrenažinis masažas Veido raumenų masažas Veido vakuuminis masažas Veido skaistinimas Miofascialinis veido masažas Klasikinis veido masažas Sportinis masažas Sportinis masažas Klaipėdoje Sportinis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Gydomasis masažas Vilniuje Gydomasis masažas Kaune Gydomasis masažas Klaipėdoje Gydomasis masažas Panevėžyje Gydomasis masažas Šiauliuose Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Limfodrenažinis masažas aparatu Limfodrenažinis masažas rankomis Limfodrenažinis masažas kojoms Limfodrenažinis masažas Šiauliuose Limfodrenažinis masažas Panevėžyje Limfodrenažinis masažas LPG aparatu Limfodrenažinis masažas Telšiuose Limfodrenažinis masažas Pulstar aparatu Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Anticeliulitinis masažas rankomis Anticeliulitinis masažas aparatu Anticeliulitinis masažas taurėmis Anticeliulitinis vakuuminis masažas Masažas moterims Masažas nuo celiulito Masažai dviems Masažas nėščiosioms Vilniuje Relaksacinis masažas Endoderminis masažas Lipolitinis masažas Hemolimfodrenažinis masažas Mioplastinis veido masažas Trigerinis masažas Giluminis masažas Atpalaiduojantis masažas Neurosedatyvinis masažas Vibro masažas Giluminis raumenų masažas SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Birštone Dienos spa Kaune Dienos spa dviem Spa savaitgalis Spa moterims SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Birštone Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Spa Vilniuje dviems Spa Kaune dviems su nakvyne Spa dviems Palangoje Egzotiniai SPA ritualai SPA programos Spa pasiūlymai Vilnius spa Druskininkai programos Spa programos Druskininkuose Spa programa Rytietiška magija Spa Vilnius programos SPA vyrams Spa šeimai Spa moterims Spa procedūros Vilniuje Spa procedūros Druskininkuose Spa procedūros Kaune Spa procedūros Palangoje Spa procedūros dviem Spa procedūros nėščiosioms Spa procedūros Šiauliuose Spa procedūros dviem Vilniuje Spa procedūros Panevėžyje Spa procedūros Klaipėdoje Spa procedūros dviem Palangoje Spa procedūros dviem su nakvyne Spa procedūros Birštone Spa procedūros dviem Druskininkuose Kūno procedūros Kūno šveitimas Sausas kūno šveitimas Kūno šveitimas Kaune Kūno šveitimas Vilniuje Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Soliariumas Druskininkuose Soliariumas Panevėžyje Soliariumas Šiauliuose Soliariumas Palangoje Soliariumas Mažeikiuose Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija cukrumi Kaune Depiliacija cukrumi Klaipėdoje