Kartais tikrai sunku nuspėti, kas skaitytųsi gera dovana vaikui – ypač, jeigu jis jau nebe mažas, tad žaislai netinka, bet ir ne paauglys, kuriam įprastai atsiveria daugiau suaugusiųjų opcijų. Pavyzdžiui, dovanos 11 metų mergaitėms gali tekti paieškoti tikrai ilgai. Kad rasti ko ieškote būtų paprasta, tam ir esame mes – dovanų čekis ar kuponas įvairioms patirtims ir pramogoms mergaitei gali būti gerokai smagesnis dovanos pasirinkimas. Linksmos laisvalaikio dovanos Lietuvoje su Beta.lt kainuos pigiau net be akcijų, o internetu įsigyti bus gerokai paprasčiau, nei vaikščioti po parduotuves. Dovanos 11 metų mergaitėms pas mus yra plačiausio spektro – užmeskite akį ne tik į Beta.lt dovanų skyrius, nes ir įvairios pramogos bei galimybės berniukui ar mergaitei švęsti gimtadienį, suplanuotą už Jus, gali būti kitose kategorijose. Galiausiai, siūlome užsakant dovanų kuponą ar čekį į namus užsisakyti ir mūsų prabangų raudoną voką, į kurį įdėtume kokybiškai atspausdintą pasiūlymą Jūsų pasirinktu dizainu. Šventėms tai – puikus pasirinkimas, nes suteikia ypatingos progos nuotaiką, tad pirkti tikrai apsimoka.

 

GIMTADIENIO ŠVENTIMO DOVANOS 11 METŲ MERGAITEI

Kad Jums netektų sukti galvos, ką padovanoti mergaitei nuo 10 metų, mes turime parinkę konkrečių idėjų, kurios galėtų atitikti tai, ko ieškote. Visų pirma, verta paminėti, kad kur kas didesnį džiaugsmą į paauglystę pereinančiam vaikui teiks ne kokie žaislai, o galimybė kažkur augti, stiprinti charakterį, tiesiog mėgautis gyvenimu. Paauglei juk jau dovanotumėte ką nors rimtesnio, nei lėles, tiesa? Tad tikėtina, kad ir 11 metų mergaitė jau nebesidomės tokiais dalykais.

 

Na, o kalbant konkrečiau, vienas iš puikių variantų dovanai – padovanoti šventę. Taip mergaitė į gimtadienį galės pasikviesti ir savo draugus ir gerai su jais praleisti laiką! Tai – šventė ne tik Jūsų vaikui, dukterėčiai, krikštaduktei... Tai yra šventė ir jos draugams, tad tikrai laimėsite „karmos taškų" ir jų akyse. 

 

Tik kur švęsti gimtadienį patiktų tokio amžiaus vaikui? Tikrai nesenstanti klasika – boulingas. Ši vieta yra puiki ir tuo, kad boulinge tikrai rasite skanaus maisto, kurį vaikams bus smagu dalintis – picas, keptą duoną su sūriu, įvairiausių vaisvandenių pasirinkimą ir malonų aptarnavimą. Na, o pats boulingas – tai ne tik žaidimas, bet ir lengvesnio tipo sportas. Juk yra ką veikti pakelti kamuolį, taisyklingai jį laikyti ir sviesti tinkamoje pozicijoje. Galiausiai azartas irgi gali duoti savo smagumo dozę, nes gerai žaisti boulingą tai ne tas pats, kas lošti kortomis. Galbūt net Jūsų vaikas užsikabins ir ras naują hobį!

 

Dar švęsti siūlytume vandens parkuose. Net suaugę neretai mėgsta įvairiausias aukštas čiuožyklas, tad ką jau kalbėti apie vaikus! Tokios gimtadienio dovanos 11 metų mergaitėms pavydėtų kiekviena draugė... Tad kodėl tiesiog neleidus jai pasiimti vienos ar kelių į kompaniją? Vandens pramogos yra tikrai nuostabi galimybė vaikui suteikti nepamirštamų įspūdžių, o geros nuotaikos dozė – garantuota. Be to, vandens parkuose gerokai saugiau, nei, pavyzdžiui, atviroje jūroje, nes nuolat aplink budi gelbėtojai ir instruktoriai, tad nereiktų baimintis savo vaikus palikti ir vienus. Svarbiausia, kad mergaitė mokėtų plaukti!

 

Tačiau yra dar geresnis gimtadienio šventimo pasirinkimas, jeigu kalbame apie šventės vaikams dovanojimą. Tai – jau suplanuotos patirtys, kur vaikai gautų erdvę pareikšti savo kūrybiškumą, ir, žinoma, pavalgyti. Turbūt, nėra geresnio būdo padėti vaikams pamėgti maisto gaminimą, nei leidžiant jiems patiems pasigaminti kažką skanaus, kažką, ką jie patys mėgsta. Na, o kas nemėgsta burgerių / mėsainių ir picų? Su Beta.lt galite įsigyti kuponą vaikų gimtadieniui restorane, kur juos pasitiktų virtuvės meistrė, papasakotų įdomių dalykų apie picų ar burgerių gaminimą ir padėtų vaikams susikurti savo svajonių patiekalą iš pateiktų ingredientų. Tokios patirtys yra nuostabiausios tuo, kad vaikai tikrai būtų užimti ir pavalgę – taigi, tuo nereikėtų rūpintis tėveliams. Be to, taip vaikai išmoksta kažką naujo, tad taip pat jiems suteikiami įgūdžiai, pagrindai tolimesniam gyvenimui!

 

MERGAITEI DOVANOKITE ĮSPŪDŽIUS

Įspūdžiai yra garantuotai geriausia dovana, kai daiktai nebestebina. Tad ieškantiems įspūdžių pilnos dovanos 11 metų mergaitei visų pirma siūlytume pasvarstyti apie jos pomėgius – gal ji aktyvi ir nuolat visur dalyvauja? Gal – nelabai, ir mieliau skaito knygas? Gal ji svajoja apie keliones lėktuvu į tolimus kraštus? O gal Jūsų jaunoji mergina – tikra naujųjų technologijų žinovė, kuri gali valandų valandas praleisti virtualiame pasaulyje? Įvairiausių pramogų kaina pas mus kartais vos iki 10 eurų, o įspūdžių atžalai suteikti galite neįkainojamų!

 

Vienas iš tokių įspūdžių galėtų būti pasivažinėjimas kartingais. Vėlgi, siūlome suteikti mergaitei progą pasikviesti ir savo geriausią draugę, kad būtų su kuo palenktyniauti, tačiau ši pramoga tikrai turi savo žavesio. Važiavimas ilgai netrunka, tačiau nuovargis po to tikrai jaučiasi. Lenktynių azartas neretai priverčia žmones norėti važiuoti daugiau, nei kartą iš eilės, tad būkite nusiteikę gauti prašymą „dar"! Pramoga nėra brangi, jeigu mokate vos už kelis žmones, tad tikrai piniginės ištuštinti neteks, o mergaitei bus smagu pasijausti tikra lenktynių žinove.

 

Kaip kontrastas, labai maloni pramoga ramesniems vaikams gali būti pasibuvimas su gyvūnais. Vienas iš variantų – diena su haskiais, tolimosios Šiaurės aktyviais šunimis! Pas mus galite įsigyti kuponą į haskių kaimą, įsikūrusį prie Neries regioninio parko. Ten tiek Jūs, tiek Jūsų mergaitė gautų progą sužinoti daugiau apie šiuos nuostabius šunis, susipažinti su jų šunišku gyvenimu, taip pat – keliauti su jais į žygį po nuostabią mūsų lietuvišką gamtą. Tai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai vaikas nuolat prašo augintinio, tačiau Jūs puikiai suprantate, kiek pinigų ir laiko kainuoja šuns išlaikymas. Taip vaikas patirtų daug džiaugsmo, o tėveliams nereiktų jaustis kaltiems, jeigu negali augintinio šiuo gyvenimo etapu sau leisti.

 

Dar mylintiems gyvūnus vaikams, be jokios abejonės, patiks jojimo pamoka. Žirgai – be galo protingi gyvūnai, kurie reaguoja į žmogaus ryžtingumą, drąsą, į švelnumą bei draugiškumą. Pamaitinti žirgelius morkomis, išmokti ant jų tinkamai sėdėti, juos valdyti, yra tikrai unikali patirtis, kuriai neprilygsta jokia kita. Tokios dovanos 11 metų mergaitei dėka ji gali išmokti tinkamos laikysenos, sustiprinti viso kūno raumenis ir net įsitaisyti aktyvų hobį visam gyvenimui. Žinoma, jojimas nėra pigi pramoga, bet tuomet bent esant progai galite pradžiuginti savo atžalą puikiais įspūdžiais!

 

Dar kalbant apie patirtis, vienas didžiausių įspūdžių, kuriuos galite suteikti tiek mergaitėms, tiek berniukams – yra apžvalginis skrydis virš Jūsų pasirinkto miesto / teritorijų. Tai galima padaryti oro balionu – ir saugu, ir smagu, ir gali skristi daugiau, nei vienas asmuo. Oro balionu verta skristi, jeigu norite ramaus ir palyginti saugaus skrydžio. Tuo tarpu skrydis mažu lėktuvėliu – kažkas, kas gali mergaitei padėti pasijusti lyg filmų heroje. Pilotas aprodytų teritorijas iš aukštai, o vaikui beliktų tik žiūrėti ir stebėtis, kokia graži mūsų Lietuva yra. Visi skydžiai itin rekomenduojami šiltuoju ar vasaros sezonu, kai gamtos žaluma arba spalvoti lapai džiugina akis.

 

Tuo tarpu nuostabus pasirinkimas merginoms, kurios mėgsta kompiuterinius žaidimus – virtualios realybės akinių ar kitos VR įrangos nuoma. Tai – nuotykiai, kuriuos sukuria šiuolaikinės technologijos ir dėl kurių keliauti toli nereikia. Kompiuteriniai žaidimai pradeda atgyventi, nes dabar VR įranga leidžia patirti žaidimo malonumus visu savo kūnu, tad azartas tampa nepalyginamai didesnis, o jausmas – realesnis. Panašiai padėti pasijusti gali ir 5D filmai – čia būtumėte vartomi, filmo erdvėje patektumėte į rūką ir t.t. ir panašiai – tiesiog gautumėte įvairių potyrių koncentraciją, padedančią pajusti linksmųjų kalnelių pojūčius. Jeigu Jūsų vaikas yra gerbėjas naujųjų technologijų, su tokia dovana tikrai neprašausite.

 

Kad jau pradėjome apie kiną, tai idėjos gali jais ir pasibaigti. Kuponai bilietams į kiną – puiki dovana tuomet, kai tikrai suku nuspėti, kas 11 metų mergaitei patiks. O juk filmai patinka visiems! Svarbiausia, kad ji turėtų galimybę išsirinkti pati ir pasiimti su savimi į kompaniją draugą ar draugę. Tai – galimybė link savarankiškumo linkstančiam paaugliui gauti progą susiorganizuoti pramogą pačiam, tuo tarpu patiriant kažką smagaus. Pridėkite papildomai kuponą ir į restoraną, tuomet vaikas po tokios gimtadienio atšventimo grįš namo ir sotus, ir laimingas, ir prisikrovęs įspūdžių. Linkime maloniai nustebinti!

 


 


 


 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Saldžios dovanos Romantiškas poilsis dviem Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Vilniuje Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras Grand Baltic Dunes Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Palangos vėtra Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Tunisą Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje