Pasirinkite norimą paslaugą close

X Pramogos

Kauniečiai kviečiami patirti išskirtines pramogas virtualios realybės kambaryje!

Kaunas didžiuojasi galėdamas pasiūlyti daugybę netradicinių pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Viena jų - tai virtualios realybės kambarys „V-Rshop". Čia tikriems ekstremalams suteikiama unikali galimybė išmėginti tokius pojūčius, kurie realybėje ne visada yra įmanomi. „V-Rshop" lankytojams duodami specialūs virtualios realybės akiniai, kurių dėka galima patirti nepamirštamus įspūdžius, atlikti herojiškus iššūkius ar pavairuoti neeilinį automobilį. Patikėkite, laikas čia tarsi pradingsta!

Virtuali realybė kuo puikiausiai tinkama suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų

„V-Rshop" komanda jau ilgą laiką džiugina kauniečius, suteikdama jiems nepamirštamus gimtadienius, verslo susitikimus ar kitas šventes. Čia atvykti galima ir paprastą dieną kartu su draugais, šeima ar vienam. Kol vienas asmuo žaidžia, kiti, įsitaisę ant jaukių minkštasuolių, gali stebėti visą žaidimo procesą plačiaekraniame televizoriuje. 

Žodžiais nenupasakojami potyriai nepalieka abejingų

Virtualioje realybėje Jūs galite pasirinkti labai daug skirtingų žaidimų, patys tapti herojumi, valdyti įvairius daiktus, atlikti veiksmus ir kita. Šie potyriai sunkiai nupasakojami žodžiais, todėl rekomenduojame atvykti ir išmėginti virtualų pasaulį savo kailiu.

Beta.lt kviečia įsigyti dovanų kuponus ir taip nudžiuginti savo mylimą draugą ar šeimos narį. Renkantis kuponus galima pasirinkti 1 arba 2 valandų trukmės apsilankymus „V-Rshop" Kaune. Ar Jūs jau pasiruošę patirti neeilinių įspūdžių?

Trokštate nekasdienių ir aštrių pojūčių? Apsilankykite „X Pramogos"

„X pramogos" – tai virtualios realybės erdvės, įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Šie virtualios realybės kambariai labiausiai išpopuliarėjo dėl trumpametražių filmukų su specialiais efektais. Čia lankytojai atras labai daug pramogų vienoje vietoje. Laukiami visi, nėra ūgio, didelio amžiaus apribojimo ar griežtų grafikų. Atvykstate – pasirenkate norimą pramogą ir pirmyn! Organizatoriai rekomenduoja lankytis vaikams nuo penkerių metų.

Virtualios realybės atrakcionai bei 5D filmukai – „X Pramogos" išskirtinumas

Vaikiški atrakcionai, neeilinės karuselės, tiras ir daug kitų pramogų čia vyksta virtualioje erdvėje be fizinio kontakto. Lankytojai dėvi specialius akinius, kurių dėka visiškai pradingsta realybės pojūtis ir atsiranda nauji, dar neatrasti potyriai. 

Patys drąsiausieji „X Pramogos" svečiai labai mėgsta stebėti 5D kiną. Tai ne tik trijų dimensijų vaizdas, tačiau ir papildomi pojūčiai, pavyzdžiui, pasivažinėjimas linksmaisiais kalneliais, lietus, perkūnija, dūmai ir kiti. Tokie potyriai priverčia pasijusti, jog visa tai vyksta realybėje. Kino seansų repertuaras labai platus, todėl tiks tiek siaubo filmų gerbėjams, tiek vaikams, kurie dievina šeimyninius filmukus.

Taip pat kviečiame išmėginti 9D ekstremalų, mobilų kino teatrą. Ilgai nedvejokite ir įsigykite „X Pramogos" dovanų kuponus, kurių dėka padovanosite savo artimajam dar ilgai nepamirštamas emocijas!

X Pramogos
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: