Pasirinkite norimą paslaugą close

Wake Way

Beta.lt siūlo išbandyti smagias vandens pramogas! WAKE WAY – tai pirmasis wake parkas Vilniuje su traukos sistema ratu, kurią sudaro: 5 bokštai, 8 vežimėliai, 11 figūrų.  Čia savo jėgas galės išbandyti tiek naujokai, tiek profesionalai – jau po kelių treniruočių dauguma naujokų įveikia visas kliūtis! Treniruočių metu profesionalūs instruktoriai supažindins su vandenlenčių sporto įranga bei taisyklėmis, padarysite apšilimą ir galėsite praktikuotis vandenyje! Vandens temperatūrai pasiekus 15 C galima drąsiai nerti, o nuo vėsesnio oro ar lietaus WAKE WAY profesionalų komanda pasirūpins hidrokostiumu!

Artėjant sezonui, siūlome pasimėgauti įvairiomis pramogomis – jeigu mėgstate aktyvų poilsį, šiame parke Jums tikrai patiks! Čia rasite ir kavinę, kurioje galėsite mėgautis gardžiais užkandžiais bei pailsėti po plaukimo. Taip pat čia yra ir žaidimų aikštelė, kurioje vaikai galės praleisti laiką, kol tėvai išbando aktyvias pramogas! 

O gal ieškote dovanos draugui ar draugei, dovanos vyrui ar žmonai? Aktyvų sportą mėgstantiems apsilankymas WAKE WAY vandenlenčių parke yra tobula dovanos idėja! Dovanokite galimybę pagauti greitį ir praskrieti vandeniu! Beta.lt nuolat rasite WAKE WAY vandenlenčių parko pasiūlymus už gerą kainą, tad nepraleiskite šanso įsigyti smagios pramogos sau arba savo artimiesiems!

Wake Way
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: