Pasirinkite norimą paslaugą close

Virtualios Realybės Pramogos

SIMULIATORIŲ AKADEMIJA kviečia visus netradiciškai praleisti laiką bei patobulinti savo vairavimo įgūdžius!

Vilniuje ir Klaipėdoje yra įsikūręs vairavimo simuliatorių centras, kuriame greičio bei automobilių mėgėjai gali išmėginti save kiek kitu kampu. SIMULIATORIŲ AKADEMIJA kviečia visus, kurie nori ne tik patobulinti savo automobilio valdymo įgūdžius, tačiau ir atrasti tikrą vairavimo malonumą. Profesionalūs vairavimo simuliatoriai suteiks Jums ne tik daugybę naujų įgūdžių, bet ir įspūdžių!

Kaip viskas vyksta?

Vairavimo simuliatoriai – kone identiški tikram automobiliui. Jūs galėsite rinktis iš daugybės skirtingų, populiarių automobilių modelių. Čia yra ir vairas, ir pavarų dėžė, ir sportinė sėdynė bei speciali hidraulikos sistema, kurios dėka, Jūs pasijusite lyg tikrų tikriausioje trasoje. 

Pasitelkdami vairavimo simuliatorių, Jūs taupote savo laiką, finansus ir galite tiksliai analizuoti pagrindines savo vairavimo klaidas. Beje, vairavimas čia bus neįprastas, o sportinis, taigi tikri adrenalino fanatikai iš SIMULIATORIŲ AKADEMIJOS išeis pasisėmę jaudinančio adrenalino pliūpsnį.

Pasiūlymas

Beta.lt siūlo ilgai nedvejoti bei įsigyti SIMULIATORIŲ AKADEMIJOS dovanų kuponus iri tokiu būdu puikiai praleisti laisvalaikį. Beje, galbūt tai gali būti ir puiki dovana Jūsų geriausiam draugui arba šeimos nariui?
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: