Pasirinkite norimą paslaugą close

VILA DUBGIRIS

Kviečiame Jus į nuostabų Žemaitijos kraštą – Plinkšių ežero pakrantėje esančią vilą DUBGIRIS, kurią sudaro keturių pastatų kompleksas. Norintiems ramiai pailsėti ar surengti nepamirštamą šventę draugams ar artimiesiems vila „Dubgiris" siūlo dviejų aukštų rąstinį namelį „Uošvės trobelė" su rusiška pirtimi.

Poilsiaudami namelyje „Uošvės trobelė" galėsite mėgautis itin privačiu poilsiu – trobelė turi privatų priėjimą prie vandens ir nuostabią erdvią terasą ant vandens, kur galėsite grožėtis gamta. Taip pat čia rasite terasą su didžiuliu židiniu, kuris Jūsų vakarams suteiks ypatingo jaukumo. Namelio „Uošvės trobelė" kiemelyje pakabintas hamakas, o Jūsų mažieji tikrai nenuobodžiaus, nes yra įrengta smėlio dėžė su žaislais.


Jeigu norite viloje DUBGIRIS praleisti laisvalaikį ir nemažai sutaupyti, peržiūrėkite beta.lt portale teikiamus pasiūlymus. Siūlome Jums nakvynę dviem asmenims su pusryčiais, 3 val. poilsį 12 asmenų kompanijai jaukiame SPA ir pirčių komplekse bei 2 naktų poilsį jaukiame namelyje UOŠVĖS TROBELĖ iki 14 asmenų.


Viloje Jus visuomet pradžiugins puiki kaina, malonus aptarnavimas ir raminantys gamtos vaizdai. Pasinaudokite pasiūlymais ir leiskite sau pailsėti!

VILA DUBGIRIS
Poilsis DVIEM viloje DUBGIRIS ant ežero kranto
Nuo 49
60 €
Romantiškas 2 nakvynių poilsis DVIEM viloje ant ežero kranto
Nuo 95
120 €
Romantiškas poilsis su privačiu SPA viloje ant ežero kranto
Nuo 185
240 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: