Pasirinkite norimą paslaugą close

Vila Auska

Viloje AUSKA aukščiausio lygio poilsis visai šeimai!

Svajojate pabėgti nuo miesto šurmulio? Norite pasinerti į gamtos glėbį, įkvėpti sakingo pušų kvapo, ar visais plaučiais pajusti druskos prisodrintą pajūrio orą? Vila AUSKA kaip tik ta vieta, kurioje visa tai galima įgyvendinti. 

Vila AUSKA - arčiausiai jūros esanti vila visoje Lietuvoje. Šią unikalią vietą supa 22 hektarų pušynas, nuo žvarbaus jūros vėjo saugo auksinio smėlio kopos, o vakarais lopšines dainuoja Baltijos jūra. Vilos interjeras ir baldai yra originalus VII dešimtmečio palikimas. Išskirtinį to laikmečio charakterį pabrėžia  tuometė architektūra, pasižyminti aukštomis lubomis, tiesiomis bei griežtomis linijomis bei marmuro, granito ir medienos apdaila. Masyvius unikalius šio komplekso baldus ir židinių apdailos bareljefus sukūrė žymiausi to meto skulptoriai. Tai buvo prabanga, kuria mėgavosi mūsų šalies galingieji.

Kodėl verta rinktis vilą AUSKA? 

Viloje AUSKA esate laukiami su visa šeima. Nakvynei galite rinktis šviesius, erdvius ir patogius kambarius. Mėgstantieji vandens pramogas laukiami vieninteliame mūsų šalyje, Lietuvos formos baseine su šildomu jūros vandeniu. Švarus vanduo tiekiamas per pusantro kilometro ilgio vamzdį tiesiai iš Baltijos jūros!  Tie, kuriems reikia aktyvesnių pramogų, laiką gali leisti žaisdami biliardą, krepšinį, tinklinį, ar stalo tenisą. Vilos teritorijoje taip pat yra įrengti teniso kortai bei galimybė pasivažinėti išsinuomotu dviračiu. Norintys ramybės ir poilsio visuomet gali pasivaikščioti privačioje vilos parko ir paplūdimio teritorijoje. 

Vaikų klubas ir restoranas „Leoni"

Vasaros metu mažuosius lankytojus kviečia vilos AUSKA vaikų klubas, kuris veikia jau ne vienerius metus. Animatoriai, atsižvelgdami į orą, vaikų skaičių bei amžių, kiekvieną dieną sudaro temines programas, užpildytas edukaciniais, kūrybiniais ir sportiniais žaidimais. Dalyvaudami programose vaikai gali tapti kareiviais, piratais, havajiečiais, burtininkais bei kitais personažais ir pasakų herojais. Klubo užsiėmimuose vaikai išmoksta dirbti komandoje, puikiai praleidžia laiką bei pasikrauna gerų emocijų. 

Išalkusiems vilos svečiams duris atveria gardžiais maisto kvapais viliojantis restoranas „Leoni". Jame galėsite sukirsti sočius pusryčius, pasimėgauti gardžiais pietumis, ar jaukiai įsitaisyti prie žvakių šviesos romantiškai vakarienei. 
Vila Auska
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: