Pasirinkite norimą paslaugą close

Vichy Vandens Parkas

Apsilankyk VICHY vandens parke Vilniuje, kur vasara ir gera nuotaika niekada nesibaigia! Su Beta.lt bilietą į aqua parką įsigysi už gerą kainą, nes tik mūsų portale akcijos ir nuolaidos pramogoms ir smagiam Tavo laisvalaikiui skelbiamos kasdien!


VICHY akvaparke rasi ne tik daugybę baiseinų, sūkurinių vonių, skirtų vaikams ir suaugusiesiems, bet taip pat ir pirčių erdves. Pasikaitink ‘Bora Bora’, ’Lava’ ar atviroje pirčių zonoje, pailsėk ir atgauk jėgas. VICHY vandens parke smagu švęsti vaikų gimtadienius, mergvakarius ir bernvakarius ar įmonės vakarėlius. Vasarą čia veikia vaikų vasaros stovyklos.


Ekstremalių pramogų gerbėjų vandens parke laukia net 9 nusileidimo takeliai, ‘Kanojų upė’ bei kitos pramogos. Ieškantys ramaus SPA poilsio VICHY vandens parke galės apsilankyti masažo salone ar pasimėgauti HAMAMO procedūra.


Su Beta.lt pramogos ir apsilankymas VICHY vandens parke prieinamas kiekvienam - čia puikios kainos, ilgas kuponų galiojimo laikas ir pasiūlymų gausa. Įsigyk sau arba padovanok gaivinančias pramogas draugui, tėvams ar antrajai pusei. Be to, mūsų portale gali įsigyti ir abonmenetą pramogoms visai šeimai!


Vichy Vandens Parkas
Vakarienė DVIEM restorane ALOHA
2 asmenys 2 asmenys
12 mėnesių 12 mėnesių
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
Nuo 20
Šonkaulių degustacija DVIEM
2 asmenys 2 asmenys
3 mėn. + 12 mėn. 3 mėn. + 12 mėn.
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
29
NERIBOTOS pramogos VICHY vandens parke + pirčių zonoje
32
NERIBOTOS pramogos VICHY vandens parke pramogų zonoje
25
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: