VERSMĖ
VERSMĖ
Įvertinimas

VERSMĖ

Apie partnerį
Visų atvykusių į sanatoriją VERSMĖ laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos gydyklos, moderni medicininė įranga, puikios treniruoklių salės, mineralinio vandens baseinas, pirčių kompleksas, natūralaus purvo, purvo + molio + mineralinio vandens procedūros. Sanatorijoje galima pasimėgauti gydomaisiais masažais, druskų kambariu, pirčių komplekso teikiamais malonumais, organizmo valymu „Detox", keturkamerinėmis, kontrastinėmis voniomis ir kt.

Pasinaudokite Beta.lt portalo pasiūlymais ir Jums priklausys ne tik nakvynės dviviečiame ar vienviečiame kambaryje, bet ir pilnas maitinimas bei daugybė procedūrų: masažas (sausas arba povandeninis), mineralinė vonia arba gydomojo purvo procedūra, haloterapija arba aromaterapija, kontrastinė vonia, inhaliacija, pasiplaukiojimas baseine ir kitos procedūros, skirtos Jūsų gerai savijautai.

Su Beta.lt ne tik apsilankysite Birštono kurorte, pasigrožėsite vaizdingu miestelio peizažu, bet ir padovanosite sau ar kitiems nepamirštamą laiką ir poilsį. Beta.lt portale nuolat atnaujinami pasiūlymai su gera kaina, akcija ir nuolaida. Ieškokite specialių pasiūlymų ir skirkite daugiau dėmesio sau.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: