Vanagupė

Moderniame 5* viešbutyje VANAGUPĖ rasite viską, ko reikia, Jūsų tobulam poilsiui Palangoje. Jūsų laukia prabangūs kambariai, SPA centro paslaugos, didžiausias ir moderniausias konferencijų centras pajūryje bei europietiškų tradicijų restoranas. Norite patirti, ką reiškia aukščiausios klasės poilsis, kuriuo mėgaujasi Lietuvos ir užsienio žvaigždės, patyrę krepšininkai bei kitos įžymybės? Tuomet viešbutyje VANAGUPĖ apsilankyti tiesiog privalote!


Beta.lt rasite puikių pasiūlymų poilsiui viešbutyje VANAGUPĖ su akcija. Siūlome Jums SPA poilsis su masažais DVIEM, į kurį įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, 3 val. apsilankymas VANAGUPĖS bei GOLDEN SPA baseinų ir pirčių komplekse, masažai, treniruoklių salė ir dar daugiau paslaugų.


Turime pasiūlymų ne tik dviem asmenims, bet ir ŠEIMAI - visi kartu galėsite mėgautis 5* SPA poilsiu su visais patogumais už gerą kainą.


Beje, ar esate girdėję puikius atsiliepimus apie viešbučio VANAGUPĖ vandens ir pirčių erdvę bei GOLDEN SPA kompleksą? Juose rasite baseinus, pirtis, ledo kambarį, baseinėlį vaikams ir kitus SPA malonumus. Išbandykite patys - Beta.lt portale rasite pasiūlymų apsilankymui SPA erdvėje visai šeimai - paįvairinkite savo viešnagę Palangoje bet kuriuo metų laiku!


Na, o jeigu ieškote dovanos savo antrajai pusei ar tėvams, rinkitės viešbučio VANAGUPĖ dovanų kuponą pasirinktai sumai ir suteikite galimybę brangiems žmonėms atsipūsti ir pailsėti nuo darbų gausybės. Su Beta.lt tai labai paprasta - tiesiog išsirinkite, spauskite PERKU ir puiki dovana arba kelialapis į pajūrį jau jūsų kišenėje!

Vanagupė
5* KARALIŠKAS ŠEIMOS poilsis Palangoje su vandens pramogomis
Naujiena
Nuo 139
155 €
5* nakvynė DVIEM su šilta šermukšnių SPA programa Palangoje
Naujiena
Nuo 209
240 €
2 nakvynių poilsis su apsilankymu GOLDEN SPA 5* viešbutyje VANAGUPĖ Palangoje
Nuo 224
5* poilsis su SPA ir MASAŽU dviem viešbutyje VANAGUPĖ Palangoje
Nuo 150
Dienos SPA + pietūs arba vakarienė DVIEM 5* VANAGUPĖ
2 asmenys 2 asmenys
2 valandos 2 valandos
iki 2019.12.20 iki 2019.12.20
Darbo dienomis Darbo dienomis
95
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: