Pasirinkite norimą paslaugą close

V. Grybo Odontologijos klinika

Vilniuje įsikūrusi V. Grybo odontologijos klinika pasirengusi padaryti viską, kad džiaugtumėtės patrauklia kaina ir nemažai sutaupytumėte. Čia dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai odontologai, klinikoje rasite modernią įrangą ir jaukią aplinką. Be to, džiugina ir lankstus darbo laikas bei patogus susisiekimas. Čia atliekamos burnos higienos, dantų balinimo, protezavimo ir kitos procedūros Jūsų burnos sveikatai ir tobulai šypsenai.


Jeigu norite ne tik džiaugtis akinamai balta ir sveika šypsena, bet ir nemažai sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale pateiktus pasiūlymus. Siūlome įsigyti profesionaliai atliekamą burnos higieną su Kavo airflow aparatu ir šveicariška EMS soda ir saugų dantų balinimą kapomis ir gydytojo odontologo konsultaciją.


Burnos higiena - neskausminga, veiksminga ir kiekvienam labai naudinga procedūra, kurią rekomenduojama atlikti bent kartą per metus. Reguliariai atliekant šią procedūrą ir rūpinantis tinkama dantų priežiūra, galima išvengti odontologinių ligų sukeltų problemų.


Dantų balinimas kapomis – dantų spalvos šviesinimas naudojant cheminius preparatus, kurie oksiduoja organinius dantų pigmentus. Tai neskausminga, paprasta estetinė procedūra, kurios veiksmingumu neabejoja nė vienas ją pasirinkęs klientas.


Tad jeigu norite džiaugtis puikiais rezultatais be jokių kompromisų, apsilankykite V. Grybo odontologijos klinikoje!

V. Grybo Odontologijos klinika
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: