UPA MEDICAL SPA

Manote, kad intensyvi sveikatos priežiūra net po sunkių traumų ir idealus poilsis gamtoje yra nesuderinami dalykai? Patikėkite, Druskininkų ,,UPA Medical SPA’’ poilsio ir sveikatinimo programos sudarinėjamos taip, kad dėmesio skyrimas savo kūnui nors ir savaitgalio poilsio metu taps vienu malonumu! Moderniausiame Baltijos šalyse sveikatingumo ir reabilitacijos centre ,,UPA Medical SPA’’ efektyvus ir JUMS optimalus gydymas, tiksli diagnostika apjungiami su SPA malonumais ir kitomis atsipalaidavimui skirtomis pramogomis. Ši vieta užtikrins, kad ne tik gydomosios procedūros, bet ir pušų kvapo pripildytas oras bei čia pat tyvuliuojantis ežero vanduo  padės pagerinti, o gal net ir kardinaliai pakeisti Jūsų bendrą savijautą.

UPA MEDICAL SPA DRUSKININKAI

Ar Lietuvoje egzistuoja geresnis kurortinio gydymo precedūras siūlantis miestas, nei sveikatingumo meka Druskininkai? Poilsio ir sveikatos centrų čia išties į valias, tad leiskite palengvinti Jūsų pasirinkimą: jeigu ieškote moderniai įrengtos vietos, kur galėtumėte ne tik atgauti jėgas, bet ir susipažinti su šiuolaikškomis sveikatinimo galimybėmis, siūlome išbandyti ,,UPA Medical SPA.’’ Tik įžengę pastebėsite skandinavišku dizainu alsuojantį interjerą – šviesias plačias erdves, modernų minimalizmą, didelius langus, vyraujančias švelnias, natūralias žemės spalvas. Visa tai tam, kad pasijaustumėte ne kaip ,,gydyklos’’ lankytojai, o kaip jaukių namų duris atvėrę svečiai. 

Šiais laikais kokybiškas poilsis vis rečiau suprantamas kaip maršrutas namai-pliažas-namai, o ir vienkartinis masažas vargu ar padės pašalinti nuovargį, numalšinti, pavyzdžiui, nugaros skausmus. Karantinas mus išmokė, kaip gyvybiškai svarbu profilaktiškai skirti dėmesio sau ir savo kūnui, kad užkirstume kelią negalavimų paūmėjimui ir naujoms su bloga savijauta susijusiomis problemoms. 

Šiuo metu reabilitacijos bei sveikatos centrai skinasi į populiarumo aukštumas, nes vis daugiau žmonių nori investuoti ir į savo sveikatą, kad po atostogų jaustųsi ne tik puikiai pailsėję, bet ir geresnės fizinės būklės. Būtent todėl ir vyresni žmonės, ir jaunimas kaip poilsio kryptį vis dažniau renkasi modernų reabilitacijos ir sveikatingumo centrą ,,UPA SPA’’, kur atitrūkti nuo kasdienybės padeda kokybiškos poilsio, sveikatinimo ir reabilitacijos programos. 

Druskininkų ,,Upos’’ lankytojai dažnai dalinasi džiaugsmais, kad čia dirbantys sveikatinimo profesionalai įsiklauso į jų nusiskundimus bei rūpesčius ir paskiria procedūras, po kurių jie jaučiasi kur kas geriau. Kai kurie atsiliepimai rodo, kad specialistai netgi įkvėpia rimtiems sveikos gyvensenos pokyčiams. Apskritai geriausių svečių įvertinimų sulaukia ,,UPA Medical SPA’’ darbuotojų komanda: pasak atsiliepimų, svečiai jaučia, kad darbuotojai čia ne apsimestinai, o nuoširdžiai stengiasi, kad kiekvieno lankytojo viešnagė būtų tik maloni, ir prireikus pagalbos kiekvienas darbuotojas būtų pasiruošęs padėti.

TYRIMAI, PROCEDŪROS IR BASEINAS

Daugiausia ,,UPA Medical SPA’’ siūlomų gydomųjų procedūrų sutelktos į judėjimo sutrikimų gydymą. Skausmą gali lemti ir įsisenėjusios traumos, Jūsų kūnui netinkami pratimai sporto klube, amžius ar tiesiog kasdienis darbas prie kompiuterio. Sprendžiant su judėjimo aparatu susijusias problemas būtina atlikti tikslius tyrimus, kad paskirtas gydymas tikrai būtų veiksmingas. ,,UPA’’ centre naudojama naujausia medicininė įranga. Pasitelkus ją atliekami išskirtiniai, itin tikslia diagnostika pasižymintys tyrimai, kuriuos siūlo tik nedidelė dalis Lietuvos sveikatos centrų. 

Vienas tokių yra neuroortopedinis tyrimas pagal ,,James Cyriax’’ metodiką. Jo metu atliekami tam tikri testai, padedantys tiksliai nustatyti, kuris konkretus organas sukelia skausmą, taip pat nustatomos silpnosios organizmo vietos. Po tyrimo specialistas kineziterapeutas sudaro individualią gydymo programą.

O jeigu nerimaujate dėl pablogėjusių širdies, kraujagyslių ar kvėpavimo sistemos funkcijų, o gal esate sportininkas ir norite įvertinti savo fizinę ištvermę, tikslią diagnostiką siūlys tyrimų sistema ,,VO2MAX.’’ Išplėstinių tyrimų metu bus vertinamas Jūsų funkcinis pajėgumas: širdies, plaučių būklė, fizinio pasirengimo lygis ir t.t. Minant dviratį stebima daugiau nei 10 organizmo rodiklių! Unikalus būdas diagnozuoti susirgimus ir toliau su specialisto pagalba sėkmingai juos gydyti. 

Kodėl ,,Upa Medical SPA’’ kai kurias aspektais pranašesnis už kitus sveikatinimo centrus? Vienas svariausių argumentų yra atsižvelgimas į VISŲ klientų poreikius –  siūla daugybė įvairių iš anksto sudarytų programų, kad čia galėtų atvykti ir norintys pasimėgauti romantišku poilsiu dviese, ir pasirinkę diagnostikos bei reabilitacijos programą galutinai išsiaiškintų skausmo priežastis bei skirtų brangų laiką savo fizinės būklės gerimui. 

Daugelis siūlomų poilsio ir sveikatinimo programų kombinuoja atpalaiduojančius SPA malonumus (skaistinančios veido procedūros, įvairūs atpalaiduojamieji masažai, relaksaciniai ritualai) su gydomosiomis procedūromis, pavyzdžiui gydomaisiais masažais, kineziterapijos seansais, gydytojo konsultacija, diagnostiniais tyrimais ir t.t. 

Kitas didelis privalumas – pristigus laiko poilsiui atvykti galite kad ir vienai dienai. Ne visi turi laiko ilgesniam poilsiui ar gydymui, todėl ,,UPA’’ siūlo ir vienos arba poros naktų programas, kad atėjus savaitgaliui galėtumėte ištrūkti iš namų.  Atvykti į svečius pas ,,UPA’’ nuostabioje medžių ir pievų apsuptyje, pasimėgauti šiuolaikiška bei komfortiška aplinka baseino ir pirčių erdvėje… Po tokių mini atostogėlių darbai tvarkosi kur kas greičiau ir lengviau!

14 m ilgio gėlo vandens baseinas su srovėmis vilios užsukti ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Iš baseino tuo pačiu gėrėsitės atsiveriančiais gamtos peizažais už lango – raibuliuojančio ežero pakrante ir Lietuvos miškų karalienių – pušų – jaukia žaluma. Patikėkite, justi ir matyti nuostabią seniausio Lietuvos kurorto Druskinikų gamtą tikrai ne tas pats! Vandens pramogų zonoje rasite ir jacuzzi, vertikalią vonią bei tris skirtingas pirtis.

APGYVENDINIMAS UPA MEDICAL SPA

Baseino ir pirčių kompleksą, maitinimo bei procedūrų erdves rasite ,,UPA Medical SPA’’ korpuse, o ilsėsitės vos už kelių žingsnių įsikūrusiame ,,UPA Medea SPA’’ 4* viešbutyje. Grįžtant iš procedūrų ir vandens pramogų atskirame pastate jūsų lauks jaukūs ir erdvūs kambariai, o akimirkai stabtelėti privers iškabinti lietuvių meninkų paveikslai. Kiekviename kambaryje įrengta reguliuojama šildymo ir vėdinimo sistema. 

Svarbu! Dar vienas įrodymas, kad ,,UPAI’’ rūpi kiekvienas klientas: šiame centre dalis dviviečių kambarių yra visapusiškai pritaikyti fizinę negalią turintiens asmenis. Be to, pasisekė ir mažiesiems svečiams, nes ,,Upa Medical Spa’’ viduje įkurta ir vaikų žaidimų erdvė.

DOVANŲ KUPONŲ PASIŪYMAI, KAINOS

Nustebsite, tačiau, lyginant skirtingų sveikatos ir reabilitacijos centrų kainas, sveikatinamojo poilsio kaina ,,UPOJE’’ tikrai patraukli. Visgi kelionė geros savijautos link Jums kainuos dar pigiau, jeigu pasinaudosite išsikirtiniais Betos pasiūlymais – procedūrų ir apgyvendimo paketams čia dažnai taikomos akcijos bei dažnai atsiranda nauji pasiūlymai! Kelialapių esti įvairių, subalansuotų ir kokybiškai sveikatos priežiūrai, ir komfortiškam poilsiui tiesiog ant ežero kranto.

O jeigu sukate galvą, kuris kelialapis Jūsų draugams, giminaičiams, o gal ir kolegoms medikams būtų tinkamiausias, puikia staigmena taps įteikti ,,UPA Medical SPA’’ arba ,,UPA Medea SPA’’ dovanų kuponai. Drąsiai kvieskite savo artimuosius atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių būtent čia, ir, pamatysite, kaip į šį išpuoselėtą gamtos kampelį norėsis grįžti vėl ir vėl.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Vaikų gimtadieniai Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Klaipėdoje Pramogos Palangoje Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: