Pasirinkite norimą paslaugą close

UPA MEDICAL SPA

UPA MEDICAL SPAUPA MEDEA SPA -moderni ramybė bei namų jaukumas Druskininkuose!

Šis, vienas moderniausių Baltijos šalyse sveikatingumo ir reabilitacijos centrų iš tiesų ypatingas. Vos peržengę slenkstį pasijusite lyg sugrįžę į namus. Jauki, pušų aromatu dvelkianti ramybė, tylus ežero vandenų raibuliavimas ir nuoširdus rūpestis Jūsų fizine sveikata bei dvasine savijauta. Tai išskirtinė prabanga, kurią galite pasidovanoti sau ar savo artimiesiems.

Nors UPA MEDEA SPA centre didžiausias dėmesys skiriamas judamojo aparato sutrikimų gydymui, čia siūlomos ir malonios tiesiog ramiam atsipalaidavimui skirtos pramogos su nakvyne bei maitinimu. Galite rinktis SPA terapijas, romantiškas procedūras dviems, diagnostikos bei reabilitacijos programas. 

Išskirtinis dėmesys bei individualiai parinktos gydymo bei poilsio programos

UPA MEDEA SPA centre atliekami modernūs tyrimai, kurie iki šiol buvo pasiekiami ganėtinai mažai daliai Lietuvos žmonių. Kiekvieno žmogaus organizmas, gyvenimo būdas 

bei sukaupta patirtis yra labai individualūs. Nėra gydymo metodo, sporto šakos ar atsipalaidavimo būdo, tinkančio absoliučiai visiems. Taigi, būtent šių modernių tyrimų dėka mūsų specialistai gali kiekvienam savo klientui parinkti tai, kas jam geriausia.

Pasiruoškite būti apsupti išskirtiniu dėmesiu bei rūpesčiu

UPA MEDEA SPA personalas - savo darbą mylinčių bei nuoširdžiai savo klientais besirūpinančių specialistų komanda, darniai dirbanti Jūsų sveikatos labui bei nuolatos gilinanti žinias savo srityje. Patikėkite, net ir po poros dienų šioje ypatingoje vietoje, namo grįšite lyg po nuostabiai atpalaiduojančių bei jėgas grąžinančių atostogų. 

Čia svarbu ne tik suteikti reikiamą pagalbą bei dėmesį atvykusiems, bet ir tausoti aplinką bei gyventi darnoje su gamta. Juk tik taip mes išliksime sveiki ir gyvybingi. Modernios šiuolaikinės technologijos leidžia ne tik atlikti greitus bei tikslius tyrimus, bet ir suteikia galimybę tausoti gamtos išteklius. Sveikatingumo centre naudojami palankų patalpų mikroklimatą užtikrinantys kapiliariniai kilimėliai, kurie sudaro šildymo ir vėdinimo sistemą. Tai leido atsisakyti kondicionierių, išvengti dulkių judėjimo ore bei triukšmo. Visas pastatas šildomas bei vėsinamas atsinaujinančios grunto energijos dėka.

Laukiami įvairaus amžiaus bei įvairios fizinės būklės svečiai

UPA MEDEA SPA centras sukurtas taip, kad galėtumėte jaustis, kaip namuose. Taigi, drąsiai keliaukite čia su vaikais, sutuoktiniais, seneliais. Mažieji lankytojai noriai pliuškensis baseine ar pramogaus jiems įrengtame žaidimų kambaryje. Gydymo bei apgyvendinimo paslaugos apgalvotos bei sudėliotos taip, kad jomis patogiai gali naudotis net ir judėjimo sutrikimų ar negalią turintys asmenys. 

Poilsis su pusryčiais dviem ir apsilankymu baseine + DOVANA
share favorite_border
Liko laiko:
SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Nuo 70
Rudens poilsis DVIEM su DOVANA UPA Medea SPA Druskininkuose
share favorite_border
Liko laiko:
SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Nuo 105
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: