UPA MEDICAL SPA
UPA MEDICAL SPA
Įvertinimas

UPA MEDICAL SPA

Apie partnerį

Moderniausias Baltijos šalyse skandinaviško dizaino ir patogaus išplanavimo reabilitacijos centras „Upa” apjungia kokybiškas bei saugias reabilitacijos paslaugas ir komfortišką poilsį kurortiniame Druskininkų mieste. Centras įsikūręs puikioje Druskininkų vietoje, pušų miško, upės ir tvenkinio apsuptyje. Už „Upa" durų paliksite visus savo rūpesčius, pamiršite apie miesto šurmulį ir galėsite efektyviai pasirūpinti savo poilsiu ir sveikata.


O jeigu norite ne tik pagerinti sveikatą, pailsėti, bet ir sutaupyti, rinkitės pasiūlymus Beta.lt portale. Čia siūloma sveikatinimo programa PABĖGIMAS su maitinimu, masažais ir procedūromis DVIEM, į kurią įskaičiuota: apgyvendinimas jaukiame kambaryje, atitinkančiame 4* viešbučio standartą, gydytojo konsultacija, švediško stalo pusryčiai, pietūs, vakarienė, rytinė mankšta kasdien, neribotos trukmės apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą per dieną, po 4 procedūras kiekvienam: masažai - gydomasis masažas, galvos, kaklo ir pečių juostos masažas, atpalaiduojantis nugaros masažas, limfodrenažinis masažas-kompresinė terapija. Taip pat procedūros pasirinktinai: druskų kambarys, muzikos terapija.


Reabilitacijos centras-viešbutis UPA - ideali vieta kiekvienam, norinčiam pagerinti sveikatą ir atgauti jėgas. Be to, tai puiki dovana tėvams, seneliams ar antrajai pusei. Juk nėra geresnės dovanos už gerą savijautą ir energiją. Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais su akcija ir ilsėkitės pigiau,nes kainos mūsų portale visuomet geros ir prieinamos kiekvienam.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: