Pasirinkite norimą paslaugą close

TULPĖS SANATORIJA

„Tulpės" sanatorija – Jūsų kokybiškam gyvenimo būdui!

Nors daug kam atrodo, kad sanatorijų populiarumas jau išblėsęs, tačiau įnirtingas gyvenimo tempas ir vis dažniau užklumpantys negalavimai bei nuovargis priverčia ieškoti pagalbos. Pajutę energijos stygių ir nebegalintys sustabdyti minčių virtinės ieško atgaivos SPA centruose, tačiau dažniausiai vienkartinio masažo ar pasiplaukiojimo baseine nepakanka. Ką tuomet daryti?

„Tulpės" sanatorijos gydytojai ir reabilitologai rekomenduoja tikslingas, Jūsų sveikatos būklę atitinkančias programas. Net po savaitgalio procedūrų jausite atgavę pusiausvyrą ir galėsite su naujomis idėjomis grįžti į darbus.

Specialūs „Tulpės" sanatorijos planai ir individualios programos apjungia masažus, mankštą, specialias procedūras bei subalansuotą maitinimą. Todėl galite rinktis labiausiai poreikius tinkamiausią variantą.

Sustiprinkite sveikatą ir atgaukite jėgas

Sveikatinimo ir reabilitacijos programos įprastai trunka nuo kelių dienų. Pirmiausia Jums paskiriama gydytojo konsultacija, kurios metu bus įvertinta Jūsų sveikatos būklė, nusiskundimai ir pageidavimai.

Pagrindinės gydomosios procedūros:

      -  Gydomosios vonios (mineralinės, vaistažolių, perlinės ir kitos). Kiekviena iš jų turi skirtingą poveikį ir sveikatinimo tikslus;

    - Purvo procedūros, skirtos sąnarių ir įvairių uždegimų gydymui, kraujotakos bei medžiagų apytakos gerinimui, todėl jos bus skiriamos atsižvelgiant į Jūsų nusiskundimus;

    - Įvairūs masažai: gydomasis, su medumi, su eteriniais aliejais, povandeninis, limfodrenažinis, liekninamasis ir kt.;

       -  Kineziterapija. Kaip žinome, judėjimas – tai sveikatos pagrindas, o specializuota mankšta išties gydo.

Norite kažko unikalaus? Išbandykite plūduriavimo terapiją specialioje masažinėje vonioje ir pasijuskite lyg ant minkšto, balto debesėlio. Ši maloni procedūra atpalaiduoja, gerina medžiagų apykaitą ir net lygina raukšles.

Savaitgalio atgaiva

Skubantiems ir norintiems išlaikyti darbingumą bei gerą nuotaiką „Tulpės" sanatorijos specialistai sudarė savaitgalio programas. Jų metu tikrai spėsite atgauti jėgas, nurimti ir kokybiškai pailsėti.

Maitinimas 3 kartus per dieną padės dar labiau atsipalaiduoti, nes nereiks rūpintis valgiu. Pagal pasirinktą variantą, gydytojas individualiai pritaikys Jums naudingiausias procedūras.

Baseinas, masažai, vonios, mankšta ir aromaterapija – tai viskas, ko reikia kūno bei sielos atgaivai.

„Baltoji vila" – saldžiam miegui ir geram poilsiui

Galbūt žinote, kad „Tulpės" sanatorija gyvuoja jau ne vieną dešimtmetį, todėl laikui bėgant buvo atnaujintos patalpos, įranga ir net pastatytas naujas korpusas – „Baltoji vila". Čia Jūs rasite modernius, komfortiškus kambarius su šaldytuvais, virduliais, dušo kabinomis, televizoriais ir Wi-Fi. 

TULPĖS SANATORIJA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: