Travel Rsp Plus

„Travel RSP” atveria užburiantį Balkanų pasaulį!

„Travel RSP” – kelionių organizatorius, kviečiantis pažinti užburiantį Balkanų pasaulį! Balkanai – tai pusiasalis, esantis Europos pietuose, rytinėje dalyje, skalaujamas 3 jūrų – Adrijos, Jonijos ir Juodosios – bei jungiantis 11 šalių, iš kurių net 3 – Kroatiją, Juodkalniją ir Albaniją – siūlo aplankyti „Travel RSP”.

Kroatija, Juodkalnija ir Albanija – tai kryptys, ieškantiems pigių atostogų ir neįkainojamų įspūdžių! Turistų nepaliesta laukinė gamta, kalnai, miškai, gražiausi nacionaliai parkai, smaragdiniai ežerai ir jūra su smėlėtais paplūdimiais, istoriniai įvairių kultūrų pėdsakai – visa tai tampa ranka pasiekiama su „Travel RSP”.

Ieškote ekonomiškos, bet įsimintinos kelionės šeimai? „Travel RSP” rekomenduoja aplankyti Kroatiją – tikrą Balkanų perlą, viliojantį pasivaikščiojimais po fantastiško grožio nacionalinius parkus, istorinius Viduramžių miestelius, ekskursijomis po salas ir smagiu poilsiu prie jūros.

Mėgstate tyrinėti turistams neįprastus kraštus? Keliaukite į Albaniją – tai tikra egzotika nuo Vakarų civilizacijos pavargusiai sielai. O gal – pigi kelionė ir daug įspūdžių? Rinkitės Juodkalniją – Jus pasitiks žalia, sodri, gaivi gamta, draugiški vietiniai žmonės, skanus maistas ir pramogos, kurios tikrai nenuskriaus piniginės.

Pigi kelionė ieškančiam naujų įspūdžių pasaulio tyrinėtojui, ekonomiškos atostogos keliauti mėgstančiai šeimai, užburiantis Balkanų turas ir neišdildomi įspūdžiai kiekvienam – visa tai ir dar daugiau Jums žada kelionių organizatorius „Travel RSP”!

Travel Rsp Plus
8 d. Velykinė kelionė į KROATIJĄ
8 dienos 8 dienos
04.08 - 04.15 04.08 - 04.15
Poilsis prie jūros Poilsis prie jūros
TIK 8 VIETOS TIK 8 VIETOS
189
IŠPARDAVIMAS: Pažintis su Kroatija ir poilsis Trogiro kurorte
Naujiena
-38%
379
610 €
IŠPARDAVIMAS: KROATIJA - Trogiras - pirmieji saulės spinduliai
Galimas pradinis įnašas
-39%
8 dienos 8 dienos
Kovą-balandį Kovą-balandį
Poilsis prie jūros Poilsis prie jūros
TIK 4 VIETOS TIK 4 VIETOS
Nuo 169
275 €
10 d. kelionė ĮSIMYLĖKITE JUODKALNIJĄ
-50%
10 dienų 10 dienų
03.27 - 04.05 03.27 - 04.05
Pusryčiai Pusryčiai
Poilsis prie jūros Poilsis prie jūros
199
399 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: