Pasirinkite norimą paslaugą close

Travel Rsp Plus

„Travel RSP” atveria užburiantį Balkanų pasaulį!

„Travel RSP” – kelionių organizatorius, kviečiantis pažinti užburiantį Balkanų pasaulį! Balkanai – tai pusiasalis, esantis Europos pietuose, rytinėje dalyje, skalaujamas 3 jūrų – Adrijos, Jonijos ir Juodosios – bei jungiantis 11 šalių, iš kurių net 3 – Kroatiją, Juodkalniją ir Albaniją – siūlo aplankyti „Travel RSP”.

Kroatija, Juodkalnija ir Albanija – tai kryptys, ieškantiems pigių atostogų ir neįkainojamų įspūdžių! Turistų nepaliesta laukinė gamta, kalnai, miškai, gražiausi nacionaliai parkai, smaragdiniai ežerai ir jūra su smėlėtais paplūdimiais, istoriniai įvairių kultūrų pėdsakai – visa tai tampa ranka pasiekiama su „Travel RSP”.

Ieškote ekonomiškos, bet įsimintinos kelionės šeimai? „Travel RSP” rekomenduoja aplankyti Kroatiją – tikrą Balkanų perlą, viliojantį pasivaikščiojimais po fantastiško grožio nacionalinius parkus, istorinius Viduramžių miestelius, ekskursijomis po salas ir smagiu poilsiu prie jūros.

Mėgstate tyrinėti turistams neįprastus kraštus? Keliaukite į Albaniją – tai tikra egzotika nuo Vakarų civilizacijos pavargusiai sielai. O gal – pigi kelionė ir daug įspūdžių? Rinkitės Juodkalniją – Jus pasitiks žalia, sodri, gaivi gamta, draugiški vietiniai žmonės, skanus maistas ir pramogos, kurios tikrai nenuskriaus piniginės.

Pigi kelionė ieškančiam naujų įspūdžių pasaulio tyrinėtojui, ekonomiškos atostogos keliauti mėgstančiai šeimai, užburiantis Balkanų turas ir neišdildomi įspūdžiai kiekvienam – visa tai ir dar daugiau Jums žada kelionių organizatorius „Travel RSP”!

Travel Rsp Plus
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: