TRASALIS TRAKAI RESORT & SPA
TRASALIS TRAKAI RESORT & SPA
Įvertinimas

TRASALIS TRAKAI RESORT & SPA

Apie partnerį

Pramogų komplekse „Trasalis - Trakai Resort & SPA" pramogų ras visi - tiek mėgstantys poilsiauti vieni, tiek šeimos su vaikais, tiek poros. Atvykite į „Trasalis - Trakai Resort & SPA" ir pasimėgaukite poilsiu Trakuose be jokių rūpesčių.

Pramogų komplekse „Trasalis - Trakai Resort & SPA rasite jaukų viešbutį, kuriame galėsite atsipūsti, SPA ir grožio saloną, kuriame Jums bus atlikti SPA ritualai, grožį puoselėjančios paslaugos ir kūną atpalaiduojančios procedūros. Komplekse veikiančioje baseinų ir pirčių zonoje galėsite pasimėgauti vandens pramogomis - sūkurinės vonios, vandens kaskados, raitytas ir vingiuotas baseinas, sudarantis sraunią vandens tėkmę, jūros bangas, „Aqua" baras. O kur dar vandens parkas, kuriame skrydžio polėkį pajusite čiuoždami 13, 30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais. Pirčių mėgėjai galės pasilepinti sauna, pasikaitinti garinėje, turkiškoje ar rusiškoje pirtyje.


Beta.lt portale rasite ne tik puikių pasiūlymų SPA poilsiui Trakuose su vandens pramogomis, tačiau galime pasiūlyti ir Jūsų kūną atpalaiduojančias procedūras. Pasimėgaukite profesionaliai atliekamu masažu, hamamo procedūra ar kūno šveitimu. Viskas tam, kad Jūsų poilsiui netrūktų nieko!


Be jau išvardintų paslaugų, savo atostogoms galite rinktis kompleksinius pasiūlymus, į kuriuos įskaičiuotos ne tik SPA paslaugos, bet ir pasiplaukiojimas laivu Galvės ežere, karaimiškų kibinų degustacija ir dar daugiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai peržiūrėti puikius mūsų pasiūlymus su nuolaidomis ir akcijomis, čiupti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą ir keliauti į Trakus. Pasidovanokite sau poilsį, kurio nusipelnėte!


TRASALIS TRAKAI RESORT & SPA

Rūšiuoti pagal:
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: