Pasirinkite norimą paslaugą close

TONYRESORT

TONYRESORT pramogos – nuo picų kepimo iki žygio per pelkę!

Anupriškių pušyne įsikūręs pramogų ir poilsio parkas TONYRESORT savo svečius kviečia išmėginti įvairias pramogas ir pailsėti nuo kasdienės rutinos. 

Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikra lietuviška pelkė. Tad kiekvienas apsilankęs TONYRESORT visais savo jutimais gali „ragauti" gamtos teikiamą ramybę.

Kuo užsiimti ras ir dideli, ir maži, ir net adrenalino fanatai 

Pramogų ir poilsio parke TONYRESORT tikrai atras ką veikti net ir didžiausias Jūsų svečių būrys. Parkas siūlo daugybę veiklos tiek viduje, tiek lauke. 

Adrenalino fanatai savo jėgas galės išbandyti nuotykių parko trasose. Ištroškę įspūdžių ir naujų patirčių klampos per pelkę ir jausis tarsi tikros ekspedicijos dalyviai. Prisiekusių žvejų laukia čia pat tvenkinyje auginami didžiuliai žvilgantys upėtakiai. Sporto ir azarto entuziastai savo jėgas galės išbandyti paplūdimio tinklinio turnyre, teniso kortuose ar prie sportinio pokerio stalo. O pirties mylėtojus kviečia kaitri tradicinė lietuviška pirtelė. Romantikos išsiilgusioms poroms TONYRESORT siūlo pasiplaukioti skaidriais Gilušio ežero vandenimis. 

Klausiate, o kas mažiesiems? Jauki parko picerija ideali vieta švęsti vaikučių gimtadienius bei kitas šeimos šventes. Juk šventės metu kiekvienas vaikas keps didelę savo kūrybos picą ir taps diplomuotu tikros itališkos picos kepimo Meistru.

Griebkite už parankės draugus ar artimuosius ir pirmyn į TONYRESORT!
TONYRESORT
Restorano TONYRESORT dovanų kuponas
2 asmenys 2 asmenys
12 mėnesių 12 mėnesių
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
Nuo 50
Dienos pramogos TONYRESORT pramogų parke
-42%
Nuo 11
19 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: