Pasirinkite norimą paslaugą close

TEZ TOUR

Metas poilsiauti! Beta.lt nuolat rasite kelionių organizatoriaus TEZ TOUR pasiūlymus Jūsų svajonių atostogoms! Populiariausios kelionių kryptys – Egiptas, Turkija, Bulgarija, Italija, Ispanija, Kipras! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto, tad kelionės bus patogios ir greitos! Poilsinės kelionės Jūsų nepamirštamoms akimirkoms ir tobulam poilsiui! Poilsis aukščiausios klasės viešbučiuose su viskas įskaičiuota už labai gerą kainą!

Kasdien atnaujiname pasiūlymus tam, kad kiekvienas mūsų portale išsirinktų tinkamiausius pasiūlymus už prieinamas kainas. Taip pat nepraleiskite šanso įsigyti paskutinės minutės pasiūlymų už nepaprastai žemas kainas! TEZ TOUR kelionės pritaikytos šeimoms, poilsiui dviese ar su draugų kompanija - beta.lt kiekvienas išsirinks savo atostogų kryptį! 

Kreta, Portugalija, Rodo sala, Maljorka – išskirtinis poilsis nepaprastuose kurortuose! Atraskite gražiausius gamtos kampelius ir nepamirštamą poilsį su Beta.lt ir TEZ TOUR! Paskutinė minutė, nuolaidos, akcijos, pigūs lėktuvų bilietai su aukštos klasės viešbučiais – čia kiekvienas, kuris mėgsta sutaupyti, atras savo kelionę! Ar jau nusprendėte, kur keliausite? Beta.lt stengsis padaryti viską, kad išsirinktumėte svajonių atostogas! 

TEZ TOUR
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: