Pasirinkite norimą paslaugą close

Technolendas

Pati smagiausia vaikystė pramogų erdvėje „Technolendas" Kaune!

Vikrios bei ryškios „drift" mašinėlės, unikalūs, gigantiški robotai bei interaktyvios grindys – visa tai Jūsų mažieji atras žaidimų kambaryje „Technolendas". 

Čia yra trys skirtingos erdvės, o vieno apsilankymo metu suteikiama proga ne tik pasivažinėti robotais, dvivietėmis ar „drift" mašinėlėmis, bet ir pažaisti virš 50 interaktyvių žaidimų (raketos, futbolas ir kiti) tiesiog ant grindų! 

Visos žaidimų erdvės bei technika stebina savo ryškiomis spalvomis, garsais, greičiu bei tikru adrenalino pojūčiu. Tėvai vaikučius gali lydėti nemokamai. Dvivietėmis mašinėlėmis gali važinėtis ir tėvai, įsigiję apsilankymo bilietą. 

„Technolendas" maloniai kviečia vaikus ir jų tėvelius čia švęsti gimtadienio puotas. Tam galima pasirinkti ir rezervuoti vieną atskirą erdvę išskirtinai tik šventės dalyviams. Indais bei vandeniu pasirūpiname mes, o šventės vaišėmis – Jūs. 

Beta.lt siūlo įsigyti specialius kuponus, kurie gali tapti puikia dovana mažajam lenktynininkui ar robotų gerbėjui. Kviečiame rinktis vienkartinio apsilankymo, gimtadienio šventės arba abonementinį kuponus. Pasiūlymą bus galima išnaudoti per 12 mėnesių.

Ateikite ir užkariaukite pasaulį kartu su „Technolendu"!

Technolendas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: