Pasirinkite norimą paslaugą close

Synlab Lietuva

SYNLAB Lietuva priklauso didžiausiam Europoje laboratorinių paslaugų tinklui „SYNLAB". Laboratorijose dirba atsidavę savo srities specialistai, kurių pagrindinis tikslas - padėti jums pasirūpinti savo sveikata.


SYNLAB laboratorijos įsikūrusios didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, taip pat Druskininkuose ir Utenoje.


SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai: molekulinės biologijos, genetiniai, citogenetiniai, maisto netoleravimo, alerginiai, hormonų, vėžio žymenų, gastroenterologiniai, celiakijos, imunologiniai, biocheminiai ir kt. tyrimai.


Čia taip atliekamos profilaktinių tyrimų programos,kitos naudingos paslaugos bei gydytojų konsultacijos. Viskas tam, kad visuomet jaustumėtės puikiai ir būtumėte apsupti profesionaliu dėmesiu.


Beta.lt portale visuomet rasite puikius pasiūlymus Jūsų gerai savijautai - čia viso organizmo tyrimai, tyrimų paketai ir kitos paslaugos - su didelėmis nuolaidomis ir puikiomis akcijomis. Dovanokite sveikatą sau ir artimiesiems, juk ji brangiausia, ką turime!
Synlab Lietuva
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: