Pasirinkite norimą paslaugą close

Sveikatinimo Akademija

„Sveikatinimo akademija" Jums padės kartą ir visiems laikams atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, bei tapti sveikesniems, aktyvesniems, trykštantiems energija, ir pasitikintiems savimi!  

ROBERTA MIŠEIKIENĖ yra dietistė ir asmeninė fitneso trenerė, turinti du aukštuosius medicininius išsilavinimus, ir dvidešimties metų darbo patirtį konsultuojant sveikos ir subalansuotos mitybos klausimais.


Svetainėje emityba.lt mitybos planas sudaromas pagal Jūsų duomenis, suvestus į Kalorijų skaičiuoklę svoriui mažinti. Emityba.lt vadovaujasi pagrindiniais dietologijos principais: nuosaikumas, balansuotumas, įvairumas. Jums bus pasiūlyta virš 1000 sveikų receptų! Patiekalus tikrai išsirinks kiekvienas – receptai tinka ir visavalgiams, ir vegetarams. Taip pat rasite patiekalų be pieno produktų ir gluteno.


Na, o jeigu norite ne tik pradėti sveikai maitintis, bet ir sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale esančius pasiūlymus. Čia rasite individualią mitybos programą lieknėjimui su 50 % nuolaida - puiki kaina garantuota! Tad jeigu norite visuomet puikiai jaustis ir gerai atrodyti, kreipkitės į „Sveikatinimo akademijos" specialistus - jie žino tiesiausią kelią puikios savijautos link!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: