SPA VILNIUS
SPA VILNIUS
Įvertinimas

SPA VILNIUS

Apie partnerį

Šiuolaikiškas dienos SPA centras SPA VILNIUS įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte. Čia atliekama daugybė skirtingų veido ir kūno priežiūros procedūrų moterims ir vyrams. Malonūs masažai, kūno puoselėjimo ir vandens ritualai, grožio procedūros - manikiūrai, pedikiūrai ir kt. paslaugos atliekamos patyrusių savo srities specialistų.


Atvykus į Dienos SPA centrą SPA VILNIUS Jūsų lauks jauki aplinka, profesionalus aptarnavimas, kūną puoselėjančios procedūros ir net autentiškos žolelių arbatos (siūlomos net 4 rūšys: vyrams, brandžioms moterims, raminanti ir tonizuojanti), kurias sukūrė SPA VILNIUS centre dirbantis medicinos mokslų daktaras P. Dagilis.


Leiskite sau pasimėgauti Beta.lt portale siūlomais masažais, pasinerkite į SPA ritualo teikiamus malonumus ar skirkite laiko savo grožiui pasilepindami manikiūru ar pedikiūru su ilgalaikiu lakavimu.


Jeigu ieškote dovanos, Beta.lt portale greta puikių akcijų, ypatingų pasiūlymų ir nuolaidų, rasite ir SPA VILNIUS dovanų čekius. Pasirinkite Jums tinkamiausią čekio sumą ir dovanokite brangiai mamai, draugei ar kolegei, o galbūt tėčiui, vyrui ar draugui laiką, skirtą tik sau. SPA VILNIUS dienos SPA centre kiekvienas ras sau tinkamiausią procedūrą.


Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: