Pasirinkite norimą paslaugą close

SPA Radailiai

Kviečia SPA Radailiai!

Klaipėdos rajone esantis Radailių dvaras savo istoriją pradėjo kviesdamas lankytojus pasilepinti bei atsipalaiduoti pirtyse. Bėgant laikui šalia įsikūrė europietiškos virtuvės restoranas, paskui viešbutis, kuriame gali apsistoti iki 50 žmonių. Tai iš tikrųjų įsimintina, lankytojų vertinama bei nuostabios gamtos apsupta vieta.

"Apverstas namas” bei priešistoriniai milžinai

Radailių dvaro kompleksas vis dar plečiasi ir nuolat pasiūlo savo svečiams ką nors įdomaus bei išskirtinio. Šiuo metu, šalia viešbučio, 8h plote "gyvena” virs 50 judančių bei riaumojančių dinozaurų, kurie ypatingai žavi vaikus. Taip pat čia galite pamatyti "apverstą namą”, kuriame visas gyvenimas vyksta aukštyn kojomis.

Prabangūs SPA malonumai

SPA Radailiai pirčių ir baseino komplekse apsilankyti tiesiog būtina (ypač jei prieš tai susidūrėte su dinozaurais). Laikas čia prabėgs ypatingai maloniai. Niekas taip puikiai neatpalaiduoja, kaip įvairios vandens ir pirties procedūros. Mėgaukitės šiluma saunoje, turkiškoje pirtyje, ar panirkite į burbuliuojančią sūkurinę vonią. SPA Radailiai rasite skirtingo dydžio bei gylio baseinus (150 cm, 70 cm, 30 cm) ir tėveliams, ir vaikučiams. Taip pat galima užsisakyti masažo procedūras.

ŠEIMOS pramogos APVERSTAME NAME
Nuo 13
16.5 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: