Pasirinkite norimą paslaugą close

Snow Arena

Druskininkuose įkurtas žiemos pramogų kompleksas SNOW ARENA veikia ištisus metus, tad bet kada sugalvoję atvykti į kurortą pramogauti, rasite čia ką nuveikti! Nesibaigiančios pramogos, patogus darbo laikas, ekstremalūs potyriai ir dar daugiau - štai, kas Jūsų laukia apsilankius žiemos pramogų komplekse SNOW ARENA.


Mėgstantys aktyvų žiemos sportą, SNOW ARENOJE išbandys slidinėjimą. Įsigykite slidinėjimo bilietą už gerą kainą, išsinuomokite patogią slidinėjimo aprangą ir išbandykite įvairaus sudėtingumo trasas!


Tie, kas nori ne ką mažiau ekstremalių pramogų, tačiau ant slidžių lipti nenori, savo vairavimo įgūdžius galės išbandyti čia pat veikiančiame SNOW ARENOS kartodrome. Lenktyniaukite su draugais, skriekite galingais gokartais ir pajuskite adrenalino pojūtį!


Beta.lt portale rasite ne tik puikius pasiūlymus apsilankymams SNOW ARENOJE, bet ir žiemos pramogų komplekso dovanų kuponus. Viskas, ką turite padaryti, tai išsirinkti pageidaujamos vertės dovanų kuponą, spausti PERKU ir įteikti šią puikią dovaną brangiausiems žmonėms! Tai puiki dovanų idėja Kalėdų, gimtadienio, bernvakario ar kita proga. Portale Beta.lt galėsite rinktis dovanų kuponus už įvairias sumas: 20, 30 arba net 50 € vertės. Nepraleiskite progos pasinaudoti pasiūlymais ir pramogaukite Druskininkuose su nuolaida!

Snow Arena
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: